سفرهای دریایی

Seabourn از سفرهای سفر 2022 Expedition برای Seabourn Venture رونمایی می کند

سیبورن از اوایل مه 2022 تا اواخر اکتبر 2022 از سفرهای سفر جدید رونمایی کرده است Seabourn Venture، اولین کشتی اکسپدیشن خط فوق لوکس PC6. شانزده سفر از 10 تا 15 روز در آبهای قطب شمال ، کارائیب ، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی به حرکت در می آیند. سفرهای انتخابی را می توان برای کشتی های با طول حداکثر 29 روز ترکیب کرد.

(سرمایه گذاری Seabourn اولین کشتی اختصاصی خط است ، اگرچه Seabourn از سال 2013 در طول سفرهای دریایی به قطب جنوب ، آلاسکا ، آمازون ، اروپای شمالی ، گرینلند ، ایسلند و استرالیا تجربه های سبک اعزامی ، از جمله Zodiac ، kayak و پیاده روی را ارائه داده است.)

نکات برجسته از Seabourn Venture برنامه های سفر برای تابستان و پاییز 2022 شامل موارد زیر است:

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

قطب شمال ، گرینلند و ایسلند

از 4 مه 2022 و تا ژوئیه 2022 ادامه دارد ، Seabourn Venture فصل تابستان قطب شمال در نیمه راه بین کیپ شمالی نروژ و قطب شمال آغاز خواهد شد زیرا کشتی میهمانان خود را برای هشت سفر 11 روزه تابستانی قطب شمال سوالبارد بین ترومسو و لانگ ییربین آغاز خواهد کرد. این سفرهای دریایی شامل پرواز برگشت به اسلو است.

پس از آن سفرها و ادامه آن تا سپتامبر 2022 ، کشتی پنج سفر 11 تا 15 روزه در منطقه را انجام می دهد ، از اسوالبارد ، کیپ شمالی و سایر مکان های نروژ بازدید می کند ، و همچنین میهمانان خود را به ایسلند ، گرینلند و کانادا می برد مجمع الجزایر قطب شمال در نوناووت.

موارد برجسته شامل Scoresby Sound ، Greenland ؛ Fermord Sermilik در گرینلند ، که به کوههای یخی معروف است. سوالبارد ؛ و حوض ورودی ، نوناووت ، ورودی شرقی به پاساژ شمال غربی. سفرها همچنین می توانند برای یک تجربه عمیق تا 29 روز طول بکشند.

کارائیب ، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی

در اکتبر 2022 ، Seabourn Venture با بازدید از برمودا ، کارائیب ، کانال پاناما ، کلمبیا ، اکوادور ، پرو و ​​شیلی به سمت جنوب حرکت می کند. در طول سه سفر 10 تا 14 روزه ، فرصت هایی برای گشت و گذار در زودیاک ، کایاک و اسنورکل و همچنین بازدید از مکانهای باستانی اینکان وجود خواهد داشت.

این فصل با “قایقرانی در مسیر هومبولت” به پایان می رسد که در 26 اکتبر 2022 از کالائو (لیما) پرو حرکت می کند و 12 روز بعد به سن آنتونیو شیلی می رسد. مسافران از مقاصد شیلی Isla Pan De Azucar ، ذخیره گاه ملی پنگوئن هومبولت و کوکیمبو که به دلیل غذاهای دریایی معروف است بازدید می کنند.

میهمانان همچنین ممکن است سفرهای دریایی پشت سر هم را برای یک سفر طولانی و غوطه وری بیشتر تا 26 روز رزرو کنند.

آنبورد Seabourn Venture

آنبورد Seabourn Venture، مهمانان در 132 سوئیت جلوی اقیانوس اقامت خواهند کرد و از فضاهای عمومی داخلی و خارجی که توسط Adam Tihany طراحی شده لذت می برند. دو زیردریایی ساخته شده به صورت سفارشی ، کایاک های اعزامی و 24 زودیاک (که همه مهمانان را یکجا جا می دهد) روی کشتی حمل می شوند.

تیم اعزامی کشتی متشکل از 26 متخصص بیابان ، دانشمندان ، مورخان و طبیعت شناسان خواهد بود که ماجراهای زودیاک و کایاک و سایر فعالیت ها را از کشتی هدایت می کنند. آنها همچنین بخشی از برنامه مکالمات Seabourn هستند که سخنرانی ها و بینشی از تاریخ ، بوم شناسی و فرهنگ مکانهایی را که بازدید می کنند ارائه می دهند.

مقالات مرتبط

Kontiki Expeditions اولین قایقرانی های افتتاحیه را آغاز می کند

Crystal Cruises فرارهای باهاما را از ژوئیه 2021 آغاز می کند

سفرهای عمیق برای اواخر سال 2021 تا سال 2023

Seabourn رونمایی از سفر جهانی کروز 2023 و سفر بزرگ گرند 2023

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *