دسته‌بندی نشده

Nobu Hospitality کد زنجیره ای “NB” را در GDS گسترش می دهد

مانند مهمان نوازی نوبو به گسترش جهانی خود ادامه می دهد، با 38 هتل باز و در حال توسعه در سرتاسر جهان، این برند سبک زندگی لوکس در حال تقویت روابط خود با تجارت از طریق انتقال هتل ها به کد زنجیره اصلی خود “NB” است.

از این ماه، Nobu Hotel Miami Beach تحت کد زنجیره اصلی Nobu Hotels فعالیت می کند و به وابستگی طولانی مدت خود به هتل های پیشرو جهان پایان می دهد. از زمان افتتاح آن در سال 2016، این هتل ساحلی همچنان “تجربه ای به یاد ماندنی را از طریق خدمات صمیمانه و غذاهای کلاس جهانی” برای مهمانان فراهم می کند.

Rachael Palumbo، معاون بازاریابی برند هتل‌های جهانی این گروه، گفت: «هتل‌های نوبو در سال‌های اخیر رشد تصاعدی را تجربه کرده‌اند و مدام هتل‌ها را به کد زنجیره اصلی خود، «NB» اضافه می‌کنند. با توجه به روند رو به افزایش در سفرهای کاری و تفریحی، این لحظه عالی برای افزایش حضور و دیده شدن ما در GDS است.

با اضافه شدن میامی بیچ، 10 هتل از این برند اکنون تحت کد زنجیره ای فعالیت می کنند که شامل آتلانتا، بارسلونا، میدان پورتمن لندن، لندن شوردیچ، میامی، پالو آلتو، سانتورینی، ورشو و سویا و سن سباستین به تازگی افتتاح شده است. با توجه به ادامه گسترش جهانی گروه، با افتتاح هتل هایی در آتلانتیک سیتی، تورنتو، لیسبون، مادرید و رم، انتظار می رود تعداد فزاینده ای از املاک به این کد ملحق شوند و حضور Nobu Hotel در GDS و در تجارت مسافرتی افزایش یابد. .

مقالات مرتبط

استراحتگاه St. Regis La Bahia Blanca، خلیج تامودا در مراکش شروع به کار کرد

سوئیت های جدید لندن برای هر نوع مسافر

معرفی: Hôtel Des Grands Voyageurs

اکنون باز کنید: نسخه سنگاپور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *