سفرهای دریایی

Raffles Resort در اواخر سال 2021 در Palm Jumeirah افتتاح می شود

اولین رافلز استراحتگاه قرار است اواخر امسال در خاورمیانه افتتاح شود ، واقع در نماد نخل جمیرا. Raffles the Palm Dubai قرار است در سه ماهه آخر سال 2021 افتتاح شود. مارک ویلیس ، مدیرعامل Accor هند ، خاورمیانه ، آفریقا و ترکیه در اعلامیه مطبوعاتی خاطرنشان کرد که دیگر هیچ طرح توچال ساحلی در پالم جمیرا باقی نمانده است.

Raffles the Palm Dubai در 25 هکتاری منظره در هلال غربی پالم جمیرا ، بزرگترین جزیره و مجمع الجزایر مصنوعی جهان واقع خواهد شد. از محل آن ، میهمانان می توانند از مناظر دریا و مناظر منظره آسمان دبی لذت ببرند ، همه در حالی که یک فرار آرام و خصوصی را ارائه می دهند ، فقط در فاصله کمی از جاذبه های پر جنب و جوش شهر.

پس از باز شدن ، این استراحتگاه 389 اتاق (از 700 فوت مربع شروع می شود) ، سوئیت ها و ویلا ها ، هرکدام دارای بالکن و تراس ، و همچنین هشت مکان غذا و نوشیدنی خواهد بود. میهمانان قبلی رافلز قناد رافلز ، سالن نویسندگان و کتابخانه را می شناسند. همچنین میهمانان به سرویس ساقی Raffles دسترسی خواهند داشت.

کسانی که در طول اقامت خود به دنبال استراحت هستند ، می توانند در Cing Mondes Spa ، یک برند پاریسی تازه وارد دبی ، لذت ببرند. آبگرم tHe دارای 23 اتاق درمان و دو سوئیت اختصاصی اسپا و همچنین بزرگترین استخر سرپوشیده در شهر خواهد بود.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

در بخش خصوصی ساحل ، Raffles the Palm Dubai میزبان یک مفهوم کاملاً جدید باشگاه ساحلی با غذاهای مدیترانه ای ، پیشنهادات سرگرمی و موارد دیگر خواهد بود. خوابگاههای اضافی شامل استخر روباز ، سینما ، استخر اختصاصی کودکان و باشگاههای کودکان و نوجوانان خواهد بود. بسیاری از ورزش های آبی و فعالیت های تفریحی ، مانند سوار شدن به پارو یا دوره های مقدماتی غواصی نیز در دسترس خواهد بود.

مقالات مرتبط

Accor وب سایت آپارتمان ها و ویلا های اختصاصی را راه اندازی می کند

رافلز بالی به عنوان پانزدهمین هتل برند در سراسر جهان افتتاح می شود

اندونزی ، دبی و رواندا مهر “سفرهای ایمن” WTTC را دریافت می کنند

Ermanno Zanini به نام VP منطقه ای و GM از برج العرب جمیرا نامگذاری شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *