سفرهای دریایی

MSC Virtuosa ، گل سرسبد جدید MSC ، که در تابستان 2021 در انگلیس قایقرانی می کند

سفرهای دریایی MSC روز دوشنبه اعلام کرد که آخرین گل سرسبد خود را برای میهمانان بریتانیایی جهت بهره مندی از سفرهای دریایی تابستانی در سراسر انگلیس اعزام خواهد کرد MSC Virtuosaاولین سفر مسافرت در 20 مه ، با مهمانانی که از ساوتهمپتون در حال حرکت هستند ، اولین بار در یک سری مینی سفرهای دریایی سه و چهار شب قبل از شروع سفرهای هفت شبانه از 12 ژوئن از سه بندر سوار بر انگلستان و اسکاتلند خواهد بود.

همه سفرها فقط برای ساکنان انگلیس و برای میهمانان در هر سنی خواهد بود که قبلاً واکسینه شده اند یا منتظر واکسن COVID-19 هستند. کلیه میهمانان قبل از سوار شدن در کشتی مورد آزمایش قرار می گیرند و از میهمانان غیر واکسینه نیز باید اثبات آزمایش منفی که تا 72 ساعت قبل از سوار شدن انجام شده است را نشان دهند. مطابق با پروتکل ایمنی و بهداشتی MSC Cruises ، سایر اقدامات قبل از سوار شدن و حمل و نقل نیز برای میهمانان و هم خدمه اعمال خواهد شد.

طیف وسیعی از مینی سفرهای دریایی چهار شبه ، مسافرت دیرهنگامی از ساوتهمپتون ارائه می دهد و در جزیره پورتلند در دورست ، بخشی از ساحل ژوراسیک به آنجا می روند ، جایی که مهمانان می توانند به ساحل بروند و یک روز را در ساحل لذت ببرند. این برنامه سفر همچنین شامل دو روز در دریا خواهد بود ، بنابراین مهمانان می توانند از فعالیت ها ، سرگرمی ها و امکانات رفاهی لذت ببرند MSC با فضیلت ارائه می دهد

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

از 12 ژوئن ، رزمناوها می توانند به سفرهای دریایی هفت شبانه بپیوندند که شامل توقف در پورتلند و شهر بلفاست در ایرلند شمالی با چندین بندر از جمله لیورپول و گرینوک ، نزدیک گلاسگو در اسکاتلند خواهد بود.

MSC Virtuosa در ماه فوریه تحویل شد و نوآورترین و پیشرفته ترین کشتی MSC Cruises است. MSC با فضیلت بخشی از شناورهای کلاس Meraviglia است که مشخصه آن تفرجگاهی به سبک مدیترانه ای به طول 367 فوت با گنبد آسمان LED است و به عنوان قلب اجتماعی کشتی عمل می کند.

این کشتی 19 عرشه به میهمانان بریتانیایی خود در هر سنی رستوران های ناهار خوری عالی ، سرگرمی ، تعداد زیادی بار و استراحت ، خرید بوتیک ، مراکز آبگرم و تناسب اندام ، پارک آبی و باشگاه های اختصاصی برای کودکان از کودکان نوپا تا نوجوان ارائه می دهد. کلوپ کاملاً جدید MSC Starship اولین بارمن رباتیک انسان نما در جهان است که Rob نام دارد و یک نوار همهجانبه و تجربه سرگرمی در آینده را ارائه می دهد.

MSC Cruises پس از تأیید نهادهای نظارتی در سراسر اروپا برای پروتکل ایمنی و بهداشتی که برای محافظت از رفاه مهمانان MSC Cruises ، خدمه و جوامعی که کشتی های آنها از آنها بازدید کرده اند ، در آگوست سال 2020 فعالیت خود را از سر گرفت. از آن زمان بیش از 55000 مهمان از تعطیلات کروز ایمن و مسئولانه از جمله تورهای محافظت شده در ساحل شرکت بهره مند شده اند.

MSC Virtuosa پیش از این قرار بود در خارج از آلمان برنامه های سفر در شمال اروپا را داشته و MSC Seaview جایگزین وی شود. با میهمانان رزرو شده و مشاوران سفر مستقیماً تماس گرفته می شود.

این داستان در اصل در ظاهر شد www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

MSC نام پنج نفر را به تیم مدیریت ارشد برای نام تجاری جدید لوکس می دهد

Cunard تابستان را در سفرهای دریایی لوکس انگلستان رونمایی کرد

CDC می گوید ، دستور قایقرانی مشروط تا نوامبر باقی خواهد ماند

وایکینگ برای از سرگیری عملیات با قایقرانی ویژه فقط در انگلستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *