سفرهای دریایی

Moorings سنت توماس را به عنوان جدیدترین مقصد منشور اعلام می کند

شرکت قایق بادبانی مورینگ ها اعلام کرد که برای فصل 2021 منشور عملیات چارتر را در سنت توماس ، جزایر ویرجین ایالات متحده ایجاد کرده است. گزینه های مختلف چارتر در دسترس خواهد بود ، با منشورهای قایق تفریحی Crewed که از فوریه 2021 آغاز می شوند و قایق بادبانی Bareboat Sailing و Power از مارس 2021 در دسترس هستند. این پایگاه جدید به لیست رشد مقاصد چارتر The Moorings می پیوندد و برای آنها قابل دسترسی است. منشورها در سال 2021.

فقط 10 دقیقه رانندگی از فرودگاه سیریل E. کینگ ، این جدیدترین پایگاه در Yacht Haven Grande Marina در شارلوت آمالی واقع شده است. خوب است بدانید: چندین شرکت هواپیمایی بزرگ پروازهای مستقیمی از ایالات متحده را در اختیار دارند و برای شهروندان ایالات متحده هیچ گذرنامه ای لازم نیست.

از شارلوت آمالی مهمانان می توانند از جزایر ویرجین ایالات متحده لذت ببرند ، از جمله “استعداد جهان وطنی” از سنت توماس تا “آرامش آرام” سنت جان و سنت کرواکس. جزایر ویرجین ایالات متحده همچنین برای ورزش های آبی از جمله غواصی ، غواصی و ماهیگیری تفریحی ایده آل است. مثل همیشه ، مهمانان از این مناطق تفریحی در ناوگان قایق های تفریحی Moorings ، از جمله برندگان قبلی قایق سال ، Catamaran های قایقرانی Moorings 5000 و Moorings 4500 و همچنین کوچکترهای سه کابین Moorings 4000 catamaran sailing و swift و سریع لذت می برند. شیک مورینگ 433 قدرت کاتاماران.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

در مورد شرایط رزرو ، Moorings در حال حاضر پنجره تغییر تاریخ منشور شما را از 30 روز قبل به هفت روز قبل اعلام کرده است. میهمانان می توانند گواهی استرداد به ازای مبلغ کامل چارتر را که برای هر عزیمت حداکثر ظرف 12 ماه از تاریخ عزیمت اصلی شما معتبر است ، دریافت کنند (اگر مهمانان به هر دلیلی مجبور شوند چارت خود را لغو کنند ، مهمانان نیز گواهی استرداد دریافت می کنند). علاوه بر این ، مهمانان می توانند با خرید یک طرح محافظت از فلکس ، به هر دلیلی تاریخ خود را به حداکثر 14 روز قبل از عزیمت تغییر دهند.

داستان های مرتبط

همکاران هیئت مدیره BVI با شرکت جت خصوصی evoJets

WIMCO Villas خدمات منشور هوایی و قایق بادبانی را راه اندازی می کند

خاطرات قایقرانی: زندگی روی ابر دریا

کوراسائو به همه مسافران ایالات متحده باز می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *