تورها

Montage Healdsburg در کشور شراب Sonoma افتتاح می شود

مجمع هیلدسبورگ اکنون که شهرستان Sonoma و منطقه خلیج آخرین سفارش “اقامت در خانه” را لغو کرده اند ، در حال حاضر از تمام مسافران و اعضای جامعه در استراحتگاه استقبال می کند. این استراحتگاه ، طبق گفته های خود ، از تمام دستورالعمل های ایالتی و شهرستانها و پروتکل های ایمنی برای محل اقامت ، غذا و اسپا پیروی می کند.

Montage Healdsburg در میان 22000 درخت بلوط حفاظت شده و تپه های پوشیده از تاک واقع شده است و 130 اتاق مهمان به سبک یک خانه یکپارچه را با بالکن یا عرشه ارائه می دهد. “نگین تاج” مونتاژ هیلدسبورگ مهمان خانه است. این اتاق خواب سه اتاقه که در بالای گره ای با چشم انداز کوه سنت هلنا و باغ های انگور دره الکساندر واقع شده است ، بزرگترین مجموعه استراحتگاه است که 4600 فوت مربع فضای زندگی در فضای باز و داخلی را شامل می شود.

خط راحتی اتاق با همکاری وگان تجاری Gloss Moderne ، از جمله یک عطر منحصر به فرد ، ایجاد شده است. علاوه بر Gloss Moderne ، استراحتگاه از Bāeo Essential Organics یک خط مراقبت از پوست گیاهی به عنوان راحتی خانواده استفاده می کند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماههای عسل

2020 برنامه های ازدواج هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل رویاهای خود زندگی می کنند. 23 فوریه از ساعت 1 بعدازظهر – 3:10 بعد از ظهر ET به ما بپیوندید تا از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد گزینه های مکان عروسی ، مقصد و استراحتگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

علاوه بر این ، Montage Residences Healdsburg با رونمایی همزمان با استراحتگاه ، یک فرصت انحصاری مالکیت خصوصی را در اختیار شما قرار می دهد که شامل مجموعه ای از 25 خانه با کلید چرخشی و 15 خانه بامزه آماده املاک است.

فعالیت های داخل و خارج از ملک از اجاره دوچرخه جاده ای و دوچرخه الکترونیکی گرفته تا توپ های bocce ، زمین های ترشی ، تیراندازی با کمان و زنبورستان است. امکانات رفاهی اضافی شامل هتل اسپا مونتاژ 11،500 فوت مربع است. یک استخر با لبه صفر و مشرف به تاکستان های استراحتگاه. استخر خانوادگی چندین گزینه مجزا برای ناهار خوری. و برنامه کودکانه Paintbox برای هتل های مونتاژ و هتل های مونتاژ برای کودکان 5 تا 12 سال.

خوب است بدانید: این استراحتگاه با باغ های انگور محلی همکاری کرده و به مهمانان فرصتی می دهد تا از طریق چشیدن مزه های خصوصی و تورهای شخصی در مورد شراب سازی اطلاعات کسب کنند. Montage Healdsburg خود 15 و نیم هکتار باغ انگور دارد که توسط شراب ساز معروف جسی کاتز نظارت می شود. میهمانان همچنین می توانند برای چشیدن کاتز در کارخانه شراب سازی وی در نزدیکی وی ، Aperture Cellars ، شرکت کنند.

Montage Healdsburg تجربه های مختلف ناهار خوری را ارائه می دهد که امتیازات منطقه را برجسته می کند. با یک فلسفه “تررو به میز” ، رستوران با امضای Hazel Hill غذاهای محلی و فصلی را همراه با انتخاب گسترده ای از شرابهای خوب ارائه می دهد – همراه با غذاخوری با نقاشی های دیواری مشرف به تاکستان های استراحتگاه. قسمت مرکزی لابی ، Scout Field Bar ، کوکتل ، آبجوهای محلی و شراب را برای همراهی منویی از “سوراخهای فرانسوی تزریق شده” ارائه می دهد. در طول فصل آب و هوای گرم ، در کنار استخر Hudson Springs Bar and Grill منویی با الهام از ساحل از غذاهای دریایی تازه و سایر غذاهای کلاسیک مجلل ارائه می دهد. برای کسانی که در سفر هستند ، بازار غذاهای لذیذ تفریحی ، فروشگاه کالد هیلدسبورگ ، کالاهای محلی ، هدایای صنعتگر و غذاهای مخصوص را ارائه می دهد.

منوی داخل اتاق این استراحتگاه که توسط سرآشپز اجرایی Jaron Dubinksy ایجاد شده است ، تجربه ناهار خوری خصوصی را با پیشنهادات امضایی مانند پنیر محلی و شیرینی فروشی Journeyman ، استیک آهنی تخت Wagyu و طیف وسیعی از گزینه های جانبی خوش طعم ارائه می دهد.

Spa Montage Healdsburg با 11 اتاق درمان ، امکانات تناسب اندام ، کلاس های فضای باز در چمن یوگا که توسط باغ های انگور احاطه شده است ، استخر حاشیه صفر و مونتاژ سالن کامل خدمات درمانی و تجارب سلامتی را ارائه می دهد.

آلن هایفیلد به عنوان مدیر کل مونتاژ هیلدسبورگ فعالیت می کند.

مقالات مرتبط

چه جدید در دره ناپا برای سال 2021 است

Resorts Florida: فرارهای مورد علاقه مشاوران سفر

عقب نشینی مالیبو: مروارید درست جلوی چشمان شما

Accor Previews 2021 افتتاحیه و بازسازی در آمریکای شمالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *