تورها

Pendry West Hollywood در نوار غروب افتتاح می شود

هتل ها و استراحتگاه های pendry افتتاحیه را اعلام کرده است پندری وست هالیوود، اولین هتل این برند در لس آنجلس. Pendry West Hollywood میزبان 149 اتاق و 40 Pendry Residences West Hollywood توسط Montage Hotels & Resorts ، همراه با باشگاه عضویت خصوصی Britely ، یک مکان سرگرمی زنده چند منظوره ، اتاق نمایش ، سالن بولینگ ، Spa Pendry ، مرکز تناسب اندام و هنرهای سرپرستی است مجموعه ای با آثار هنرمندان نوظهور محلی و نام های تحسین شده بین المللی. افتتاحیه Pendry West Hollywood همچنین بازگشت اولین آشپز مشهور Wolfgang Puck به West Hollywood ، با اولین بازی Merois و Ospero توسط Wolfgang Puck Fine Dining Group را نوید می دهد.

پندری وست هالیوود شامل یک بلوک کامل شهری در امتداد نوار غروب آفتاب در تقاطع بلوار غروب آفتاب و الیو درایو در غرب هالیوود است که منظره ای از لس آنجلس و دسترسی سریع به غذاخوری ، خرید و زندگی شبانه در هالیوود غربی را ارائه می دهد.

در مورد آن اقامتگاه های خصوصی ، مالکان می توانند از زندگی کاملاً خدماتی و با دسترسی به امکانات اختصاصی و خدمات شخصی مانند کارکنان اختصاصی ، ناهار خوری در محل اقامت توسط ولفگانگ پاک ، ورودی ساکن خصوصی ، استخر پشت بام ، مرکز تناسب اندام ، سالن ، اتاق هیئت مدیره و اتاق مزه شراب به همراه یک عرشه باغ در فضای باز. اقامتگاه ها از طبقه 2 تا 4 خوابه از 2000 فوت مربع به بیش از 4500 فوت مربع و شامل فضای باز خصوصی با تراس هایی تا 3400 فوت مربع هستند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصد در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

واقع در پشت بام پندری وست هالیوود ، و منظره ای از مروایز ولفگانگ پاک در لس آنجلس دارای منویی است که غذاهای ژاپنی ، آسیای جنوب شرقی و غذاهای فرانسوی / کالیفرنیایی را مورد توجه قرار می دهد. غذاهای مخصوص شامل Crispy Scale Whole Black Sea Bass و Japanese A5 NY Strip ، در کنار Vegan Sushi و Squid Noodles است. مرویس در ابتدا برای میهمانان و ساکنان پندری وست هالیوود و همچنین اعضای The Britely فقط با رزرو باز خواهد شد.

بار در Merois ، که توسط یک شومینه مرکزی لنگر می گیرد ، کوکتل و یک منوی مرتفع از لقمه های کوچک را سرو می کند. یک کوکتل مخصوص ، شمشیر سامورایی است که شامل ویبی هاربی هارمونی ، کوینترو ، لیمو ، رزماری ، زنجبیل و عسل است.

مکان دیگر سرآشپز پاک ، اوسپرو ، واقع در نبش بلوار Sunset Boulevard و Olive Drive ، یک کافه گاه به سبک اروپایی در کنار خیابان است. منوی تمام روز شامل “غذاهای مورد علاقه همسایگان” مانند سالاد کلاسیک ، پاستاهای دست ساز ، غذاهای وگان و پیتزاهای خانگی است. این رستوران هم غذای داخل سالن و هم غذای آزاد را ارائه می دهد. Ospero یک نوار کامل ، و همچنین پیشنهادات آماده ارائه دارد. غذاهای آماده شامل Burrata ، سالاد Nicoise با استیک تن ماهی کبابی ، Ricotta Gnocchi با Brague Oxtail Ragout و ماهی قزل آلا آتلانتیک کبابی با پوره ریشه کرفس و Barolo Glaze است.

Spa Pendry جدیدترین موارد تناسب اندام ، سلامتی ، سلامتی و فناوری را به هالیوود غربی وارد می کند. مهمانان می توانند برای چهار اتاق درمانی شامل اتاق یک زن و شوهر ، یک آرایشگاه ناخن ، دو اتاق بخار با اکالیپتوس ، رختکن ، اتاق استراحت و استودیوی حرکتی در نظر بگیرند. مارک های موجود شامل PRIORI ، یک خط جنوبی از کالیفرنیا ، راه حل های ضد پیری ، علمی-تطبیقی ​​، مراقبت از پوست با سازگاری های ویژه قابل تنظیم برای انتخاب ، و نام تجاری لوکس پوست با نام تجاری تحسین شده بین المللی ، BABOR است که باعث ایجاد پایداری در خط مقدم Spa Pendry با اولین خط تولید Cleanformance با محوریت محیط زیست. Spa Pendry برای ارائه درمان های تزریق ویتامین و تزریق IV با اتاق هیدراتاسیون همکاری کرده است. پندری وست هالیوود همچنین اولین دارایی پندری است که با Health House ، با برنامه ریزی تناسب اندام مجازی با انرژی بالا و پویا ، برای مهمانان هتل مشارکت دارد.

خوب است بدانید: پندری وست هالیوود دارای “بزرگترین سالن رقص” است ، در ابعاد 2300 فوت مربع و حداکثر 200 مهمان را در محیطی به سبک پذیرایی پذیرا است. به سالن بزرگ و تراس باغ باغ باز می شود. اتاق نمایش فضایی صمیمی و راحت با نشیمن برای حداکثر 20 مهمان است.

مقالات مرتبط

Montage Healdsburg در کشور شراب Sonoma افتتاح می شود

هتل ها و استراحتگاه های Pendry به محله Wharf DC می روند

Rancho Valencia Resort & Spa بازگشایی می شود

سوئیت های کاملا جدید و بازسازی شده وگاس

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *