سفر لوکس

Resorts & Residences توسط CuisinArt به مالکان جدید فروخته شده ، به روزرسانی های ملک را اعلام می کند

Olympus Ventures ، دفتر خانواده Richard M. Schulze ، بنیانگذار و رئیس برجسته Best Buy ، مالکیت Resorts & Residences توسط CuisinArt در آنگویلا ، که شامل CuisinArt Golf Resort & Spa و The Reef توسط CuisinArt است. این املاک توسط مهمان نوازی شیوه زندگی ویسکرمن اداره می شود. به دنبال آینده ، مالکیت جدید قصد دارد با معرفی مجموعه ای از امکانات و تجربیات ، همراه با ابتکاراتی که جامعه را افزایش می دهد ، به مهمانان ، اعضای کارکنان و ساکنان جزیره ، املاک را ارتقا دهد.

مرحله اول پیشرفت های در حال انجام در حال انجام است و یک مزرعه هیدروپونیک 16000 فوت مربعی تجدید شده و توسعه یافته است که دسترسی به سبزیجات تازه ، گیاهان و محصولات تازه را در طول سال برای استراحتگاه و مهمانان فراهم می کند. مزرعه جدید هیدروپونیک همچنین تورهای آموزشی در باغبانی از مزرعه به میز دیگر را برگزار می کند ، که همراه با یک کلاس آشپزی آزمایشی میزبان آشپزخانه است.

علاوه بر این ، آرایه خورشیدی جدیدی که با همکاری شرکت محلی خدمات محلی توسعه یافته است ، در حال نصب است و به موازات شبکه برق کار می کند و انرژی لازم برای منابع تصفیه آب استراحتگاه ها ، زمین گلف و زیرساخت های روشنایی را فراهم می کند. این امر همچنین برای حمایت از توسعه و امکانات رفاهی آینده قابل توسعه خواهد بود. سرانجام ، در حال حاضر ، کارخانه اسمز معکوس در حال گسترش است و ظرفیت تولید 1.5 میلیون گالن آبیاری و آب آشامیدنی برای استفاده روزانه را دارد. این نیروگاه دارای سه جایگاه جداگانه برای خرید کامیون های محلی و بطری آب برای این جزیره خواهد بود.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

مرحله دوم پیشرفت ها کمی بیشتر رو به مصرف کننده خواهد بود ، از جمله مرکز آبگرم و تندرستی مقصد ، و پیشرفت در زمین گلف.

مدیر عامل منصوب جدید Simon A. Fricker کلیه جنبه های عملیات استراحتگاه ، همکاران و مدیریت روزمره ملک را هدایت خواهد کرد. فریکر با شغلی در سه قاره ، از جمله تجربه هدایت مارک های لوکس بین المللی مانند Peninsula ، St. Regis و Mandarin Oriental ، در سوئیس به دنیا آمد و تحصیل کرد.

مقالات مرتبط

Moorings سنت توماس را به عنوان جدیدترین مقصد منشور اعلام می کند

جان هازارد به عنوان جنرال موتورز از گروه های ریتز کارلتون ، ترک ها و کایکوس نامگذاری شد

همکاران هیئت مدیره BVI با شرکت جت خصوصی evoJets

کوراسائو به همه مسافران ایالات متحده باز می شود

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *