سفر لوکس

Ponant از سال 2020 تمام عملیات را در نیمکره شمالی متوقف می کند

بی صدا عملیات را در نیمکره شمالی از 31 دسامبر سال 2020 متوقف کرده است. خط کروز در اطلاعیه ای اعلام کرد ، ایمنی و امنیت مسافران ، اعضای خدمه و افراد محلی مناطق بازدید شده اولویت Ponant است. مسافران سفرهای لغو شده ، اعتباری بالغ بر 120 درصد از مبلغ پرداختی را دریافت می کنند که می تواند برای قایقرانی آینده استفاده شود.

از ماه ژوئیه ، خط کشتی کوچک با اطمینان از 50 کشتی به اضافه از فرانسه ، ایسلند ، کرواسی و نروژ با چهار کشتی استفاده کرده است: بوگنویل، شامپاین، ژاک کارتیه (تحویل چند ماه پیش) و لو لیریال. در ماه سپتامبر ، انتشارات خواهر ما آژانس مسافرتی گرفتار ناوین ساوهنی شد، مدیر عامل Ponant در قاره آمریکا ، برای دریافت آخرین اطلاعات. Ponant در زمینه پروتکل های ایمنی و بهداشتی جدید خود با Institut Hospitalo-Universitaire (IHU) از مارسی ، فرانسه همکاری کرد و Sawhney می گوید: “این امر باعث می شود با بازگشت افراد به سفرهای دریایی ، محیط زیست” از نظر COVID ایمن باشد. وی افزود که این فقط ساختن پروتکل ها نیست بلکه تمرین و اجرای آنها در هنگام سفرهای واقعی با مهمانان در آن است.

در میان پروتکل های ایمنی و بهداشتی جدید ، پونانت از همه مهمانان و اعضای خدمه ملزم به ارائه فرم پزشکی امضا شده توسط پزشک ، تکمیل یک پرسشنامه بهداشتی و بررسی و غربالگری بهداشت توسط کادر پزشکی کشتی بود. چیدمان های رستوران در داخل ، از نو طراحی شده اند و فقط گزینه های غذای بدون کارت و بدون غذا را ارائه می دهند. فضاهای عمومی ، مانند اتاق تناسب اندام و تئاتر ، با 50 درصد اشغال محدود شده است.

هفته گذشته ، همانطور که گزارش شده است آژانس مسافرتی، هفت نفر از مهمانان و خدمه موجود در SeaDream Yacht Club SeaDream من، قایقرانی در دریای کارائیب ، COVID-19 تأیید شد، باعث شد این خط باقی مانده کشتی خود را در سال 2020 لغو کند. این اولین سفر دریایی در کارائیب از زمان تعطیلی ماه مارس بود. با توجه به آژانس مسافرتی، سناتور ریچارد بلومنتال و نماینده دوریس ماتسوی اصرار به مراكز كنترل و پيشگيري بيماري هاي آمريكا براي بازگرداندن “بدون حكم بادبان” برای کشتی های تفریحی از بنادر ایالات متحده

این مقاله در ابتدا در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

Silversea گشت و گذار شامل ساحل را به تمام بناهای تماس اضافه می کند

آزامارا اولین “سری مسترکلاس” جدید را برای مشاوران سفر ارائه می دهد

لیندبلاد مدیر ارشد بازرگانی و بازاریابی جدید را منصوب می کند

MSC سفرهای Magnifica را تعلیق می کند ، برنامه های Grandiosa را تمدید می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *