سفر لوکس

Resorts & Residences توسط CuisinArt به مالکان جدید فروخته شده ، به روزرسانی های ملک را اعلام می کند

Olympus Ventures ، دفتر خانواده Richard M. Schulze ، بنیانگذار و رئیس برجسته Best Buy ، مالکیت Resorts & Residences توسط CuisinArt در آنگویلا ، که شامل CuisinArt Golf Resort & Spa و The Reef توسط CuisinArt است. این املاک توسط مهمان نوازی شیوه زندگی ویسکرمن اداره می شود. به دنبال آینده ، مالکیت جدید قصد دارد با معرفی مجموعه ای از امکانات و تجربیات ، همراه با ابتکاراتی که جامعه را افزایش می دهد ، به مهمانان ، اعضای کارکنان و ساکنان جزیره ، املاک را ارتقا دهد.

مرحله اول پیشرفت های در حال انجام در حال انجام است و یک مزرعه هیدروپونیک 16000 فوت مربعی تجدید شده و توسعه یافته است که دسترسی به سبزیجات تازه ، گیاهان و محصولات تازه را در طول سال برای استراحتگاه و مهمانان فراهم می کند. مزرعه جدید هیدروپونیک همچنین تورهای آموزشی در باغبانی از مزرعه به میز دیگر را برگزار می کند ، که همراه با یک کلاس آشپزی آزمایشی میزبان آشپزخانه است.

علاوه بر این ، آرایه خورشیدی جدیدی که با همکاری شرکت محلی خدمات محلی توسعه یافته است ، در حال نصب است و به موازات شبکه برق کار می کند و انرژی لازم برای منابع تصفیه آب استراحتگاه ها ، زمین گلف و زیرساخت های روشنایی را فراهم می کند. این امر همچنین برای حمایت از توسعه و امکانات رفاهی آینده قابل توسعه خواهد بود. سرانجام ، در حال حاضر ، کارخانه اسمز معکوس در حال گسترش است و ظرفیت تولید 1.5 میلیون گالن آبیاری و آب آشامیدنی برای استفاده روزانه را دارد. این نیروگاه دارای سه جایگاه جداگانه برای خرید کامیون های محلی و بطری آب برای این جزیره خواهد بود.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

مرحله دوم پیشرفت ها کمی بیشتر رو به مصرف کننده خواهد بود ، از جمله مرکز آبگرم و تندرستی مقصد ، و پیشرفت در زمین گلف.

مدیر عامل منصوب جدید Simon A. Fricker کلیه جنبه های عملیات استراحتگاه ، همکاران و مدیریت روزمره ملک را هدایت خواهد کرد. فریکر با شغلی در سه قاره ، از جمله تجربه هدایت مارک های لوکس بین المللی مانند Peninsula ، St. Regis و Mandarin Oriental ، در سوئیس به دنیا آمد و تحصیل کرد.

مقالات مرتبط

Moorings سنت توماس را به عنوان جدیدترین مقصد منشور اعلام می کند

جان هازارد به عنوان جنرال موتورز از گروه های ریتز کارلتون ، ترک ها و کایکوس نامگذاری شد

همکاران هیئت مدیره BVI با شرکت جت خصوصی evoJets

کوراسائو به همه مسافران ایالات متحده باز می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *