سفرهای دریایی

Rosewood واشنگتن ، اولین محل اقامت در New Townhouse را ارائه می دهد

Rosewood واشنگتن دی سی اخیراً از شش خانه شهری به عنوان م theلفه نهایی بازسازی اخیر ملک رونمایی کرده است. این اقامتگاه ها در دهه 1700 و با فضای داخلی مدرن و توسط طراح مسکونی محلی Thomas Pheasant ساخته شده اند و تجربه مهمان جدیدی را ارائه می دهند.

این شش خانه شهری که مستقیماً در مجاورت هتل در امتداد یک خیابان پر درخت واقع شده اند ، در عین داشتن حداکثر حریم خصوصی ، به جاذبه های پایتخت دسترسی دارند. اندازه هر خوابگاه چهار طبقه و یک خوابه تقریباً 1100 فوت مربع است. هنگام ورود از طریق یک ورودی خصوصی ، یک اتاق نشیمن که با یک شومینه عملکردی تزئین شده است از مهمانان استقبال می کند. در داستان دوم ، یک آشپزخانه کاملاً مجهز با تجهیزات پیشرفته SMEG ، Williams Sonoma ، Kitchen-Aid و Nespresso و یک ناهار خوری عمومی دسترسی مستقیم به یک پاسیوی پشتی مبله خصوصی را فراهم می کند. با بالا رفتن از یک طبقه جلوتر ، یک اتاق خواب اصلی دارای پارچه های Rivolta Carmignani و یک ایستگاه پانسمان جداگانه است ، در حالی که داستان اصلی دارای یک حمام مستقل سه تکه با یک وان غوطه ور ، دوش جنگل بارانی و کف مرمر گرم است. در سطح پایین تر ، حمام جداگانه و واشر و خشک کن نیز وجود دارد.

کارهای طراحی داخلی شامل قالب سازی سنتی و سنگ مرمر و سنگ تراشی های پیچیده است. پالت رنگی خنثی از رنگ های پلاتینی کم رنگ با چاشنی های سبز و آبی تکمیل می شود. خانه های شهر همچنین دارای مجموعه های هنری سرپرستی شده خود هستند که شامل هنرمندان و موضوعات محلی از مناطق اطراف است.

رویداد مجازی رایگان

چرخش بازگشت به سفر: مرحله 4

آیا شما آماده راهنمایی مشتریان خود از طریق “عادی جدید” سفر هستید؟ برای تحریک بازگشت به سفر ، از 15 دسامبر 2020 از ساعت 1 بعد از ظهر تا 20:20 بعد از ظهر EST به ما بپیوندید: قسمت 4 مجموعه مجازی رایگان ما در جزایر کیمن ، جمهوری دومنیکن و سیبورن ارائه خواهد شد روش های سفر به تاریخ ، پروتکل های ایمنی و بهداشتی که برای ایمن نگه داشتن مهمانان اعمال کرده اند ، فعالیت هایی که برای بازدیدکنندگان آزاد است ، آنچه مشتریان شما باید در هنگام سفر بدانند و موارد دیگر! برای مشاهده دستور کار کامل و ثبت نام برای کارت رایگان خود به سایت www.pivotingbacktotravel مراجعه کنید.

از امتیازات ویژه و برنامه های à la carte در دسترس میهمانان می توان به خدمات اسپا در اتاق ، وعده های غذایی آشپز و آشپزخانه و بار کاملاً مجهز و منعکس کننده تنظیمات شخصی بازدید کنندگان اشاره کرد. خدمات اضافی شامل ناهار خوری 24 ساعته در اتاق ، دسترسی به سالن بدن سازی و استخر پشت بام و استفاده نامحدود از دوچرخه های سفارشی Rosewood است.

رونمایی از خانه های شهر به منزله اتمام بازسازی در ابعاد بزرگتر ملک است ، که قبلاً مفاهیم جدید غذاخوری توسط ولفگانگ پاک ، از جمله CUT DC و CUT Above ، سالن پشت بام را معرفی کرد. بازسازی بیشتر شامل طراحی مجدد لابی و کتابخانه ملک بود.

مقالات مرتبط

Rosewood واشنگتن ، دی سی با ناهار خوری های جدید ، در فضاهای عمومی بازگشایی می شود

هتل Dupont Circle به دنبال رنو در 9 سپتامبر بازگشایی می شود

Rosewood Amsterdam ، یازدهمین برند در اروپا است که در سال 2023 افتتاح می شود

همه چیز در مورد Wharf ، گرمترین محله واشنگتن دی سی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *