سفر لوکس

KC Hoppe Backroads را ترک می کند. آلیشیا کیلدگارد برای مدیریت برنامه نمایندگی

در نامه ای که به مشاور سفر لوکس ارسال شده است ، جاده فرعی تام هیل بنیانگذار و رئیس جمهور اعلام کرده است که KC Hoppe پس از نزدیک به 20 سال شرکت را ترک کرده است. در غیاب او ، آلیشیا کیلدگارد برنامه دفتر آژانس مسافرتی و توسعه تجارت شرکت را از دفتر برکلی ، کالیفرنیا مدیریت خواهد کرد.

هیل در نامه می گوید: “KC زندگی بسیاری از ما را در اینجا در دفتر بركلی و سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده است و نام او در صنعت صنعت مسافرت بسیار فراتر از Backroads بافته شده است.” “دشوار است تصور کنید که چگونه بدون تلاش خستگی ناپذیر KC می توانستیم از پس مصائب سال گذشته برآییم و مثبت بودن و گرمای او از دست خواهد رفت. کی سی قصد دارد به مسافرت برود و وقت بیشتری را با شوهرش تد بگذراند. ما از آنچه آینده می تواند ارائه دهیم هیجان زده هستیم و مطمئنا امیدواریم که مسیرهای ما دوباره عبور کند. “

هاپپ قبل از اینکه به عنوان مدیر خدمات مهمان و سپس به عنوان دستیار مدیر فروش فعالیت کند ، در سال 2013 با این شرکت به عنوان مدیر روابط صنعت مسافرتی شروع به كار كرد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

حنا لاونيک در ساحل غربي و لي ساسونه در ساحل شرقي با حمايت از كيلدگارد ، در كنار هم تمام آمريكا و كانادا را پوشش خواهند داد. می توانید در این تیم با تیم تماس بگیرید [email protected] كیلدگارد در سال 2018 به عنوان مدیر توسعه مشاغل ، مشوق های مشاركتی و گروهی به Backroads پیوست.

هیل همچنین اعلام کرد که دخترش ، اوری هیل ، به عنوان مدیر جدید فروش خود در حال پیوستن به تجارت خانوادگی است.

هیل در پایان گفت: “ما از بازگشت به دفاتر خود و بازگشت به اروپا بسیار هیجان زده ایم!” “آینده در Backroads درخشان به نظر می رسد ، و ما از شما برای ادامه حمایت خود در راه پیش رو متشکریم.”

مقالات مرتبط

andBeyond از سفرنامه های یکبار حفاظت متمرکز رونمایی می کند

Ker & Downey Africa DMC Expands Footprint

Tauck از سرگیری عملیات در اروپا و آفریقا

سیلورسا به عنوان مدیر ارشد بازرگانی باربارا موکرمن را ضربه می زند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *