سفرهای دریایی

Moorings کی وست را به عنوان جدیدترین مقصد منشور اعلام می کند

شرکت قایق بادبانی مورینگ ها اعلام کرده است که برای فصل چارتر 2021 در Key West، FL عملیات منشور ایجاد کرده است. با مشارکت با Florida Yachts Charters ، گزینه های مختلف چارتر در دسترس خواهد بود ، هر دو قایق بادبانی Bareboat و Skippered در داخل کاتامارهای قایقرانی و مونوهول و همچنین مجموعه ای از کاتاماران های قدرت موجود است. این پایگاه جدید به لیست رو به رشد مورینگ ها که اکنون در سال 2021 برای چارترها در دسترس است ، پیوست.

کی وست که با اتومبیل ، هواپیما یا کشتی قابل دسترسی است مدت هاست که به عنوان مسافران مورد تقاضا برای مسافران و قایقرانان قرار دارد و مناظر خارق العاده ای را هم در آب و هم در ساحل ارائه می دهد. عملیات منشور Moorings در Ocean’s Edge Marina & Resort و در Stock Island Marina Village واقع خواهد شد و کاوش تمام پیشنهادات Florida Keys را آسان می کند.

مهمانان از کی وست – جنوبی ترین نقطه قاره آمریکا – می توانند در گستردگی کلیدها ، از زندگی شبانه پر جنب و جوش در میدان مالوری و خیابان دووال کی وست ، گرفته تا فضای آرام ماراتن و اسلامورادا کاوش کنند. پارک ملی خشک Tortugas در غرب نیز یکی از اقلام محبوب سطل برای بسیاری از قایقرانان است.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

“قایق های بادبانی در فلوریدا ثابت شده است که از زمان آغاز عملیات سن پترزبورگ ، فلوریدا گزینه جذابی برای میهمانان ما است و اکنون افزودن کی وست به لیست عملیات مستقر در ایالات متحده بسیار جالب است.” Josie Tucci ، معاون فروش و بازاریابی The Moorings ، در یک اعلامیه مطبوعاتی.

مقالات مرتبط

Moorings سنت توماس را به عنوان جدیدترین مقصد منشور اعلام می کند

بلیز برای سفر قایق بادبانی باز می شود

مجموعه قایق بادبانی Ritz-Carlton برنامه ریزی سفر آغازین را انجام می دهد

WIMCO Villas سرویس منشور هوایی و قایق بادبانی را راه اندازی می کند

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *