سفرهای دریایی

Kontiki Expeditions اولین قایقرانی های افتتاحیه را آغاز می کند

شرکت اعزامی کوچک قایقرانی کوچک اعزام های کنتیکی دو برنامه سفر پرتاب خود را در داخل اعلام کرده است M / Y کنتیکی وایرا. تجربه ها در پنج استان در امتداد سواحل اکوادور برنامه ریزی شده است.

اتاق نه طبقه M / Y کنتیکی وایرا (فقط 18 میهمان را در خود جای می دهد) تابستان امسال با دو برنامه سفر هشت روزه “Toquilla” و “Spondylus” حرکت می کند. Kontiki Expeditions ضمن بهره گیری از ثروت پرندگان ، حیوانات ، گیاهان ، جانوران و غذاهای بومی کشور و پیوستن به “فلسفه لوکس نئو” ، میهمانان خود را به مناطق بدون تورم در اکوادور منتقل می کند تا فرهنگ بومی را در زمینه سلامتی کشف و جشن بگیرد. پایداری و بازگشت به جوامع.

10 خدمه Kontiki و دو متخصص محلی متعهد به پایداری و سفر آگاهانه هستند. این متخصصان سلامتی ، راهنماهای طبیعت گرایان و یک سرآشپز محلی به تجربه Kontiki اضافه می کنند (فکر کنید: تجربیات غذا با شکلات محلی ، غذاهای دریایی و تولید داخل و خشکی).

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

تجارب Gastronomic

درختان کاکائو میراث (فقط برنامه سفر توکیلا) – در Bahía de Caraquez ، Kontiki از جامعه کوچک San Miguel de Sarampión بازدید می کند که در آن برخی از بهترین شکلات های جهان از درختان کاکائو میراث با قدمت بیش از 120 سال تولید می شوند. درختان بومی زادآوری از کاکائو Arriba Nacional Fino de Aroma خالص برخوردار می شوند ، که پس از آن در بشکه های چوبی پیر شده و فرآیندی شبیه به شراب پیر می شود و گرانترین شکلات جهان را بدست می آورد. این بازدید شامل یک تجربه چشایی با کاکائو و محصولات ارگانیک محلی است که به دنبال سنت ها و روش اجدادی حومه شهر تهیه شده است.

شراب Latitude جدید (فقط برنامه سفر Spondylus) – مسافران Kontiki فرصتی برای امتحان شراب های New Latitude ، و مقایسه ای با شراب های دنیای قدیم و دنیای جدید خواهند داشت. نتیجه آزمایش با خاکهای آهکی موجود و شرایط جوی متمایز در منطقه Playas ، شراب در بشکه های بلوط فرانسوی پیر می شود و مشخصات عطر و طعم منحصر به فردی ایجاد می کند. این تجربه شامل جفت شدن شراب و چشیدن مزه با استفاده از محصولات محلی است.

جلسه با انجمن های محلی صنعتگران

کلاه های حصیری توکیلا (برنامه های سفر Toquilla و Spondylus)

– کلاه های کاهی توکیلا که به اشتباه به کلاه های پاناما معروف نیستند ، بیش از چهار قرن است که توسط بافندگان صنعتگر با استفاده از کاه های بومی توکیلا در Pile ساخته می شوند. Kontiki از بافندگان مسئول ساخت بهترین و گرانترین کلاههای نی Toquilla در جهان ، Montecristi SuperFinos بازدید می کند. کلاه حصیری توکیلا در سال 2012 به عنوان میراث فرهنگی ناملموس جهانی یونسکو تعیین شد.

تجربه کاوش در طبیعت و تنوع زیستی اکوادور

Isla de la Plata (سفرهای توکیلا و اسپوندیلوس) – همچنین به عنوان “گالاپاگوس کوچک” شناخته می شود ، Isla de la Plata گنجینه ای پنهان در 17 مایلی سواحل اکوادور است. این جزیره خالی از سکنه که تقریباً در هفت کیلومتر مربع خود واقع شده است ، از بوبی های پا آبی ، بوبی های پا قرمز ، بوبی های ماسک دار ، ناخن های گالاپاگوس ، لاک پشت های دریایی و سایر گونه های منحصر به فرد برخوردار است. این توقف مسیرهایی برای کشف اکوسیستم جزیره در بالای سطح دریا و همچنین غواصی برای مشاهده زندگی دریا در زیر را دارد. بسته به فصل ، نهنگهای کوهان دار این منطقه را فرا می گیرند.

ذخیره گاه بواناونتورا (فقط برنامه سفر Toquilla)

– در منطقه جنوبی ساحل واقع شده است ، ذخیره گاه Buenaventura بیش از 1500 هکتار جنگل ابر و چهار اقلیم متفاوت را در بر می گیرد. پیاده روی با راهنمای پیاده روی در ذخیره گاه نیمه گرمسیری محافظت شده ، امکان مشاهده بیش از 320 گونه پرنده ، 255 گونه پروانه و تعداد زیادی از مارپیال ها ، خزندگان ، دوزیستان و ارکیده ها را دارد.

تجارب فرهنگی

آب سفید (برنامه های سفر Toquilla و Spondylus) – قلعه ای محکم در برابر استعمار ، Agua Blanca یک مکان کوچک است که بقایای یکی از باستانی ترین تمدن های آمریکای جنوبی ، فرهنگ مانتئو از دوره قبل از کلمبیا را در خود جای داده است. کنتیکی به بررسی سنت های جامعه و آثار باستانی ، معابد ، کلبه ها و میادین حفظ شده مربوط به 1500 سال قبل از میلاد می پردازد. فعالیت ها شامل شنا در تالاب گوگرد طبیعی است که گفته می شود مواد معدنی و معالجه گل دارای ویژگی های دارویی و تندرستی است ، به علاوه یک پیاده روی با درختان محلی سایبو و مشاهده احتمالی میمون های زوزه کش ، پروانه ها ، مرغ مگس خوار و گیاهان و جانوران بیشتر

جنگل متحجر Puyango (فقط برنامه سفر Spondylus) – هنگامی که توسط اقیانوس پوشانده شد ، جنگل متحجر Puyango میزبان مجموعه گسترده ای از فسیل های دریایی و چوب های متحجر است که می تواند نگاهی اجمالی به زیست بوم گذشته کره زمین داشته باشد. گشت و گذار در جنگل سفر به زمان است ، و Araucarios متحجر بیش از 100 میلیون سال را در معرض دید قرار می دهد. فسیل های سنگ شده در یک جنگل گرمسیری با بیش از 130 گونه پرنده همراه با گوزن ، پلنگ کوچک ، سنجاب ، روباه ، آرمادیل ، دوزیستان و خزندگان با گیاهان زنده و حیوانات همزیستی می کنند.

مقالات مرتبط

Regent Seven Seas قرعه کشی های مشاور را برای کمپین جدید آغاز می کند

Seabourn رونمایی از سفر جهانی کروز 2023 و سفر بزرگ Grand 2023

جزایر ویبس: برنامه های سفر جدید و بنادر تماس

مجموعه قایق بادبانی Ritz-Carlton با ESPA همکاری می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *