تورها

Rosewood Baha Mar برای بازگشایی 4 مارس با New Café Boulud

Rosewood بها مار در باهاما در 4 مارس 2021 با یک رستوران جدید به سرپرستی سرآشپز دانیل بولود بازگشایی می شود. Café Boulud The Bahamas غذاهای سنتی فرانسوی را ارائه می دهد و به دیگر پیشنهادات محبوب Rosewood Baha Mar ، از جمله Costa تحت تأثیر مکزیک ، رستوران آرام ساحل Tingum و Manor Bar می پیوندد.

Café Boulud – با رستوران های خواهر در نیویورک ، پالم بیچ ، تورنتو و Berkshires – غذایی با الهام از چهار “موسیقی آشپزی” بولود ارائه می دهد. “La Tradition برجسته کلاسیک های فرانسوی است ، La Saison تأکید می کند محصولات فصلی و محلی ، Le Mer غذاهای دریایی ویژه ارائه می دهد ، و Le Voyage غذاهای مختلف جهان را از طریق تعابیر فرانسوی کشف می کند. برای ایجاد یک منوی منحصر به فرد در Rosewood Baha Mar ، سرآشپز دانیل برای دیدار با تولید کنندگان ، ماهیگیران و تأمین کنندگان محلی برای اطمینان از انعکاس منو از مقصد و مطابقت با فصلی کارائیب ، از این تفریحگاه بازدید می کند.

منوی رستوران جدید باهاما شامل غذاهای محبوب موجود در رستوران های دیگر Chef Boulud ، و همچنین سبزیجات محلی و غذاهای دریایی مانند خرچنگ سنگ ، ماهی نمک ، سچویچ ، قورباغه قرمز و شیرینی خشک است. یکی از غذاهای برجسته سرآشپز دانیل ، Paupiette of Sea Bass است که به آن تفسیر محلی داده می شود.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

Rosewood Baha Mar ، واقع در ساحل کابل ناسائو ، دارای 230 اتاق مهمان ، سوئیت و ویلاهای کنار دریا است. این استراحتگاه همچنین یک مرکز آزمایش اختصاصی COVID-19 را در زمینه املاک راه اندازی کرد ، به مهمانان اجازه می دهد آنتی ژن رایگان و در صورت لزوم آزمایش RT-PCR دریافت کنند. ابتکار آزمایش هتل برای آزمایشات مورد نیاز پس از پنج روز از ورود به باهاما و برای افرادی است که قبل از بازگشت به خانه خود به یک تست منفی نیاز دارند. نتایج در عرض 30 دقیقه برگردانده می شود.

مقالات مرتبط

باهاما پروتکل های تست سفر را از اول نوامبر به روز می کند

Resorts & Residences توسط CuisinArt فروخته شده ، به روز رسانی ها را اعلام می کند

جان هازارد به عنوان جنرال موتورز از گروه های ریتز کارلتون ، ترک ها و کایکوس نامگذاری شد

همکاران هیئت مدیره BVI با شرکت جت خصوصی evoJets

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *