سفرهای دریایی

Seabourn برای بهره برداری از کشتی های رفت و برگشت از باربادوس از 18 ژوئیه

سیبورن همراه با دولت باربادوس در حال برنامه ریزی برای شروع مجدد سفرهای دریایی مهمان در کشتی دوم از طریق یک سری سفرهای تابستانی جدید است که از 18 آوریل 2021 از Bridgetown شروع می شود. یونان سرنشین Seabourn Ovation از 3 جولای شروع می شود.

سیبورن ادیسه سفرهای هفت روزه از باربادوس به مقصد کارائیب جنوبی ، از جمله بندرگاه های تماس در آنتیگوا ، جزایر ویرجین انگلیس ، دومنیکا ، گرنادا ، سنت لوسیا ، سنت مارتن و سنت کیتس انجام خواهد داد. میهمانان همچنین می توانند یک گزینه 14 روزه را انتخاب کنند ، که ترکیبی از دو سفر مشخص هفت روزه بین جزایر Windward و Leeward در دریای کارائیب است. سفرهای قبلی که برای سفرهای دریایی پاییز 2021 منتشر شده بود ، شامل تماس های بندری اضافی در سنت وینسنت و گرنادین ها ، گوادلوپ و مارتینیک است.

این برنامه ها شامل تجربه های جالب Seabourn مانند “خاویار در موج سواری” در ساحل کارامبولا و همچنین یک ناهار کبابی مجلل با خرچنگ کبابی ، میوه های تازه و سایر غذاهای خوشمزه است. یک روز مارینا نیز برنامه ریزی شده است ، جایی که کارکنان کشتی میهمانان خود را به بعد از ظهر ورزشهای آبی فعال که مستقیماً از یک سکو در پشت کشتی انجام می شود ، می پذیرند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

هر قایقرانی همچنین شامل یک روز دریا برای وقت صرف شده در کشتی برای لذت بردن از مکانهایی مانند زمین و اقیانوس برای صرف غذا به صورت نقاشی دیواری ، خنک شدن با ژلاتوی صنایع دستی است که روزانه توسط تیم آشپزی تازه ساخته می شود و یا تعداد دیگری از فعالیتهای موجود در داخل دریا.

این سری از سفرها برای هر مهمان که به طور کامل علیه COVID-19 واکسینه شده باشند ، آزاد است. “واکسیناسیون کامل” حداقل 14 روز پس از دوز اول یا دوم (برای واکسن هایی که به دو دوز نیاز دارند) از واکسن های COVID-19 تأیید شده در حال حاضر تجویز می شود. اثبات واکسیناسیون و تاریخ های داده شده لازم است. اشکال اسناد تأیید شده نزدیک به زمان عزیمت تأیید می شود و باید در ترمینال قبل از سوار شدن نشان داده شود. اعضای تیم سیبورن نیز واکسینه می شوند.

مهمانان سفر دریایی ملزم به رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی هستند که ممکن است در زمان عزیمت آنها وجود داشته باشد. مسافران باید از نظر مسافرت به باربادوس و یا بازگشت به خانه به طور منظم شرایط سفر را بررسی کنند ، زیرا سیاست ها براساس آخرین توصیه ها تغییر می کند. اقدامات بهداشتی پیشگیرانه اضافی تحت برنامه “سفر ایمن” Seabourn نیز انجام خواهد شد ، از جمله پرسشنامه غربالگری سلامت ، نیازهای ماسک صورت ، فاصله فیزیکی و کنترل ظرفیت برای مکان های داخلی ، و همچنین بهداشت محیط و فیلتراسیون هوا با کارایی بالا.

Seabourn در حال نهایی کردن جزئیات اضافی این سفرها ، از جمله اطلاعات بیشتر در مورد تجربیات ساحل است و آنها را در هفته های آینده به اشتراک می گذارد.

اکنون سفرها برای رزرو باز است.

مقالات مرتبط

Seabourn سفرهای زمستانی و بهاری 2022-23 را نشان می دهد

Uniworld میزبان اولین “Mystery Cruise” در سال 2022 است

Silversea جزئیات بازگشت به قایقرانی را به اشتراک می گذارد

وایکینگ کشتی های اضافی را در رودخانه می سی سی پی اعلام می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *