تورها

Rosewood جزئیات مالکیت دوم لندن را به اشتراک می گذارد

Rosewood هتل ها و استراحتگاه ها، با مشارکت توسعه دهنده املاک و مستغلات قطر دیار ، آخرین برنامه های خود را برای دومین ملک این برند در لندن به اشتراک گذاشته است که قرار است در سال 2024 در منطقه میفایر این شهر افتتاح شود. The Chancery Rosewood که در میدان گروسنور واقع شده است ، مرمت معماری توسط دیوید چیپفیلد معمار بریتانیایی از معماران دیوید چیپرفیلد و فضای داخلی توسط جوزف دیراند معمار فرانسوی را به نمایش می گذارد.

پس از اتمام ، The Chancery Rosewood 139 اتاق و سوئیت و همچنین فضاهای عمومی و مکانهای غذاخوری احیا شده طراحی شده توسط Tristan Auer و Bar Studio را ارائه می دهد. امکانات و امکانات اضافی متشکل از یک مرکز سلامتی یکپارچه Asaya با طراحی Yabu Pushelberg ، پنج فروشگاه خرده فروشی و انتخاب فضاهای اجتماعات و رویدادها ، از جمله سالن رقص 750 میهمان است. این هتل به عنوان دومین ملک Rosewood Hotels & Resorts در لندن و ششمین ملک در اروپا مشخص خواهد شد.

نام Chancery Rosewood ادای احترامی به گذشته این ساختمان می کند: در اصل توسط معمار Eero Saarinen در سال 1960 ساخته شد ، بنای تاریخی میفیر در اواسط قرن گذشته سفارت ایالات متحده را در خود جای داده بود و اولین دبیرخانه ساخته شده در لندن بود. ویژگی های اصلی ساختمان و جزئیات طراحی اواسط قرن ، از جمله نمای درجه دو و سقف دیاژ ، از طریق فرآیند حفاظت انجام شده توسط معماران دیوید چیپرفیلد ، با مأموریت تقویت و تقویت دید اولیه Saarinen در مورد “کاخی در پارک” حفظ خواهد شد “

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصد و تفریحگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

این تمرین در فضای داخلی گسترش می یابد ، طراحی آن توسط جوزف دیراند انجام می شود. با الهام از “ظرافت دهه 1920” و “خلاقیت و شکوه دهه 1960” ، این طراحی شامل جزئیات به سبک آرت دکو ، تخته های گردو و لهجه های مرمر و برنج ، “فضای یک باشگاه آقایان سنتی بریتانیا را هدایت می کند. “

خوب است بدانید: Rosewood در نظر دارد این ملک اولین هتل پنج ستاره و اولین هتل انگلستان باشد که برای توسعه پایدار رتبه برجسته BREEAM را دریافت می کند. (BREEAM ارزش پایدار را برای ساختمانهای فردی ، جوامع و پروژه های زیرساختی در یک سری دسته ها ، از انرژی گرفته تا محیط زیست اندازه گیری می کند. هر یک از این دسته ها مهمترین عوامل را شامل می شوند ، از جمله طراحی کم اثر و کاهش انتشار کربن ؛ دوام و انعطاف پذیری طراحی. سازگاری با تغییرات اقلیمی و ارزش زیست محیطی و حفاظت از تنوع زیستی.)

مقالات مرتبط

Rosewood Rome در سال 2023 به عنوان چهارمین برند در ایتالیا افتتاح می شود

Pan Pacific London: اولین برند در اروپا است که سال آینده افتتاح می شود

London Buzz: افتتاحیه هتل جدید لوکس

Rosewood واشنگتن ، اولین محل اقامت در New Townhouse را ارائه می دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *