سفرهای دریایی

Regent برای بازگشت به قایقرانی با درخشش هفت دریا در ماه سپتامبر

سفرهای دریایی Regent Seven Seas روز چهارشنبه بازگشت خود را با سفر Seven Seas Splendor از انگلستان از سپتامبر 2021 اعلام کرد. این سفر نشان دهنده بازگشت خط کروز به سرویس ، و همچنین فصل “افتتاحیه” Seven Seas Splendor است ، با کشتی فقط دو سفر دریایی با مهمانان پس از تعمید دادن در فوریه سال 2020. این ناوگان آغاز بازگشت مرحله ای قایقرانی برای بقیه ناوگان است.

خط کروز قصد دارد برنامه های سفر برنامه ریزی شده را تا آنجا که محیط بهداشت جهانی در آن زمان اجازه می دهد ، حفظ کند. اولین سفر دریایی برای Seven Seas Splendor قرار است 11 سپتامبر 2021 برای یک سفر 11 شبه و یک سفر رفت و برگشت از ساوتهمپتون انگلیس و بازدید از اسکاتلند ، ایرلند شمالی و ایرلند انجام شود. پس از سفر اولیه ، کشتی قبل از عبور از اقیانوس اطلس به دریای مدیترانه منتقل می شود تا در دریای کارائیب حرکت کند. با این حال ، یادداشت های رجنت ، در حالی که بسیاری از این کشتی ها در حال حاضر به فروش رسیده اند ، بعداً هنوز فرصت هایی برای سفر دریایی در فصل اروپا Seven Seas Splendor و در کارائیب در اوایل سال 2022 وجود دارد.

برای اطمینان از شروع مجدد صاف و ایمن عملیات ، باقیمانده بازگشت ناوگان رجنت به قایقرانی در تاریخ های آینده اعلام می شود ، تعلیق های سفر اکنون تا 30 سپتامبر 2021 برای Seven Seas Explorer ، Seven Seas Mariner ، Seven Seas Navigator و Seven تمدید می شود دریاهای ویجر. همزمان با اعلامیه امروز ، سفرهای Seven Seas Splendor تا سفر 11 سپتامبر 2021 از ساوتهمپتون به حالت تعلیق درآمده است.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

برنامه ایمنی و بهداشت “SailSAFE”

در طول تعلیق داوطلبانه قایقرانی ، Regent Seven Seas Cruises بر اساس پروتکل های ایمنی و بهداشتی موجود با ایجاد برنامه ایمنی و بهداشت “SailSAFE” ، یک استراتژی قوی و با پشتوانه علمی که چندین لایه محافظت در برابر COVID-19 ایجاد می کند ، ساخته شد. این برنامه با راهنمایی تیمی از متخصصان بهداشت عمومی و علمی ، از جمله شورای سلامت و سلامتی جهانی SailSAFE تهیه شده است.

الزامات فعلی برای بادبان شامل واکسیناسیون کامل کلیه مهمانان و خدمه حداقل دو هفته قبل از عزیمت و انجام آزمایشات جهانی است. خط مسافرتی تأیید کرده است که این الزامات و سایر الزامات تا زمانی که پروتکل ها با اطمینان تنظیم شوند وجود دارد و رجنت به طور مداوم محیط سلامت جهانی را کنترل می کند تا از ایمنی مهمانان ، خدمه و جوامع بازدید شده محافظت کند. شرایط خاص بادبان مستقیماً به میهمانان نزدیک به زمان قایقرانی اعلام می شود.

مقالات مرتبط

سفرهای دریایی در آلاسکا برای سال 2022 و بعد از آن

Seabourn برای بهره برداری از ناوبری از باربادوس از 18 ژوئیه آغاز می شود

Regent Seven Seas Cruises از 13 سفر موضوعی در 22 تا 2021 رونمایی می کند

Silversea جزئیات بازگشت به قایقرانی را به اشتراک می گذارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *