سفرهای دریایی

MSC Cruises برای شروع مجدد در ایتالیا تأیید می شود ، NCLH مکث کروز را تمدید می کند

در نتایج مخالف ، MSC Cruises روز یکشنبه اعلام کرد که MSC Grandiosa از 24 ژانویه به دریا باز خواهد گشت ، در حالی که هلدینگ نروژ خط کروز روز سه شنبه “مکث عملیاتی” خود را برای هر سه مارک تجاری خود – خط کروز نروژ ، کروزهای اقیانوسیه و کروزهای هفت دریا.

MSC Grandiosa برمی گردد

به دنبال آخرین فرمان وزیر صادر شده توسط دولت ایتالیا و اقدامات مربوط به روز بهداشتی ، سفرهای دریایی MSC“گل سرسبد ، MSC Grandiosa ، سفرهای هفتگی خود را از روز 24 ژانویه از جنوا ، ایتالیا از سر می گیرد.

بنادر دیگر مکالمه شامل بنادر ایتالیایی دیگر Civitavecchia (رم) ، ناپل و پالرمو در سیسیل و همچنین والتا ، مالت خواهد بود. میهمانان می توانند در هر یک از بنادر ایتالیا سوار شوند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

آخرین مصوبه وزیر مجازات از سرگیری فعالیت های سفر دریایی را تحت حفاظت از پروتکل ایمنی / بهداشتی تهیه کرده است که تابستان گذشته با همکاری و تأیید مقامات بهداشت ، حمل و نقل و ایمنی ایتالیا انجام شده است. از آن زمان ، MSC Cruises با خیال راحت از بیش از 30،000 مهمان در دو کشتی خود مستقر در ایتالیا پذیرایی کرده است.

در طول فصل تعطیلات و اوایل ژانویه ، اقدامات محدودتر و موقت دولت ایتالیا در رابطه با جابجایی مسافران در داخل ایتالیا منجر به تعلیق موقت سفرهای دریایی MSC Cruises شد. اکنون ، این حکم لغو شده است.

تمدید مکث

علاوه بر این ، شرکت حمل و نقل دریایی نروژ امروز تعلیق عملیات کروز را که قبلاً اعلام شده بود برای مارک های نروژی Cruise Line ، Oceania Cruises و Regent Seven Seas Cruises تمدید کرد و گفت که از طریق برنامه بازگشت به خدمات خود برای تأمین الزامات “” به کار خود ادامه می دهد. “چارچوبی برای دستور قایقرانی مشروط صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC).

این تعلیق اکنون شامل کلیه سفرهای مربوط به کشتی هایی با این مارک ها است که از 30 آوریل 2021 آغاز می شوند. NCLH گفت که به همکاری همزمان با دولت جهانی و مقامات بهداشت عمومی و این کشور ادامه خواهد داد. پنل سالم بادباناست مشاوران خبره برای اتخاذ کلیه اقدامات لازم جهت محافظت از میهمانان ، خدمه و جوامع بازدید شده خود.

از مهمانانی که در حال حاضر در سفرهای لغو شده در خطوط دریایی نروژ ، سفرهای دریایی با اقیانوسیه یا سفرهای دریایی با هفت سفر دریایی رزرو شده اند ، برای اطلاعات بیشتر با مشاور سفر یا خط مسافرتی خود تماس بگیرند.

این مقاله در ابتدا در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

سحر نقره ای ، دهمین کشتی سیلورسا ، در آنکونا شناور شد

Uniworld برنامه تمدید Oberammergau را برای سال 2022 اعلام کرد

Seabourn برنامه های جدید اصلاح شده ، 7 روزه آلاسکا و BC را منتشر کرد

گزارشات کریستال تلاش کریستال برای تحویل ’21 در برنامه است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *