سفر لوکس

Seabourn Ovation برای اجرای برنامه های سفر جدید از میامی

قرار است اولین توقف خود را در بندر ایالات متحده در 18 نوامبر 2021 انجام دهد ، سیبورناست Seabourn Ovation یک سری برنامه های جدید از میامی ، از جمله سفرهای ابتدایی آن به کارائیب را ارائه می دهد.

سفرهای دریایی که بین نوامبر 2021 و آوریل 2022 فعالیت خواهند کرد ، با سه سفر دریایی 11 روزه به کارائیب از میامی آغاز می شود. با عزیمت 18 و 29 نوامبر و 10 دسامبر 2021 ، کشتی از چنین مکانهای کارائیب سان خوان ، گوادلوپ ، جوست ون دایک ، سنت کیتس و نویس ، آنتیگوا و غیره بازدید خواهد کرد.

تجربیاتی که برای میهمانان گشت و گذار در دریای کارائیب در نظر گرفته شده است شامل “خاویار در موج سواری” محبوب این خط با خدمه متحدالشکل در دریای کریستال آبی کارائیب برای ارائه شامپاین یخ زده و خاویار از طریق نوار تخته موج سواری و همچنین یک روز مارینا با آب رایگان است. ورزش از یک ساحل یا سکوی جمع شده مارینا در عقب کشتی.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

پس از سفرهای دریای کارائیب ، این کشتی بین دسامبر 2021 تا مارس 2022 کانال پاناما و آمریکای مرکزی را کشف خواهد کرد. در 21 دسامبر ، کشتی در یک سفر 21 روزه “کانال پانامای تعطیلات” از میامی به لس آنجلس حرکت می کند و به دنبال آن سفر 19 روزه به میامی. هر دو این سفرها شامل حمل و نقل کامل کانال پاناما خواهد بود. از 30 ژانویه 2022 ، Seabourn Ovation با چهار سفر رفت و برگشت از میامی راهی آمریکای مرکزی خواهد شد و به مهمانان فرصتی برای کشف بقایای تمدن های باستانی مایاها ، فرهنگهای پر جنب و جوش و مناطق گرمسیری در مکزیک ، کاستاریکا ، بلیز و پاناما می دهد. این سفرها همچنین شامل عبور جزئی کانال پاناما است.

این کشتی قبل از ورود به ایالات متحده در پاییز امسال ، با یک سفر 14 روزه از بارسلونا به لیسبون ، پرتغال ، با حرکت 23 اکتبر ، از جزایر قناری بازدید می کند. کشتی پس از آن با یک سفر 12 روزه از اقیانوس اطلس عبور خواهد کرد لیسبون به میامی. Seabourn Ovation با عبور 13 روزه از میامی به لیسبون در 27 مارس 2022 به اروپا برمی گردد. کشتی به جزایر قناری برمی گردد و همچنین طی یک سفر 14 روزه از مراکش و طنجه از 9 آوریل از لیسبون به مونت کارلو عزیمت می کند.

مهمانانی که در یکی از این برنامه های سفر جدید رزرو می کنند Seabourn Ovation تا 31 آگوست 2021 ، حداکثر 1000 دلار اعتبار کشتی یا حداکثر 2000 دلار اعتبار کشتی برای یک پنت هاوس یا مجموعه حق بیمه دریافت می کند. محدودیت های خاصی اعمال می شود.

مقالات مرتبط

“جزیره زمرد:” میراث فرهنگی ، قرعه کشی فرهنگی

Sultry Eco-Adventure: Destruction Cruise-Warm-Weather

علائم وایکینگ از جدیدترین کشتی اقیانوس شناور هستند

Crystal Endeavour برای سفرهای آغازین به ایسلند می رود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *