دسته‌بندی نشده

Le Bristol Paris اولین اتاق غذاخوری Dom Pérignon را ارائه می دهد

بریستول پاریس این زمستان میزبان اولین اتاق غذاخوری Dom Pérignon خواهد بود. مهمانان چه انتظاری می توانند داشته باشند؟ با هم، سرآشپز اجرایی Le Bristol Paris، Eric Frechon، و سرآشپز Dom Pérignon، Vincent Chaperon، یک تجربه آشپزی همراه با شامپاین را ایجاد کرده اند. این تجربه برای دو تا شش مهمان طراحی شده است و از 27 نوامبر 2023 تا 18 فوریه 2024 ارائه می شود.

یک “بول” یا حباب سفارشی برای سفر تجربی طراحی شده است که به دو بخش تقسیم می شود – یکی برای پیش درآمد و دیگری برای عمل اصلی. سفر در نوار غوطه‌ور آغاز می‌شود، جایی که کوویه‌هایی که معمولاً فقط توسط بطری ارائه می‌شوند، با لیوان سرو می‌شوند، همراه با مجموعه‌ای از لقمه‌های کوچک.

یک میان‌آهنگ کوتاه و تغییر مناظر، مهمانان را دور میز شام با ارائه یک منوی اختصاصی قرار می‌دهد. غذاخوری‌ها می‌توانند منتظر خاویار Sologne و Dom Pérignon Vintage 2013 و سوپاپ وحشی سرخ‌شده با ترافل سفید و Dom Pérignon Vintage 2004 Plénitude 2 cuvée باشند. این تجربه با کرم گلاسه ترافل سیاه همراه با امولسیون فندق و شکلات جیاندوجا سرو می‌شود، همراه با یک لیوان حباب‌دار آخر، با Dom Pérignon Vintage 2002 Plénitude 2 cuvée ارائه می‌شود.

تجربه Le Bristol Paris و Dom Pérignon فقط با رزرو در دسترس است. Le Bar by Dom Pérignon از سه شنبه تا شنبه از ساعت 6 بعد از ظهر با رزرو (در صورت در دسترس بودن) در باغ قصر واقع خواهد شد.

مقالات مرتبط

لو بریستول پاریس از همکاری های طراحی جدید خود رونمایی کرد

معرفی: Hôtel Des Grands Voyageurs

هتل های کوچک برای اولین در پاریس با اضافه شدن سه هتل

رنتال اسکینز از ویلاهای فرانسوی، بلیت های المپیک 2024 رونمایی کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *