تورها

Mandarin Oriental دو ویژگی جدید را اعلام می کند

ماندارین شرقی دسامبر امسال دو مورد جدید را در دست اجرا اعلام کرده است: مدیریت و مالکیت هتل a در ریاض ، عربستان سعودی ، برای افتتاح در سال 2021 ، و در Zurich ، سوئیس ، در سال 2024 افتتاح می شود.

درباره مورد اول: گروه هتل ماندارین اورینتال توافق نامه ای را با شرکت الخوزاما برای مدیریت و مارک هتل آل فیصالیا ، ریاض امضا کرد. این گروه مدیریت را در سه ماهه اول سال 2021 به عهده خواهد گرفت. در حال حاضر ، هتل در حال انجام یک اتاق مهمان گسترده و بازسازی مکان عمومی است که در پایان سال 2021 تکمیل می شود – پس از آن ، مارکینگ شرقی ال فیصلیا با نام تجاری جدید تغییر نام می یابد ، ریاض

این هتل دارای 321 اتاق و اتاق سوئیت است که فضای داخلی جدید آن توسط Adam Tihany طراحی شده است. انواع رستوران ها ، استراحتگاه ها و بارهای تازه ، از جمله یک مکان در طبقه آخر ، وجود خواهد داشت. فضاهای عملکردی به مجالس اجتماعی و جلسات تجاری اختصاص می یابند ، در حالی که استخر سرپوشیده ، آبگرم مردان و زنان و مرکز تناسب اندام امکانات اوقات فراغت را کامل می کنند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

هتل Al Faisaliah در قلب منطقه تجاری مرکزی ریاض واقع شده است و دسترسی آسان به دفاتر شرکتی ، ساختمان های دولتی ، خریدهای عالی ، رستوران ها و کافه ها را فراهم می کند. این بخشی از مرکز ترکیبی آل فیصلیا است.

ماندارین شرقی ساوی ، زوریخ

علاوه بر این ، Mandarin Oriental از سال 2024 هتل تاریخی Savoy Baur en Ville در زوریخ را مدیریت و مارک مجدد خواهد کرد. این هتل که اولین بار در سال 1838 افتتاح شد ، یک ملک برجسته در Paradeplatz ، میدان اصلی در مرکز شهر است. این شهر در قلب شهر قدیمی ، در مرکز اصلی تجارت ، نزدیک به جاذبه های تفریحی شهر و کمی پیاده روی از ساحل دریاچه زوریخ واقع شده است.

در سال 2022 ، هتل تعطیل و تحت بازسازی دو ساله قرار می گیرد. پس از اتمام ، به عنوان Mandarin Oriental Savoy ، زوریخ بازگشایی خواهد شد. این هتل دارای 80 اتاق میهمان و سوئیت و سه مرکز غذاخوری خواهد بود که شامل یک مکان غذاخوری تمام روز ، یک رستوران مخصوص و یک سالن لابی می باشد. این نوسازی امکانات کنفرانس و رویدادها ، از جمله یک سالن بزرگ برگزار می شود. علاوه بر این ، یک مرکز پیشرفته تناسب اندام نیز نصب خواهد شد. طراح داخلی فرانسوی ، تریستان آئور ، پاریس برای نظارت بر طراحی کامل منصوب شده است.

مقالات مرتبط

Mandarin Oriental ، مونیخ با اتاق های بازسازی شده ، سوئیت ها دوباره بازگشایی می شود

روستای هیگاشیاما نیسکو ، ذخیره گاه ریتز کارلتون افتتاح می شود

ماندارین شرقی ریتز ، مادرید برای بازگشایی در 15 مارس 2021

ویرایش هفت هتل جدید در سراسر کره زمین در سال 2021 افتتاح می شود

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *