سفرهای دریایی

Rancho Valencia Resort & Spa تحول آبگرم را اعلام می کند

هتل Rancho Valencia Resort & Spa از بازسازی هیجان انگیز آبگرم پنج ستاره Forbes خود خبر داده است که قرار است در ماه جاری به پایان برسد.

“هرگز مایل به آرامش و استراحت خود نیستیم ، ما از محدودیت های سال گذشته برای تجدید تصور و افزایش اسپا برنده جایزه خود با یک بازسازی گسترده طراحی شده برای مهمانان و اعضای خود یک فضای حتی لوکس تر و آرامش بخش برای سلامتی و جوان سازی استفاده کرده ایم ، “مدیر کل لورا مک آیور در یک اعلامیه مطبوعاتی گفت.

خوب است بدانید: رانچو والنسیا با داگ مانسفیلد ، معمار اصلی استراحتگاه و آبگرم ، برای اطمینان از حفظ سبک معماری و جذابیت متمایز آن همکاری کرده است ، و آب و هوای اصیل سن دیگو را برجسته می کند و احساس آرامش مکان Rancho Valencia را ارائه می دهد.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان شما در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

موارد قابل توجه قابل توجه در پیشرفت پنج ستاره آبگرم شامل موارد زیر است:

  • سالن ، فضایی اختصاصی که جلوه های خوبی با گزینه های شامپو و دمش ، و همچنین آرایش و خدمات ناخن ارائه می دهد.
  • بوتیک اختصاصی خرده فروشی
  • مرکز تناسب اندام پیشرفته با جدیدترین تجهیزات Precor ، Cybex و Woodway همراه با مجموعه ای از دوچرخه های Peloton
  • Sony Advagym Puck Technology
  • فضاهای آرام و آرام زنان و مردان تعیین شده است
  • رختکن مردانه و زنانه گسترده
  • مناطق اضافی درمان آبگرم ، از جمله سه اتاق پیشرفته صورت

لارن ویلیامز ، مدیر آبگرم و تندرستی گفت: “پس از برنامه ریزی دقیق و سلامتی در خط مقدم قلب رانچو والنسیا ، ما نمی توانیم با اعلام نوسازی آبگرم خود هیجان زده شویم.” “این سرمایه گذاری در آینده برای سلامتی و تناسب اندام برای میهمانان ما نشان دهنده ارادت ما به هر دو است.”

مهمانان و اعضا می توانند از امکانات و تجربیات جدید آبگرم در بهار امسال و همچنین پیشنهادات موجود که شامل مدار آب درمانی ، غرفه یوگا ، مرکز تناسب اندام ، استخر آبگرم مخصوص بزرگسالان ، جکوزی ها و باغ های مخصوص آفتاب است ، بهره مند شوند. امکانات اضافی شامل اتاق های درمانی با کاشی کاری پر جنب و جوش با پاسیوی خصوصی است. بسیاری از آنها دارای وان های خیس و عمیق و دوش باران هستند. اتاق های زوجین شامل شومینه ، پاسیوی خصوصی ، دوش در فضای باز و وان برای دو نفر است.

مقالات مرتبط

استراحتگاه های Auberge برای مدیریت هتل Hearst سانفرانسیسکو

What’s New in Healdsburg، CA for Spring 2021

کالیفرنیا در 15 ژوئن به “عملیات معمول” بازگشت

Pendry West Hollywood در نوار غروب افتتاح می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *