تورها

Ponant رونمایی از سفر دریایی جدید خورشید گرفتگی 2021 به دریای ودل

کشتی تفریحی کشتی کوچک بی صدا یک برنامه سفر 15 روزه جدید اضافه کرده است که مسافران لوکس را به دریای ودل قطب جنوب منتقل می کند تا در 4 دسامبر سال 202 خورشید گرفتگی کامل را شاهد باشند. این دریا تنها منطقه در جهان است که ماه گرفتگی 100 درصد در آن قابل مشاهده است.

30 نوامبر 2021 از اوشویا ، آرژانتین ، کشتی اعزامی جدید خط ، فرمانده-شارکو، یک کشتی هیبریدی ، الکتریکی و کلاس قطبی با 135 اتاق اتاق و سوئیت ، قبل از رسیدن به بسته یخی دریای ودل در 4 دسامبر از طریق گذرگاه دریک حرکت می کند. مهمانان برای عبور از ماه ، ماه را بر روی بسته یخ پیاده می کنند. بین زمین و خورشید. در منطقه ای که خورشید هرگز کاملا غروب نمی کند ، برای چند دقیقه کشتی های تفریحی لوکس در تاریکی مطلق محصور می شوند.

نیکولاس دوبروئیل ، کارشناس سفر قطبی و گرمسیری و مدیر پایداری ، پونانت ، می گوید: “ما در قلب یخ دریا قرار خواهیم گرفت ، جایی که سفید بکر یک منطقه با فشار بالا ایجاد می کند که آسمان های واضح تری را فراهم می کند.” “مهمانان این امتیاز را خواهند داشت که از پشته یخ شاهد این پدیده نادر باشند.”

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

تحت نظارت تیم راهنمای طبیعت گرایان و دانشمندان کشتی ، مهمانان می توانند در تحقیقات و تجزیه و تحلیل این واقعه نجومی شرکت کنند. مسافران همچنین می توانند با استقرار دانشمندان در ایستگاه شناور یخ و گرفتن نمونه های آب از این مناطق دور افتاده ، به منظور بهبود دانش در مورد تنوع زیستی ، اکوسیستم ها و تأثیر انسان بر این منطقه ، به دانشمندان بپیوندند.

این سفر همچنین شامل قایقرانی توسط قفسه یخی لارسن ، سد یخی است که به جلوگیری از فرسایش ورقه یخ قطب جنوب کمک می کند. بازدید از جزایر شتلند جنوبی ، محل استقرار تعدادی از ایستگاه های تحقیقات علمی ؛ و مشاهده حیات وحش از جمله مهرهای Weddell ، پنگوئن های Adelie و نهنگ های کوهان دار.

مقالات مرتبط

Ponant از سال 2020 همه عملیات را در نیمکره شمالی متوقف می کند

Kontiki Expeditions اولین عضو مبتنی بر آب در SLH می شود

Silversea گشت و گذار شامل ساحل را به تمام بناهای تماس اضافه می کند

Azamara اولین “سری مسترکلاس” جدید را برای مشاوران سفر ارائه می دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *