سفر لوکس

NetJets حق خرید هواپیماهای تجاری Supersonic را بدست می آورد

شرکت هواپیمایی خصوصی NetJets چهارشنبه اعلام کرد که حق خرید 20 فروند جت تجاری مافوق صوت AS2 توسط Aerion را که در سال 2023 تولید خود را در Aerion Park در ملبورن ، فلوریدا آغاز می کند ، بدست آورده است. هواپیمای جدید AS2 – اولین هواپیمای مافوق صوت است که پس از 51 سال وارد خدمات تجاری شده و اولین مافوق صوت جهان است. هواپیمای تجاری – به گونه ای طراحی شده است که ذاتاً از نظر محیط زیست مسئولیت دارد زیرا اولین هواپیمای مافوق صوت است که با سوخت 100٪ مهندسی شده مهندسی شده و بدون نیاز به پس سوز به سرعت مافوق صوت می رسد.

رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Aerion در تام گفت: “در Aerion ، چشم انداز ما ساختن آینده ای است که بشریت بتواند طی سه ساعت بین هر دو نقطه از سیاره ما حرکت کند و این همکاری جدید یک گام مهم در جهت تحقق این چشم انداز است.” بیانیه مطبوعاتی

علاوه بر این ، NetJets که خود را به عنوان مالک و مجری بزرگترین و متنوع ترین ناوگان جت خصوصی جهان معرفی می کند ، و Aerion به کشف NetJets برای تبدیل شدن به اپراتور انحصاری جت تجاری برای پلتفرم تحرک جهانی ، Aerion Connect می پردازند. Aerion Connect با هدف ادغام شبکه های شهری و منطقه ای متعدد ، در حال حاضر در سکونت و ارائه یک تجربه سفر به نقطه ، بهینه شده برای سرعت و لوکس بودن در چندین حالت حمل و نقل است.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

با همکاری FlightSafety International (FSI) ، یک شرکت حرفه ای آموزش هواپیمایی ، Aerion همچنین یک آکادمی آموزش پرواز مافوق صوت برای هواپیماهای مافوق صوت مدنی ، تجاری و نظامی ایجاد خواهد کرد. این مرکز با نام تجاری Aerion تخصص آموزش جهانی FSI را فراهم می کند تا یک مرکز تعالی برای آموزش و آموزش پروازهای مافوق صوت را فراهم کند و خدمه پروازهای آینده را شکل دهد.

اعلامیه مشارکت در اواخر برنامه پایداری جهانی NetJets است ، تعهدی در سراسر جهان برای کاهش اثرات زیست محیطی نام تجاری و صاحبان آن ، با تمرکز بر سرمایه گذاری سوخت هواپیمایی پایدار (SAF) ، جبران خسارات شرکت ها و مصرف کنندگان. به عنوان بخشی از توافق بین Aerion و NetJets ، این دو شرکت همچنین در زمینه اقدامات داخلی و بین المللی با هدف تسهیل در دسترس بودن جهانی و استفاده گسترده از سوخت های هواپیمایی مصنوعی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

مقالات مرتبط

A&K از سفرهای جدید “Wings Over the World” برای 22-2021 رونمایی کرد

امارات پیشنهادات محتوای اختصاصی را برای مشاوران سفر ارائه می دهد

جت لینکس 14 شریک زندگی و هتل جدید را اعلام می کند

دلتا ادامه مسدود کردن صندلی میانه را از آوریل 2021 ادامه می دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *