تورها

Seabourn سفرهای زمستانی و بهاری 2022-23 را نشان می دهد

سیبورن سفرهای جدیدی به کارائیب ، کانال پاناما ، آسیا و اقیانوس آرام و اقیانوس های هند برای پاییز ، زمستان و بهار 2022-2023 را نشان داده است. برنامه های سفر هم اکنون برای فروش باز هستند.

موارد برجسته شامل سفر دریایی و Seabourn Ovation قایقرانی به کارائیب ، Seabourn Encore سفر از جنوب مدیترانه و خاورمیانه به جنوب شرقی آسیا ، تلاش Seabourn عبور از کانال پاناما برای کاوش در سواحل غربی آمریکای مرکزی ، و سیبورن ادیسه بازدید از استرالیا ، نیوزیلند و کشورهای حاشیه اقیانوس آرام. علاوه بر این ، گزینه هایی برای ترکیب سفرهای دریایی برای تجربه حتی بیشتر دنیای خارق العاده ما وجود دارد.

برنامه های سفر فصلی سیبورن برای جلب نظر مسافران از هر نوع طراحی شده است ، و انواع مختلف سفرهای دریایی را می توانید در هر بندر تجربه کنید. بنادر دوشیزه واقعی در این برنامه شامل بندر رویال ، جامائیکا و جزیره تیومان ، مالزی است ، در حالی که خطوطی که حداقل پنج سال است از آنها بازدید نکرده است ، شامل هیلزبورو ، کاریاکو ، گرنادا هستند. سان خوان دو سور ، نیکاراگوئه ؛ Quepos ، کاستاریکا؛ باوبو ، بوتونگ ، اندونزی ؛ و تسوروگا ، تویاما ، ساکاتا ، ایشینوماکی ، هیتاچیناکا و میاکو ، ژاپن.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

مسافرانی که به ماجراجویی های خارج از منزل علاقه دارند ، همچنین برنامه Ventures by Seabourn را به عنوان برنامه سفر تفریحی به سبک اکسپدیشن در مقصد خاص ، از جمله سفرهای استرالیا و نیوزیلند پیدا خواهند کرد.

سفرهای دریایی برای فروش در پاییز ، زمستان و بهار 2022-2023 شامل موارد زیر است:

کارائیب

برای اولین بار، Seabourn Ovation در دریای کارائیب سفر خواهد کرد – از دسامبر 2022 تا آوریل 2023 با سه سفر هفت روزه مسافرت رفت و برگشت از باربادوس و همچنین 10 سفر هفت روزه بین باربادوس و سنت مارتن. در طول سفر 10 روزه “تعطیلات آنتیل” ، سفرها شامل آروبا ، بونیر ، کوراسائو و موارد دیگر خواهد بود. به دنبال آن یک سفر 11 روزه “سال جدید کارائیب” آغاز می شود که از 27 دسامبر آغاز می شود و با مارتینیک ، آنتیگوا ، باربودا و موارد دیگر تماس می گیرد. فصل کارائیب این کشتی در ماه آوریل با یک سفر دریایی هشت روزه “Atlantic Sunrises” بین باربادوس و میامی به پایان می رسد.

پس از 12 روز “مسافرت اقیانوس اطلس پاییز” که از لیسبون به میامی از اقیانوس عبور می کرد ، سفر دریایی از نوامبر 2022 تا ژانویه 2023 با ارائه سه سفر 11 روزه “Gems of the Leeward جزایر” و یک سفر 16 روزه “تعطیلات کارائیب” در دریای کارائیب حرکت می کند ، همه برای سفر به مقصد مانند San خوان ، سنت بارت ، گوادلوپ ، جوست ون دایک و موارد دیگر.

تجربیات غوطه وری برای میهمانان گشت و گذار در دریای کارائیب سفر دریایی یا Seabourn Ovation شامل “خاویار در موج سواری” محبوب این خط با خدمه متحدالشکل که به دریای کارائیب غوطه ور می شوند برای ارائه شامپاین یخ زده و خاویار از طریق نوار تخته موج و همچنین روز مارینا ، با ورزشهای آبی رایگان از یک ساحل یا سکوی جمع شده مارینا در عقب هر کشتی

کانال پاناما

تلاش Seabourn در طول ماه نوامبر و دسامبر سال 2022 کانال پاناما را جستجو می کند و چهار سفر 14 روزه کانال پاناما را در تلاش بین میامی و فورته آمادور (شهر پاناما) انجام می دهد. فراتر از عبور از آبراه ، این سفرها به مهمانان فرصت کشف بقایای تمدن های باستانی مایا را می دهد ، فرهنگهای پر جنب و جوش که از آغاز استعمار خود در مکزیک و کاستاریکا ، همراه با مقاصد گرمسیری در بلیز ، کاستاریکا ، نیکاراگوئه و غیره بیشتر از گذشته است.

استرالیا و نیوزیلند

سیبورن ادیسه در اوج فصل تماشای نهنگ ها از دسامبر 2022 تا مارس 2023 در سواحل استرالیا و نیوزلند با پنج سفر 16 روزه بین سیدنی و اوکلند ، در پارک ملی Fjordland ، Kalkoura در جزیره جنوبی نیوزلند و موارد دیگر به سواحل استرالیا و نیوزیلند می رود. همچنین یک سفر 14 روزه “بندرگاه های قایق بادبانی نیوزیلند” وجود دارد که در بندرگاه های قایق بادبانی مانند تیمارو ، لیتلتون (کریستچرچ) و نیو پلیموث و یک سفر 16 روزه “کوئینزلند سواحل و جزایر Orchard” انجام خواهد شد که به اندونزی خواهد رفت. مسافران این گزینه را دارند که ماجراجویی خود را با یک کروز قبل یا بعد از سفر ادامه دهند سفر دریایی به مرکز سرخ و صخره بزرگ سد ، با کاوش در محوطه تاریخی سنگهای سیدنی و باغ گیاه شناسی ، و همچنین یک تور خصوصی از خانه اپرای سیدنی. پرواز به منطقه مرکز سرخ استرالیا برای گشت و گذار در گنبدهای صخره ای سرخ 500 میلیون ساله Kata Tjuta و The Olgas. یک سفر دریایی بر روی رودخانه Daintree و پیاده روی جنگلی هدایت شده به سمت کشتی گیاه شناسی در پارک ملی Daintree میراث جهانی یونسکو ؛ و یک روز کامل غواصی از Great Catrier Reef از یک کاتاماران لوکس.

آسیا

به دنبال فصل خود در استرالیا و نیوزیلند ، سیبورن ادیسه بهار 2023 را در آسیا سپری خواهد کرد ، از طریق اندونزی و فیلیپین و در امتداد سواحل چین ، ژاپن و تایوان با سفرهایی از 14 تا 35 روز حرکت می کند. 14 روزه “جواهرات اندونزی و دریای چین جنوبی” از بالی تا هنگ کنگ یک اکتشاف عمیق در اندونزی و فیلیپین را فراهم می کند ، در حالی که 14 روز “چین و جواهرات ژاپن” از هنگ کنگ تا کوبه شامل یک شبانه در شانگهای ، تماس در ژاپن و تایوان و بازدید برجسته از اوکیناوا. “جواهرات جزیره ژاپن” 14 روزه کشور را دور می زند و از کوبه به یوکوهاما با مقاصدی از جمله “ونیز ژاپن” ، ایشینوماکی ، جایی که دهها هزار پناهنده یهودی در طی جنگ جهانی دوم به آنجا گریختند ، سفر می کند. همچنین “مسیر کوروشیو” وجود دارد سیبورن ادیسهسفر دریایی 21 روزه از یوکوهاما به ونکوور قبل از عبور از شمال اقیانوس آرام به آلاسکا با یک شب اقامت در پتروپاولوسک در روسیه.

Seabourn Encore با گذراندن دسامبر 2022 تا آوریل 2023 در سفر از آتن به هنگ کنگ ، در سمت دیگری از آسیا کاوش خواهد کرد. پیشنهادات در مسیر شامل یک سفر دریایی 17 روزه “Holy Holy & Arabian Gems” از آتن به دبی با توقف های برجسته از جمله پترا ، تل آویو ، اورشلیم و مسقط است. و “مرواریدهای عربستان و هند” 16 روزه ، از دبی به سنگاپور ، از جمله یک شب اقامت در بمبئی. این کشتی پس از آن سفرهای 14 روزه معروف “ویتنام ، تایلند و کامبوج” خط بین سنگاپور و هنگ کنگ را ارائه می دهد که با یک سفر 16 روزه به فیلیپین ، چین و مالزی جایگزین می شود. این سفرها شامل بازدید از خلیج Ha Long در ویتنام و اقامت شبانه در شهر هوشی مین (سایگون) ، مانیل و بانکوک و همچنین تورهای اختیاری از سیاهانوکویل به شهر هوشی مین و آنگکور وات است. Seabourn Encore در آسیا با یک سفر دریایی 19 روزه “Jewels of India & Arabia” بین سنگاپور و دبی و یک سفر دریایی 17 روزه با عربستان ، “مصر و سرزمین مقدس” به آتن پایان خواهد یافت.

معامله: مهمانان می توانند از مزایای تبلیغات برای دریافت پس انداز اضافی استفاده کنند ، از جمله “پس انداز پاداش زودرس” محبوب این خط ، به مهمانانی که رزرو سفرهای 2022-2023 را انتخاب می کنند و تا 30 ژوئن 2021 به طور کامل پرداخت می کنند ، 10 درصد پس انداز اضافی از سفر دریایی ارائه می دهد کرایه “پس انداز پاداش زودرس” همچنین می تواند با تبلیغات دیگری مانند Seabourn Club Savings ترکیب شود که 5 درصد پس انداز اضافی در سفرهای انتخابی در اختیار اعضای باشگاه Seabourn قرار می دهد.

مقالات مرتبط

برنامه سفرهای 22 Seabourn Unveils برای Seabourn Venture

Silversea جزئیات بازگشت به قایقرانی را به اشتراک می گذارد

سفرهای Crystal Endeavour 2021 Iceland اکنون برای رزرو باز است

وایکینگ با سفرهای برمودا ، ایسلند و انگلیس مجدداً شروع به کار می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *