سفر لوکس

Rosewood Rome در سال 2023 به عنوان چهارمین ملک مارک در ایتالیا افتتاح می شود

Rosewood Hotels & Resorts توسط شرکت املاک و مستغلات Antirion SGR برای مدیریت املاک و مستغلات منصوب شده است Rosewood رم، که در سال 2023 در قلب شهر افتتاح می شود. این هتل جدید که در مقر سابق Banca Nazionale del Lavoro (BNL) ایتالیا مشرف به ویا ونتو واقع شده است ، دسترسی عالی به بسیاری از جاذبه های اصلی شهر ، مغازه ها و مقصد های غذاخوری را فراهم می کند.

Rosewood Rome با گسترش یک بلوک کامل ، شامل سه بنای تاریخی است که هر کدام در ابتدا در اوایل دهه 1900 ساخته شده اند. “جواهر تاج” پروژه بازسازی مقر سابق BNL خواهد بود ، واحد اصلی توسعه که در ابتدا توسط معمار و شهرساز ایتالیایی مارچلو پیاچتینی طراحی شده است. دگرگونی ملک ادای احترام به ریشه های ملک را به عنوان نمونه ای از معماری مدرن گرای ایتالیایی در می آورد. فضای داخلی عناصر معماری سنتی را با دکوراسیون مدرن و جزئیات ترکیب می کند.

پس از اتمام ، Rosewood Rome 157 محل اقامت از جمله 44 سوئیت را به شما پیشنهاد می دهد. در این هتل همچنین سه محل غذاخوری شامل یک بیسترو معاصر ایتالیایی ، یک بار و کافه لابی و یک بار و تراس پشت بام وجود دارد. امکانات اضافی شامل یک تجربه زیرزمینی در خزانه اصلی بانک ، مسکن حمام رومی مدرن و Sense ، یک Rosewood Spa ، واقع در پشت بام ، که دارای چهار اتاق درمان اختصاصی و یک تراس سلامتی با استخر منعکس و مرکز تناسب اندام است. فضاهای رویداد شامل سه اتاق جلسات و یک سالن رقص است.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

Rosewood Rome چهارمین ملک ایتالیایی این مارک خواهد بود که به ترتیب به Rosewood Castiglion del Bosco در توسکانی و Rosewood Porto Cervo و Rosewood Venice که به ترتیب در سال های 2022 و 2023 افتتاح می شوند ، ملحق خواهد شد. خواص موجود Rosewood در اروپا همچنین شامل Rosewood London و H detel de Crillon ، هتل Rosewood در پاریس است. خط لوله جهانی قدرتمند این برند اکنون از 11 پروژه در اروپا تشکیل شده است ، از جمله پروژه هایی در انگلستان ، آلمان ، اتریش ، اسپانیا و هلند.

مقالات مرتبط

ویرایش هفت هتل جدید در سراسر کره زمین در سال 2021 افتتاح می شود

Casa di Langa تا اولین بار در Piedmont در بهار 2021

شش حس برای افتتاح پنج ویژگی در سال 2021

Just Back: جزایر ائولی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *