سفرهای دریایی

Ponant to Sail “Cruise World Affairs” تابستان امسال در منطقه بالتیک

کشتی لوکس کشتی کوچک بی صدا هشت سفر “مسافرت دریایی با امور جهانی” را در منطقه بالتیک با مسافر تازه 184 مسافر ارائه خواهد داد ژاک کارتیه.

این کروز هشت شب با شروع 17 ژوئیه 2021 ، بخشی از مجموعه “Quintessential Collection” پونانت است که به شدت بر روی یک موضوع و مقصد تمرکز دارد. این تجربه پردازنده سخنرانی ها و گفتگوهایی را توسط متخصصان و سیاست گذاران ارائه می دهد که در مورد وضعیت فعلی روابط ایالات متحده با بقیه جهان متمرکز است.

شرکت کنندگان شامل:

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

  • رابین رایت ، تحلیلگر ، نویسنده و روزنامه نگار امور خارجه ، به دلیل پوشش خبری خود در مورد جنگ ها ، انقلاب ها و قیام ها خاطرنشان کرد. او به عنوان سردبیر در کار کرده است نیویورکر از سال 1988 و قبلا خبرنگار دیپلماتیک برای واشنگتن پست، لس آنجلس تایمز و اخبار CBS. وی در طول 40 سال فعالیت خود از بیش از 140 کشور گزارش تهیه کرده است.
  • سفیر داگلاس لوت ، سفیر ایالات متحده در ناتو از سال 2013 تا 2017. در سال 2007 ، رئیس جمهور جورج دبلیو بوش وی را به عنوان دستیار رئیس جمهور و معاون مشاور امنیت ملی در عراق و افغانستان منصوب کرد.مجله نیویورک تایمز به دلیل موقعیت ارشد مشاوره نظارت بر جنگ ها ، از او به عنوان “تزار جنگ” نام برد. لوت شش سال در کاخ سفید خدمت کرد و همچنین در دولت اوباما کار کرد.
  • جین هول لوت ، مشاور ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد ، جایی که وی چندین سمت در صلح حفظ کرده است. لوت همچنین از سال 2009 تا 2013 به عنوان معاون وزیر امنیت داخلی عمل می کرد. وی مسئول تلاش های وزارت امور خارجه برای جلوگیری از تروریسم ، تقویت امنیت و مدیریت مرزهای کشور بود.

با تماس در شش کشور ، “سفر امور جهانی” از شهرهای بزرگ حاشیه دریای بالتیک ، از جمله هلسینکی ، فنلاند بازدید خواهد کرد. سن پترزبورگ ، روسیه (دو روز کامل) ؛ و تالین ، استونی. سفر دریایی در استکهلم سوئد آغاز و در کپنهاگ دانمارک به پایان می رسد.

مقالات مرتبط

سفرهای دریایی Heritage Line Halts Cruises در میانمار

اورلاندو اشفورد به عنوان رئیس اجرایی جدید آزامارا منصوب شد

وایکینگ برای راه اندازی کشتی جدید رودخانه نیل در پاییز 2022

مجموعه قایق بادبانی Ritz-Carlton برنامه ریزی سفر آغازین را انجام می دهد

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *