دسته‌بندی نشده

One & Only Palmilla Kelly Teo را به عنوان مدیر فروش و بازاریابی منصوب می کند

One & Only Palmilla در لس کابوس ، مکزیک از انتصاب کلی تیو به عنوان مدیر جدید فروش و بازاریابی خود خبر داد. در این نقش ، Teo مسئولیت مدیریت تلاش های تجاری برای رفت و آمد مکرر و نظارت بر تیم های فروش و رزرو ، و همچنین مبارزات استراتژیک بازاریابی و مشارکت برای دستیابی به اهداف و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را عهده دار خواهد بود.

تئو با داشتن بیش از 17 سال کار با هتل های داخلی و بین المللی ، تجربه مهمان نوازی لوکس را با خود به ارمغان آورده است. او تیم های فروش و بازاریابی مارک های هتل های لوکس ، مانند Waldorf Astoria ، The St. Regis ، EDITION ، The Ritz-Carlton و InterContinental در ساحل غربی ایالات متحده آمریکا و همچنین در سراسر آسیا و اقیانوسیه را هدایت کرده است. اخیراً ، وی پس از بازگشت از هنگ کنگ به کالیفرنیا ، مدیر فروش و بازاریابی در والدورف آستوریا بورلی هیلز بود ، و در آنجا پیشگام تلاش های فروش و بازاریابی برای سنت رجیس ، هنگ کنگ بود. پیش از این ، او پیش از آغاز فروش و بازاریابی Sanya EDITION در چین بود – اولین هتل EDITION در آسیا و اقیانوسیه – جایی که او در توسعه استراتژی موقعیت و فروش مارک در این بازار جدید نقش مهمی داشت.

وی با شروع کار مهمان نوازی در سانفرانسیسکو ، ابتدا به عنوان مدیر فروش گروهی در Hilton San Francisco & Towers ایفای نقش کرد. وی با پوشش بخشهای گروهی و موقت ، علاوه بر این با Renaissance Parc 55 ، Hotel Rex – هتل Joie de Vivre و InterContinental Mark Hopkins کار کرده است. در سال 2010 ، او به لس آنجلس رفت و به عضویت The Ritz-Carlton ، Marina del Rey به عنوان مدیر فروش درآمد و در سال 2013 به مدیر فروش و بازاریابی ارتقا یافت ، جایی که او تیم را برای دستیابی به بالاترین درآمد اتاق در طول تاریخ هدایت کرد. هتل. وی در شرکت هتل ریتز-کارلتون و ماریوت اینترنشنال رشد کرد ، از قاره ها عبور کرد و شش سال بعد در آسیا کار کرد و در پایان سال 2019 به ایالات متحده بازگشت.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

تئو فارغ التحصیل دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی با مدرک لیسانس علوم مدیریت بازرگانی از دانشکده تجارت هاس و دریافت کننده جوایز متعدد صنعت مهمان نوازی و دستاوردهای فروش هتل است.

رابرت لوگان مدیر کل One & Only Palmilla است.

مقالات مرتبط

Lydia Nzayo به عنوان GM در Lodges Singita در رواندا ارتقا یافت

استراحتگاههای برتر مکزیک از کارائیب تا اقیانوس آرام

Rosewood Le Guanahani St. Barth مدیر فروش را اضافه می کند

Zadún ، یک ذخیره گاه Ritz-Carlton اعلام کرد بازگشایی در تاریخ 1 ژوئیه

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *