دسته‌بندی نشده

Just Back: جزایر ائولی | مشاور سفر لوکس

نیکول بونو ، بنیانگذار رویدادهای بین المللی Bono، و یکی از شرکای Travellustre ، تابستان امسال ایتالیای جنوبی را کاوش کرد و دوباره با این گزارش بازگشت.

تابستان گذشته ، با توجه به مشکلات COVID-19 ، من تصمیم گرفتم که یک ماه کامل را در جنوب ایتالیا بگذرانم ، و مناطقی را که قبلاً هرگز در آن ندیده بودم ، جستجو کنم تا بتوانم نمونه کارهای پیشنهادی خود را به مشتریان خود گسترش دهم. همه اسم سیسیل را شنیده اند ، اما شاید شما هم جزایر ائولی را نشنیده باشید.

پس از کمی تحقیق ، متوجه شدم که یک ملک زیبا از مجموعه هتل های لوکس کوچک ، که من آن را پرستش می کنم ، در جزیره Vulcano (ایتالیایی به معنای آتشفشان ، به عنوان کل جزیره یکی است) وجود دارد. این بی منطق بود که هتل را برای دو شب رزرو کرده و آخر هفته را با دوست پسرم حرکت کنیم و ببینیم این جزیره چه گزینه های پر زرق و برق را ارائه می دهد. برای رسیدن به آنجا ، با رطوبت آب از Reggio Calabria حرکت کردیم. انجام این کار مستقیماً از طریق مسینا یا میلازو در سیسیل نیز امکان پذیر است. با نگاهی به گذشته ، من هیدروفویل را توصیه نمی کنم ، بسیار راحت و شلوغ نیست. قایق های خصوصی را می توان سازماندهی کرد ، و همچنین می توان از طریق هلی کوپتر انتقال داد.

به محض ورود به جزیره ، بلافاصله می توانستیم بوی گوگرد را در هوا ببوییم و شن و ماسه سیاه آتشفشانی را با آبهای شفاف و شفاف ببینیم. این جزیره به دلیل حمام های گلی طبیعی نیز معروف است.

در بندری که روی آن پهلو گرفته بود ، کارکنان اداره سخاوتمندانه از ما استقبال کردند Therasia Resort Sea and Spa و به ملک منتقل شد ، جایی که چک کردن یک نسیم بود. سوئیت باورنکردنی ما دارای یک تراس با منظره ای خیره کننده از کل مجمع الجزایر باستانی ، با جزیره لیپاری مستقیم در مقابل ما بود. این منظره فراتر از منحصر به فرد بود ، خیره شدن آن مسحورکننده و مراقبه بود و همه عناصر لازم را برای آمادگی شما برای یک اقامت جادویی داشت.

نیکول بونو ، در اینجا ، در طول اقامت خود در Therasia Resort Sea and Spa مسحور زیبایی جزایر آئولیا شد.

Therasia Resort Sea and Spa اخیراً در جدیدترین قسمت جزیره Vulcano ، معروف به Vulcanello ساخته شده است که پس از فوران در قرن یازدهم شکل گرفت. این مکان کاملاً عالی در یک دماغه است ، همان چیزی که تراسیا را به یک هتل یک نوع تبدیل می کند ، دروازه ای برای ورود به این منظره جادویی جزیره. معماری و طراحی هتل ، با دیوارهای توفی سفید شسته شده و دکوراسیون سنتی و در عین حال مرتفع ، یادآور جزایر یونان است ، اما قطعاً با عناصر تزئینی و سرامیک معمولی در سنت های سیسیلی وفادار می ماند.

هر مکان در تراسیا نمایی در کلاس جهانی از “faraglioni” لیپاری (پشته های دریایی) و سایر جزایر ائولی را ارائه می دهد. شب اول ، ما به سمت نوار هوای آزاد ، I Russuri حرکت کردیم و از یک aperitivo غروب آفتاب Aperol Spritz با همراهی نوک زدن های محلی سیسیلی ، مانند کرپر و بادام لذت بردیم ، و منظره خیره کننده مارک تجاری آنها به عنوان پس زمینه ما بود. بعد از ظهر همان شب ، برای گردش در مرکز شهر جالب توجه بندر ولکانو رفتیم. در شب ، محیط بسیار دنج است ، زیرا در آن روز گردشگران ترک می کنند ، بنابراین شما می توانید از یک قدم زدن در بوتیک های کوچک صنعتگر ، بارهای ژلاتو و غرفه های غذا لذت ببرید. ما در یکی توقف کردیم تا آرانسین خانگی ، یک غذای معمولی خیابانی سیسیلی را بخوریم. این گلوله های برنج سرخ شده با پر کردن های مختلف پر می شوند. ارزشش را داشت! پر کردن پسته را امتحان کنید ، ناامید نخواهید شد.

روز بعد ، پس از صرف صبحانه اختصاصی در بالکن خود ، برای یک تور قایق خصوصی در ولکانو و لیپاری در نزدیکی آن ، که توسط تراسیا ترتیب داده شده بود ، به بندر برگشتیم. کارکنان داخلی آنها می توانند همه گشت و گذار و سایر درخواست های شما را برطرف و کمک کنند. سوار شدن به قایق با دیدن جزایر پانورامای بادگیر و بادگیر که مستقیماً از آبهای فیروزه ای شفاف و صاف بیرون می آمدند ، تجربه ای باورنکردنی بود. ما را به تورهای مختلف فاراگلیونی و سازندهای سنگی بردند ، هرکدام دارای فولکلور و تاریخچه خاص خود بودند. یادآور کاپری بود اما کمتر شلوغ و صمیمی تر بود. سپس در استخر تماشایی ونوس که به مناسبت زیبایی آن نامیده می شود ، یک آمفی تئاتر کم عمق طبیعی از آب زمرد باشکوه ، استحمام کردیم.

ما برای گذراندن یک بعد از ظهر آرامش بخش در کنار استخر ، که به نظر من ، تماشایی ترین استخر بینهایت است که تا به امروز دیده ام ، به تراسیا بازگشتیم ، زیرا شما کاملاً توسط آبهای عمیق آبی مدیترانه احاطه شده اید و می توانید بی نهایت به فاراگلیونی و لیپاری به عنوان یک استراحت ، ناهار سبکی را در رستوران Grusoni (میزهای فاصله اجتماعی) کنار استخر آنها صرف کردیم ، غذای فصلی تازه سرو می کند و دارای اجاق گاز پیتزا با چوب است. برای بقیه عصر ، در کنار استخر آرامش پیدا کردیم و حتی از طریق پله های هتل در آب ، برای غوطه وری در اقیانوس رفتیم. جو چنان مسحورکننده است که شما واقعاً در روح خود احساس آرامش می کنید.

من به عنوان یک غذای بزرگ ، از رزرو شام ما در رستوران Il Cappero با ستاره میشلن بسیار هیجان زده شدم. پیشنهاد من؟ به طرف قبلی ، حوالی غروب آفتاب بروید ، تا همچنان از منظره های نفس گیر لذت ببرید زیرا خورشید مستقیماً بین جزایر فیلیکودی و آلیکودی غروب می کند و آسمان هر سایه قرمز را تبدیل می کند در حالی که شما به سفر آشپزی از طریق طعم و مزه های سیسیل می روید و جزایر آن این وعده غذایی واقعاً گیلاس در بالای یک اقامت خارق العاده بود. هر غذا با بازیگوشی مبتکرانه و تفسیرهای جدید غافلگیرکننده ، با توجه یکسان به صفحات و جدول های همراه ، ادای احترام به سنت های محلی است. به یاد ماندنی ترین چیز باید كانولو پارمزان بادمجان باشد – كه سه غذای سنتی سیسیلی را در گزندهای آسمانی در می آورد. جفت سازی شراب به شما امکان می دهد تا انگورهای ناشناخته کشت واریته ها و انواع مختلفی از جزایر آئولی را کشف کنید و برای گردآوری تجربه این امر ضروری است. سرآشپز Giuseppe Biuso ، که به طرز باورنکردنی جوانی است ، در Il Cappero کاری واقعاً ستودنی انجام می دهد. اگر روزهای بیشتری داشتیم ، می توانستیم رستوران گیاهخواران به همان اندازه آوانگارد ، I Tenerumi را امتحان کنیم ، با یک منوی چشایی که توسط Chef Biuso طراحی شده است و شما را به یک سفر موازی از طریق کام سیسیلی می کشد ، در حالی که بیرون در زیر ستاره های محصور شده با کاکتوس نشسته اید.

به عنوان یک کد ، من می خواهم این نکته را برجسته کنم که ترازیا بسیار مراقب همه مقررات COVID بود. استفاده از فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در کل ملک انجام می شد و چند رستوران آنها برای اطمینان از ایمنی مهمانان بسته بودند. علاوه بر این ، ترازیا برای تأمین نیازهای مشتری شبانه روزی در محل پزشك داشت و برای آرامش بیشتر آزمایش COVID را ارائه داد. این تنها هتل در طول سفرهای من در تابستان امسال بود که این پیشنهاد را ارائه می داد.

به عنوان مشاور ، آنچه می توانم به شما توصیه كنم این است كه جزایر Aeolian را به لیست سطل های خود اضافه كنید. این مقصد برای یک ماه عسل ، و همچنین برای هر نوع سفر تفریحی مناسب است. تراسیا همچنین عروسی ترین عروسی های مقصد را برگزار می کند ، عروسی که امیدوارم در آینده برای یک مشتری خاص برنامه ریزی کنم. من نمی توانم اقامت در تراسیا در جزیره ولکانو را بیشتر توصیه کنم. این فروشگاه یک مرحله ای برای تمام نیازهای شما است ، که به شما امکان می دهد در آرامش کامل به سر ببرید و در فضای جادویی گم شوید. با انواع دیدگاه های پانوراما ، گزینه های ناهار خوری و سرگرمی ، هرگز نخواهید ترک کنید. این جزایر به نام ایولوس ، خدای باد نامگذاری شده اند. به این جزایر افسونگر بیایید و اجازه دهید خود را با زیبایی بادگیر آئولوس فرسوده و از تجربه زندگی خود لذت ببرید.

مقالات مرتبط

Casa di Langa تا اولین بار در Piedmont در بهار 2021

Just Back: کالابریا ، ایتالیا

آمان روزا آلپینا را در نمونه کارهای Dolomites امضا می کند

لانگهام ، ونیز برای افتتاح در سال 2023

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *