سفر لوکس

Seabourn سفرهای جدید ، هفت روزه آلاسکا و BC را منتشر کرد

فوق العاده لوکس سیبورن یک سری سفرهای هفت روزه تازه اصلاح شده با 458 مسافر را ارائه می دهد Sسفر ادیسه این تابستان بین جونو ، AK و ونکوور ، قبل از میلاد. برنامه های سفر منحصر به فرد هستند زیرا تماس های موجود در بندرهای متحرک از جمله Sitka و Ketchikan را با نقاط کم نظیر جزایر اینیان و خلیج Alert ، یک دهکده کوچک First Nation در جزیره Cormorant در منطقه سنتی Kwakwaka’wakw کلمبیای انگلیس ترکیب می کنند.

همچنین هر یک از سفرهای تازه تجدید نظر شده شامل تجربیات یخچال های طبیعی در خلیج یخچال طبیعی ، یخچال طبیعی هوبارد یا بازو تریسی / اندیکوت باز خواهد بود و برنامه های معروف محبوب Ventures by Seabourn را از جمله تجربه سفر به سبک Zodiac و کایاک که مستقیماً از کشتی راه اندازی شده اند ، ارائه خواهد داد. و همچنین پیاده روی و مشاهده حیات وحش. تیم اعزامی شامل طبیعت شناسان ، دانشمندان ، و حیوانات وحشی و کارشناسان تاریخی است. آنها به عنوان بخشی از برنامه مکالمات Seabourn ماجراهای را به ساحل هدایت می کنند ، با میهمانان درگیر می شوند و در آن سخنرانی می کنند

سیبورن ادیسه مهمانان از عرشه کشتی و از خشکی فرصت های فراوانی برای لکه بینی حیات وحش خواهند داشت. مقاصدی مانند Cross Sound یکی از اصلی ترین دروازه های ورود نهنگ های کوهان دار به آبهای پناه داده شده آلاسکا است. در طول این سفر ، مهمانان همچنین ممکن است شیرهای دریایی Steller ، سمورهای دریایی ، مهرهای بندر و عقابهای طاس را مشاهده کنند. علاوه بر این ، یخچال های طبیعی و شمالی ساویر و یخچال های داوز همه با “زایمان” های مکرر بسیار فعال هستند و در بیابان اطراف خانه خرس های قهوه ای و سیاه ، گرگ ، گوزن ، بز کوهی ، مهر و موم دریایی و بسیاری وجود دارد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

مهمانان سیبورن در میجی فیورد ، که به گفته جان مویر ، یکی از زیباترین مکانهایی که دیده است ، مهمانان سیابورن به تورهای کایاک و منظره زودیاک می روند تا مسافران را به یک منطقه بسیار باریک برای ورود کشتی و صخره های گرانیت عمودی ببرند. 3000 فوت بالاتر از سطح دریا. فراتر از آن ، Glacier Bay ، پارک ملی حفاظت شده ایالات متحده و میراث جهانی یونسکو ، پر از آبراهه ها ، یخچال های طبیعی ، جنگل های بارانی معتدل ، سواحل ، فیوردها و کوههای پوشیده از برف است که کوه Fairweather با ارتفاع 15300 فوت در بالای آن قرار دارد.

علاوه بر Ventures by Seabourn ، این خط تعدادی تور ساحلی اختیاری برای گشت و گذار در مقصد ، از تماشای نهنگ ها برای گردش و طبیعت گردی گرفته تا ماجراهای هلی کوپتر و هواپیمای دریایی ، برای میهمانان فراهم می کند. یکی از پیشنهادات ، تجربه محبوب خط “لذت بردن از گرفتن خود” است ، یک سفر منحصر به فرد آشپزی در بندرهای منتخب که میهمانان برای ماهیگیری می روند و صیدهای شخصی خود را به کشتی باز می گردانند تا توسط تیم آشپزی کشتی آماده شود.

مهمانان می توانند با سفرهای Seabourn ، بسته های قبل و یا بعد از تعطیلات ، وقت خود را در آلاسکا و بریتیش کلمبیا تمدید کنند. این موارد شامل بازدید از پارک ملی بانف ، یک مکان مشخص شده در میراث جهانی یونسکو ، روی قطار لوکس Rocky Mountaineer است.

مقالات مرتبط

مشاور اینتل از استیو اسموتریس ، فروش جهانی VP جدید Seabourn

گزارشات کریستال تلاش کریستال برای تحویل ’21 در برنامه است

وایکینگ: کروز جهانی 2022-2023 با جدیدترین کشتی پیمایش می کند

از مجموعه سفرهای جهانی در سال 2022-23 Scenic Eclipse رونمایی شد

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *