سفرهای دریایی

Saferis Wilderness دو اردوگاه بازسازی شده در بوتسوانا افتتاح می کند

Wilderness Safaris از افتتاح کاملاً بازسازی شده خبر داده است اردوگاه DumaTau، همچنین DumaTau کوچکیک اردوگاه مشترک اما کوچکتر و صمیمی تر – در شمال ذخیره گاه وحشی Linyanti بوتسوانا. دو اردوگاه جدید در همان سایت DumaTau قبلی واقع شده اند تا از مناظر منظره تالاب اوسپری و فرصت های تماشای ثروت حیات وحش – از جمله گله های بزرگ فیل که منطقه Linyanti برای آنها شناخته شده است – استفاده کنند.

مطابق با موقعیت قرارگیری اردوگاه های جدید در مجموعه برتر Wilderness Safaris ، سطح آسایش و امکانات از طریق بازسازی ، با تمرکز ویژه بر اطمینان از ایجاد یک محیط خنک در طول گرمای روز ، تقویت شده است. عقب نشینی Osprey مرکزی بین دو اردوگاه دارای یک استخر جداگانه ، غذای اغذیه فروشی و بوتیک Safari است. ارتقا Further بیشتر شامل یک عرشه (با استخر غوطه وری) و سایبان در هر یک از هشت سوئیت چادردار DumaTau و چهار سوئیت یکسان در Little DumaTau است. همچنین اقامتگاه ها بازسازی شده اند تا فضای بیشتری و فرصت های جدیدی برای کاوش در اختیار شما قرار دهند.

طیف گسترده ای از فعالیت های سافاری در این املاک ارائه می شود ، از جمله درایوهای بازی شبانه روزی ، گشت و گذار در قایق و طبیعت گردی با راهنمایی توسط راهنمایان متخصص Wilderness Safaris.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماههای عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصد و تفریحگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

کاوش موضوعی است که در طول تاریخ این منطقه تکرار می شود – و بخشی اساسی از تجربه مهمان را تشکیل می دهد. طیف گسترده ای از فعالیت های سافاری ارائه می شود ، از جمله بازی های شبانه روزی ، گشت و گذار در قایق ، و طبیعت گردی با راهنمایی توسط راهنمایان متخصص Wilderness Safaris.

کیم نیکسون ، مدیرعامل Wilderness Safaris Botswana ، در اعلامیه مطبوعاتی گفت: “ذخیره گاه حیات وحش Linyanti یک منظره تماشایی است ، پر از زیستگاه های متنوع ، حیات وحش متنوع و مناظر فوق العاده.” “این اردوگاه ها با دسترسی خصوصی به تالاب زیباادیانجا و بیش از 45 کیلومتر پیمایش اختصاصی در امتداد جبهه رودخانه Linyanti و همچنین سواحل شمالی و جنوبی کانال Savuti ، یک تجربه بیابانی از بیابان را ارائه می دهند.”

کمپ Wilderness Safaris DumaTau

میهمانان همچنین “جعبه های کنجکاوی” را در مجموعه هایی که “داستان اردوگاه و منطقه را روایت می کنند” پیدا می کنند ، همراه با کتابخانه ای که روی دو گونه شاخص (و دوره گرد) که از DumaTau: Elephants قابل مشاهده است ، تمرکز دارد. و سگهای وحشی

غذای عرضه شده در DumaTau اساساً بر اساس مواد فصلی و محلی موجود است. تهیه منابع از تأمین کنندگان در شمال بوتسوانا مایل ها را کاهش می دهد و از مشاغل کوچک پشتیبانی می کند. این تأثیر اقتصادی همچنین از طریق تهیه وسایل تزئینی از صنعتگران بتسوانا افزایش می یابد.

مهمانان DumaTau جدید همچنین می توانند از تجربه های آبگرم سفارشی به عنوان بخشی از مفهوم “سافاری ترمیمی” لذت ببرند.

این مقاله در ابتدا در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

و فراتر از فیلم کرکمن نمای جدیدی را نشان می دهد

لوکس از راه دور: نامیبیا

بازگشایی اردوگاه Jack’s Selection طبیعی در ژانویه 2021

Just Back: تانزانیا و زنگبار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *