سفر لوکس

Seabourn رونمایی از سفر جهانی کروز 2023 و سفر بزرگ گرند 2023

خط مسافرتی فوق العاده لوکس سیبورن سفر جهانی کروز و گرند سفر خود را در سال 2023 رونمایی کرده است. 140 روز “سفر دریایی جهانی 2023: اکتشافات فوق العاده” در سفر دریایی، و 79 روز “Grand Voyage: Grand Americas، Amazon & Antarctica” در داخل تلاش Seabourn، دو سفر مجزا را برای بازدید از چندین قاره و بنادر ارائه دهید ، در حالی که فرصت های منحصر به فرد برای تجربه شگفتی های طبیعی و فرهنگ های متنوع را ارائه می دهید. سفرهای دریایی برای فروش در تاریخ 12 فوریه باز خواهد بود.

سفر دریایی جهانی 2023

“سفر دریایی جهانی 2023: اکتشافات فوق العاده” را مشاهده خواهید کرد سفر دریایی از دو اقیانوس (اقیانوس آرام و هند) عبور کنید و همچنین از اقیانوس اطلس در امتداد سواحل آفریقا عبور کنید و در بندرهایی از جمله پاپیته ، سیدنی ، ملبورن ، پرت ، مومباسا ، کیپ تاون ، دوربان ، داکار ، کازابلانکا و غیره توقف کنید. این کشتی همچنین از تعدادی گوهر پنهان در اقیانوس آرام جنوبی ، جزیره ایستر ، پاپوآ گینه نو ، استرالیای غربی ، سیشل ، کیپ ورد ، آفریقای غربی و غیره بازدید خواهد کرد.

با عزیمت در 6 ژانویه 2023 ، سفر 140 روزه میامی به بارسلونا در مجموع از 61 مقصد و 32 کشور بازدید خواهد کرد. این قایقرانی شامل 10 شب اقامت در شبانه روز و اقامت طولانی در اواخر شب در 16 بندر خواهد بود که مهمان بیشتری را در بندر برای جستجوی این مقاصد ارائه می دهد. Seabourn همچنین بخشهایی از سفر دریایی جهانی را از 21 تا 81 روز برای مسافرانی که نمی توانند برای تمام مدت سفر دریانوردی ارائه دهند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

سفر بزرگ 2023

Grand Voyage 2023 داخل آن تلاش Seabourn پیش از بازگشت هموار به آمازون و کارائیب ، به امریکای مرکزی می رود ، از سواحل آمریکای جنوبی دور می شود و به قطب جنوب ، جورجیا جنوبی و جزایر فالکلند می رود. با عزیمت در 6 ژانویه 2023 ، سفر 79 روزه رفت و برگشت از میامی در مجموع از 37 مقصد و 15 کشور بازدید خواهد کرد ، با پنج شب اقامت و شب اقامت طولانی در هشت مقصد. اگر مهمانان از انعطاف پذیری کامل در سفر دو ماهه برخوردار نباشند ، Seabourn همچنین گراند سفر را در بخش های کوتاه تر از 21 تا 58 روز ارائه می دهد.

پنگوئن در قطب جنوب

قطب جنوب // عکس توسط Photodynamic / iStock / Getty Images Plus / Getty Images

هر دو سفر برنامه محبوب “Ventures by Seabourn” این خط را ارائه می دهند ، تیم های اعزامی خبره در تورهای قایق سواری اختیاری ، زودیاک ، غواصی و تورکینگ به جستجوی مقصد می پردازند. Grand Voyage شامل پنج روز “Antarctica Experience” خواهد بود که در آن سفرهای دریایی و Zodiac نیز انجام می شود ، در حالی که ماجراهای کایاک سواری اختیاری است.

همچنین در طول هر سفر رویدادهای ویژه انحصاری و همچنین سرگرمی های محلی ، غذاهای محلی و شراب برای لذت بردن از مهمانان در نظر گرفته شده است. میهمانان همچنین می توانند سفرهای خود را با انتخاب های مختلف از مجموعه اختیاری Seabourn Journeys خط ، با ارائه تجارب اسکورت قبل ، بعد و اواسط سفر برای جستجوی مقاصدی که بهترین تجربه آنها فراتر از یک تماس برنامه ریزی شده بندری است ، ادامه دهند.

مهمانانی که سفر کامل 140 روزه سفر دریایی جهانی 2023 یا سفر کامل 79 روزه 2023 بزرگ تا 31 مه 2022 را انجام دهند ، هوای رفت و برگشت را دریافت می کنند. یک بسته اینترنت نامحدود ؛ ماشین شخصی از خانه به فرودگاه بین خانه و فرودگاه جابجا می شود. سرویس حمل بار چمدان شخصی بین خانه و کشتی ؛ خشکشویی نامحدود ، تمیز کردن خشک و فشار دادن روی هیئت مدیره ؛ یک بسته ویزا (فقط سفر دریایی جهانی ، فقط برای شهروندان ایالات متحده و کانادا) ؛ دسترسی به شام ​​Gala Bon Voyage و اقامت شبانه در هتل قبل از عزیمت در میامی. 50 درصد کاهش سپرده 3 درصد پس انداز پاداش اولیه در صورت پرداخت کامل تا 31 مه 2022 ؛ 5 درصد تکرار تخفیف سفر دریایی جهانی هنگام رزرو سفر جهانی 140 روزه یا سفر بزرگ 79 روزه ؛ و وقایع انحصاری ، از جمله رویداد رئیس جمهور.

این مهمانان همچنین اعتبار کشتی دریافت می کنند:

  • Ocean View & Veranda Suites برای هر سوئیت حداکثر 4000 دلار اعتبار کشتی برای شما دریافت می کند (مبلغ بر اساس سفر است)
  • سوئیت های پنت هاوس و ممتاز حداکثر 6000 دلار اعتبار کشتی برای هر سوئیت دریافت می کنند (مبلغ بر اساس سفر است)

اگر کل مسافرت جهانی 140 روزه یا Grand Voyage 79 روزه را رزرو کرده و تا 15 آوریل 2021 به طور کامل پرداخت کنند ، 6 درصد پس انداز از کرایه فقط سفر دریایی دریافت می کنند. محدودیت های خاصی اعمال می شود.

مقالات مرتبط

Ponant to Sail “Cruise World Affairs” تابستان امسال در بالتیک

Seabourn برنامه های سفر جدید 7 روزه آلاسکا و BC را منتشر کرد

اورلاندو اشفورد به عنوان رئیس اجرایی جدید آزامارا منصوب شد

وایکینگ برای راه اندازی کشتی جدید رودخانه نیل در پاییز 2022

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *