دسته‌بندی نشده

Luxury Luxury Las Vegas: گشت و گذارهای ایمن و سوئیت

آیا به دنبال تفریحی هستید که خصوصیات و حریم خصوصی شما را فراهم کند؟ چه گزینه ای بهتر از یک سوئیت افسانه یا ویلا در لاس وگاس جایی که می توانید مانند حق سلطنتی زندگی کنید و به فریبنده ترین روش فاصله اجتماعی را تمرین کنید.

ما چندین تجربه را برای درمان بلوز قرنطینه ای شما جستجو کرده ایم.

میراژ با اجرای “برنامه ایمنی هفت نقطه ای” MGM Resorts ، به تازگی در نوار لاس وگاس بازگشایی شده است. خط مشی ها و قوانین فاصله فیزیکی در این طرح وجود دارد که در آن همه مهمانان و کارمندان از ماسک استفاده می کنند (اگر ماسک خود را فراموش کنید ماسک های رایگان ارائه می شود!) اقداماتی که برای نصب تقسیم کننده های پلکسی گلاس انجام می شود که فاصله گرفتن یک چالش است ، به علاوه منوهای دیجیتالی که می توانید از طریق تلفن شخصی آنها را مشاهده کنید ، تنها دو اقدامی است که MGM برای احساس راحتی مهمان انجام داده است.

مطمئناً ، اگر در اقامتگاه های عالی خود اقامت پیدا کنید ، می توانید احساس راحتی بیشتری نیز داشته باشید. منظور از ویلا در میراژ این است که میهمان مانند یک غلتک بلند احساس شود و حتی در این دوره COVID کاربردی تر است. هر یک از آنها یک ورودی مخفی دارند (این یک قدم فراتر از خصوصی است!) ، سرویس ساقی 24 ساعته و پاسیو و استخرهای حیاط خلوت خصوصی. Nice Touch: اقامتگاه های ویلا اکنون امکان شخصی سازی امکانات رفاهی و گزینه های نوشیدنی را دارند.

گزینه های ویلا در میراژ شامل ویلا و لانایی است که از 2650 فوت مربع شروع می شود. آنها دارای دو منطقه بزرگ نشیمن ، یک نوار مرطوب ، یک اتاق خواب مستر و حمام مستر با دو غرور و وان آبگرم و همچنین یک حیاط خلوت خصوصی با استخر غوطه وری هستند.

ویلا دارای اثاثیه ای است که از لحاظ زیبایی بسیار مجلل است و فضا بسیار بزرگ است و از 6955 فوت مربع شروع می شود. یک پاسیوی حیاط خلوت که با ذهنی سرگرم کننده ساخته شده است ، این روزها حتی با داشتن استخر اختصاصی گرم و گرم ، یک میله مرطوب کاملاً سبز و کاملاً مجلل ، یک چیز لوکس تری محسوب می شود.

ویلاهای موجود در میراژ دارای مبلمان مجلل هستند و از 6955 فوت مربع شروع می شوند.

از دیگر گزینه های دنج این هتل می توان به یک مجموعه سوئیت برج دوخوابه اشاره کرد. این مجموعه دو خوابه با 1628 فوت مربع فضا ، به لطف پنجره های از کف تا سقف ، چشم انداز گسترده ای از مناظر وگاس دارد. طرح های متنوعی از رنگ موجود است و درهای دو نفره فضای نشیمن و غذاخوری بزرگ را از اتاق خواب جدا می کنند.

مجموعه دو تخته اتاق مهمان نوازی برای میهمانانی که قصد دارند یک جلسه کسب و کار کوچک را برنامه ریزی کنند یا شاید برای کسانی که کار در یک محیط شیک را از راه دور انتخاب کرده اند ، بسیار مناسب است.

آنها همچنین برای کسانی که بچه های درگیر آن هستند خوب کار می کنند. یک اتاق نشیمن ، یک نوار مرطوب ، یک اتاق خواب اصلی با یک تخت بزرگ و پنجره های از کف تا سقف و یک حمام ارتقا یافته. اتاق خواب دوم دارای دو تخت ملکه است.

سوئیت های پنت هاوس در طبقات آخر میراژ (طبیعتاً با چشم انداز شگفت انگیز وگاس) با گزینه ای یک یا دو خوابه ارائه می شوند. امکانات اضافه شده در اینجا شامل خدمات لیمویی از و به فرودگاه ، یک بشقاب شراب و پنیر هنگام ورود و خدمات اتاق بالا از طریق برنامه زندگی سوئیت است.

جهان بینی

گزینه های فضای باز بیش از هر زمان دیگری در محیط فعلی ما تقاضا کرده اند و جهان بینی در نوار لاس وگاس چیزهای زیادی برای ارائه دارد. در واقع ، هتل ریزورت ادعا می کند که این هتل تنها ملک استریپ با تراس در فضای باز در هتل محل اقامت خود برای رزرو عمومی است. بین دو برج هتل و 75 طبقه ، بیش از 70 درصد اتاق های تراسهای The Cosmopolitan که خیساندن آن در مناظر پانوراما ، چراغ های نئون Sin City و رشته کوه های دوردست دره را بسیار آسان می کند.

یک انتخاب عالی در اینجا هتل های Lanai Suites است که به لطف دسترسی مستقیم آنها به استخر چلسی استراحتگاه ، دارای شور و نشاط در خانه ساحلی هستند. این سوئیت های دو طبقه دارای پنجره هایی از کف تا سقف ، یک اتاق نشیمن و یک فضای باز خصوصی با استخر گرم شونده است.

متراژ پنت هاوس چلسی در The Cosmopolitan دارای دو تا چهار اتاق خواب است.

آیا می خواهید آن را یک درجه بالاتر؟ سوئیت های سه طبقه Bungalow دارای تراس با استخر غوطه وری ، آشپزخانه و بار در فضای باز هستند.

بیشتر می خواهید؟ متراژ پنت هاوس چلسی در The Cosmopolitan دارای دو تا چهار اتاق خواب ، هنرهای بی نظیر در اتاق و تراس های شیرین با منظره هایی است که روزها و روزها ادامه دارد.

به لطف ربات گپ استراحتگاه و دربان دیجیتال 24/7 ، رز ، ارتباطات بدون لمس در اینجا سریع است. گزینه متن به شما پیشنهادات غذا و نوشیدنی و کمک رزرو ، تحویل امکانات (بالش اضافی ، حوله و غیره) ، اعلان های آماده اتاق ، تورهای هنری و چک کردن بدون درز را ارائه می دهد.

Cosmopolitan همچنین به مهمانان کیت های راحتی اتاق از جمله تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و وسایل اضافی می دهد تا در هنگام اقامت احساس اطمینان بیشتری داشته باشند. یک روش تازه استفاده شده ، کیت های راحتی اتاق فقط یک راه است. Cosmopolitan گزارش می دهد که در حال ملاقات و فراتر رفتن از دستورالعمل های دولت بهداشت و بهداشت است. خط مشی ها شامل فاصله اجتماعی و ماسک اجباری برای مهمانان و کارکنان است.

یک حمام در یک پنت هاوس چلسی در The Cosmopolitan

جاذبه های بیرون

وقت آن است که زمان کاوش در خارج از مجموعه خود را بدست آورید ، ما باید جاذبه های جالب و تفریحی برای کاوش به روشی ایمن داشته باشیم.

پرواز در LINQ در تفرجگاه LINQ ، زیپ لاین در نوار لاس وگاس و عرشه مشاهده برج ایفل در پاریس لاس وگاس با افزایش پروتکل های بهداشت عمومی بازگشایی شده اند و قرار است جمعه ها تا یکشنبه ها فعالیت کنند.

FLY LINQ توسط تیم پشت High Roller ، بلندترین چرخ رصد جهان توسعه داده شده است و دارای 10 خط زیپ کنار هم است که قادر به راه اندازی همزمان همه موتورسواران است. میهمانان با سوار شدن به آسانسور به بالای برج پرتاب 114 فوتی بالاتر از تفرجگاه LINQ سواری خود را آغاز می کنند. پس از لذت بردن از چشم اندازهای دیدنی Strip در هنگام صعود ، مهمانان به عرشه پرتاب می رسند ، جایی که اتصالات دنده در آنها انجام می شود. میهمانان می توانند در حالت نشسته ، چه جلو و چه عقب پرواز کنند ، زیرا در طول تفرجگاه 1112 فوت را طی می کنند.

عرشه مشاهده برج ایفل در پاریس لاس وگاس دارای مناظر 360 درجه ای از شهر است ، سفیرانی آگاه در محل برای نشان دادن نشانه های مختلف لاس وگاس از برج 541 فوت بلند. ماکت نیمه مقیاس از نمادین برجسته پاریس ، برج ایفل در پاریس لاس وگاس همچنان بلندترین تولید مثل نسخه اصلی در جهان است.

ویلاهای موجود در میراژ دارای یک پاسیوی حیاط پشتی هستند که با ذهنی سرگرم کننده ساخته شده است ، دارای یک استخر اختصاصی گرم و گرم ، یک میله مرطوب سبز و کاملاً مجهز است.

FLY LINQ Zipline در تفرجگاه LINQ و عرشه مشاهده برج ایفل در پاریس لاس وگاس همچنین پروتکل های ایمنی بهداشتی و امنیتی سزارس را که قبلاً اعلام شده بود ، دنبال می کند ، که براساس برنامه ها و روش های موجود شرکت در این مناطق است.

موزه نئون اکنون دارای یک تور 360 مجازی است که به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا در سراسر مجموعه تابلوهای نئون بونیارد “آزادانه” حرکت کنند و بیش از 130 نقطه اطلاعاتی را جستجو کنند.

تور مجازی 360 با تجربه Evening Glow به عنوان مهمانان در شب هنگام روشن شدن تابلوها ، در موزه گشت و گذار می کنند.

نکات برجسته علائم تور شامل موارد زیر است:

  • کافه هارد راک گیتار – مهمانان ممکن است یک مستند 27 دقیقه ای به نام “رشته های نئون” را در مورد پروژه مرمت و سفر آن به نئون بونیارد تماشا کنند.
  • انتخاب آثار هنری از نمایشگاه Lost Vegas 2019-2020: Tim Burton @ موزه نئون برای نمایشگاه در حال انجام در Boneyard باقی مانده است. مهمانان ممکن است در مورد تاریخچه این علائم و حقایق سرگرم کننده اطلاعاتی کسب کنند.
  • تغییر شکل اخیر حروف Stardust را می توان در تور مجازی مشاهده کرد. میهمانان ممکن است از خواندن درباره تاریخچه تابلو و اینکه چرا حروف شکل آینده نگرانه دارند ، لذت ببرند.

این تور با قیمت 10 دلار در دسترس است و امکان دسترسی نامحدود به محتوا از طریق رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما را فراهم می کند. مهمانان می توانند تور مجازی 360 را در www.neonmuseum.org/virtualtour.

مقالات مرتبط

والدورف آستوریا لاس وگاس 1 ژوئیه بازگشایی می شود

White Elephant Palm Beach تا 4 نوامبر 2020 افتتاح می شود

سوئیت های برتر ، سبک لاس وگاس

جوزف ، یک هتل لوکس مجموعه ، نشویل اکنون باز است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *