دسته‌بندی نشده

Lovango Resort + Beach Club از کلبه های جدید، تجربیات زمستانی پرده برداری می کند

Lovango Resort + Beach Clubیک تفرجگاه جزیره خصوصی متعلق به خانواده که مشرف به خلیج Caneel در جزایر ویرجین ایالات متحده است، در دسامبر امسال از کلبه های جدید یک و دو خوابه رونمایی خواهد کرد. همچنین فعالیت های جدیدی را برای فصل زمستان، از جمله بسته “Stay & Sail” اعلام کرد.

کلبه‌های یک خوابه این توچال با 450 فوت مربع فضای داخلی و یک عرشه خصوصی در فضای باز می‌توانند یک زوج یا یک خانواده دو بزرگسال و حداکثر سه کودک را بخوابانند. برای گروه های بزرگتر، دو کلبه یک خوابه را می توان با هم اجاره کرد که فضای آن را دو برابر می کند. تمام کلبه ها با مبلمان سفارشی و امکانات مدرن در اتاق مجهز شده اند.

در مورد بسته «Stay & Sail»، مهمانان می‌توانند یک قایق خصوصی با پیک آپ در Lovango اجاره کنند تا از جزایر ویرجین بریتانیا یا جزایر ویرجین ایالات متحده برای یک قایقرانی سه یا چهار روزه بازدید کنند. Lovango Resort همچنین یک “بسته مراقبت از صخره های مرجانی” ارائه می دهد که به مهمانان این امکان را می دهد تا از مهد کودک های مرجانی خود با تورهای غواصی و غواصی خصوصی مراقبت کنند. علاوه بر این، یک «برنامه کودکان» (چهار سال تا پیش از نوجوانی) تحت نظارت جدید از 12 فوریه تا 26 آوریل 2024 ارائه می شود. این برنامه از دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر ارائه می شود و برای مهمانان شبانه رایگان است.

مهمانان شبانه از عضویت رایگان در باشگاه ساحلی لوانگو با چشم‌اندازی از تمام جزایر ویرجین ایالات متحده، استخر بی‌نهایت 70 فوتی، تجهیزات غواصی، فعالیت‌های ساحلی، غذا و سرویس نوشیدنی اختیاری برای هر صندلی لذت می‌برند. Lovango Resort خدمات نگهبانی، غذاخوری در کنار آب، تجربه سه ساحل، از جمله سفر با کشتی تفریحی به ساحل ماه عسل پارک ملی، کشتی تفریحی به سنت جان و سنت توماس برای دسترسی به پارک ملی برای پیاده روی ارائه می دهد. بازدید از ساحل و گزینه های غذاخوری این استراحتگاه همچنین یک تجربه خرید انتخاب‌شده با The Shops on Lovango را ارائه می‌کند، از جمله پنج فروشگاه خرده‌فروشی که دارای اقلام دست‌چین‌شده توسط مالک، گوئن اسنایدر است. مغازه ها عبارتند از Lovango Style. لیل لوانگو؛ مردان سبک Lovango; Lovango Style Home; و فروشگاه عمومی Lovango.

Lovango Resort همچنین برنامه های جشن را در کنار افتتاحیه راه اندازی خواهد کرد. میهمانان می توانند در روز کریسمس از یک مهمانی با تم “شن و ستاره” با بوفه و موسیقی زنده لذت ببرند. و در شب سال نو، یک تجربه ناهار خوری در کنار آب و به دنبال آن یک مهمانی ساحلی با موسیقی زنده.

مقالات مرتبط

حالات جزیره خصوصی: لوانگو توچال + کلوپ ساحلی

The Somerset on Grace Bay برای فصل 2023/24 بازگشایی می شود

Curtain Bluff با ظاهری پیشرفته و پیشنهادات جدید دوباره باز می شود

آتش سوزی در Four Seasons Nevis، Destroys Gym، Pro Shop

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *