سفر لوکس

Regent Seven Seas قرعه کشی های مشاور را برای کمپین جدید آغاز می کند

سفرهای دریایی Regent Seven Seas اخیراً کمپین “فضای بی نظیر در دریا” خود را برای نشان دادن تفکیک کننده های اصلی خط به مهمانان و مشاوران سفر راه اندازی کرده است. از جمله آنها ، محصوریت قوی و فضای شخصی گسترده ای که در کشتی های خط موجود است. همراه با کمپین جدید ، خط فوق لوکس همچنین قرعه کشی “فضای بی نظیر در دریا” را برای مشاوران سفر در ایالات متحده و کانادا راه اندازی کرد. مشاوران می توانند برای برنده شدن در یک سفر دریایی لوکس رایگان با ارزش تقریبی 20000 دلار وارد این منطقه شوند.

همچنین جعبه ابزار “فضای بی نظیر در دریا” برای مشاوران سفر ایجاد شده است. شامل بروشور دیجیتال ، بروشور قابل تنظیم ، ویدئو ، آگهی های تبلیغاتی وب و تصاویر ، همه در دسترس مشاوران است.

جیسون مونتاگ ، رئیس و مدیر عامل شرکت Regent Seven Seas Cruises ، در یک اعلامیه مطبوعاتی گفت که قرعه کشی ها به منظور “شناختن و ارزش گذاری نقش مهمی که مشاوران سفر در صنعت ما دارند ، انجام شده است. از آنجا که ما برای بازگشت به دریا ”

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

برای داشتن شانس برنده شدن در قرعه کشی های مشاور سفر ، مشاوران سفر باید یک توصیف درباره معنای “فضای بی نظیر در دریا” برای آنها در www.rssc.com/ فضای-بی رقیب-در-دریا-با-نماینده. ورودی برنده به طور تصادفی از بین همه موارد واجد شرایط انتخاب می شود.

علاوه بر دریافت سفر تفریحی رایگان ، مشاور سفر و یک مهمان برنده جوایز رایگان زیر را دریافت می کنند: تورهای نامحدود ساحل ، Wi-Fi رایگان در سراسر کشتی ، نوشیدنی های نامحدود ، از جمله شراب و نوشیدنی های عالی ، غذای مخصوص و لباسشویی.

این جایزه فقط کروز است و شرایط و ضوابط کامل را می توانید در اینجا پیدا کنید www.rssc.com/regentforward.

مقالات مرتبط

سفرهای دریایی Regent Seven Seas برنامه های رایگان زمینی را اعلام می کند

جزایر ویبس: برنامه های سفر جدید و بنادر

سفرهای دریایی HAL ، Princess ، Seabourn لغو در آلاسکا و کانادا

مجموعه قایق بادبانی Ritz-Carlton با ESPA همکاری می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *