سفر لوکس

Paradisus توسط ملیا Reserve ، یک تجربه مهمان به روز شده را راه اندازی می کند

Paradisus توسط ملیا، یک مارک تفریحی فراگیر متعلق به هتل های اسپانیا و هتل های ملی Meliá International ، اولین The Reserve ، یک تجربه مهمان به روز شده در سراسر برند را در هر مکان Paradisus اعلام کرده است.

Reserve خدمات Royal Service و Family Concierge که قبلاً جداگانه بودند را با هم ادغام کرده و یک تجربه تعطیلات فراگیر را برای بزرگسالان ، خانواده ها و گروه ها ایجاد کرده است. Reserve بهترین امکانات اقامتی را در هر استراحتگاه ارائه می دهد. مهمانانی که رزرو رزرو می کنند می توانند از خدمات ویژه دربان ، از جمله ورود و خروج خصوصی ، رایحه درمانی در اتاق شخصی ، خدمات غیر فعال کردن سفارشی ، کمک شخصی با رزرو اولویت برای فعالیت ها و رستوران ها ، دسترسی به استخر خصوصی و ساحل استفاده کنند. دسترسی به کلوپ با خدمات سفارشی و دسترسی به رویدادهای خاص سرپرستی در سرتاسر استراحتگاه ، از جمله رویدادهای خاص آشپزی و جذابیت در ساحل.

Reserve گزینه های فقط بزرگسالان و خانواده پسند را ارائه می دهد. بزرگسالان به مناطق درون هر استراحتگاه فقط برای بزرگسالان دسترسی دارند ، از جمله یک رستوران منحصر به فرد ، اتاق استراحت برای ورود و خروج ، مناطق استخر و ساحل.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

علاوه بر این به روزرسانی های گسترده با نام تجاری ، Paradisus همچنین تغییراتی در محل Riviera Maya خود ایجاد کرده است. Paradisus Playa del Carmen نام بخش خانوادگی خود را در این تفریحگاه تغییر نام داده است. آنچه که قبلا Paradisus La Esmeralda بود اکنون با نام Paradisus Playa del Carmen شناخته خواهد شد. این بخش از هتل دارای 506 سوئیت است که شامل 188 اتاق The Reserve می باشد. 68 از 188 سوئیت رزرو ، سوئیت های شنا با دسترسی مستقیم به استخرهای خصوصی هستند. علاوه بر این ، این استراحتگاه دارای یک منطقه کودکان با فعالیت های تحت نظارت برای کودکان تا 14 سال ، یک زمین بازی و پارک آبی با موضوع گرمسیری با سه استخر شنا ، سطل های آب غول پیکر و پنج سرسره است. مهمانان Paradisus Playa del Carmen همچنین به 11 رستوران و هشت بار دسترسی خواهند داشت.

بخش تنها بزرگسالان در استراحتگاه با 393 سوئیت بزرگ شامل 150 اتاق The Reserve ، پارادیسوس لا پرلا باقی خواهد ماند. 58 مورد از آنها سوئیت های شنا هستند. میهمانان در هر دو استراحتگاه می توانند کتاب رزرو (Reserve) و اقامتگاه های ارتقا یافته و خدمات و امکانات رفاهی انحصاری ، همراه با دسترسی به استخر مخصوص بزرگسالان و ساحل فقط بزرگسالان را دریافت کنند. علاوه بر 11 رستوران و هشت بار که برای همه مناسب است ، بزرگسالان می توانند به طور انحصاری در شش رستوران و شش بار غذا بخورند.

استراحتگاههایی که در حال حاضر برای میهمانان باز است شامل پارادیسوس لوس کابوس ، پارادیسوس پلایا دل کارمن ، پارادیسوس لا پرلا ، پارادیسوس کنکون و The Grand Reserve در پارادایسوس پالما رئال است. Paradisus Palma Real در 10 ژوئن 2021 بازگشایی می شود.

مقالات مرتبط

Advisors on the Road: The Reserve at Paradisus Playa del Carmen

لوکس مکزیکی: مشاوران برتر هتل های مورد علاقه خود را انتخاب می کنند

محوطه ساحلی Long Bay از خانه های جدید ساحلی رونمایی می کند

Cove at Atlantis Paradise Island بازگشایی می شود

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *