تورها

Seabourn Updates 2021 برنامه های سفر در فصل آلاسکا / بریتیش کلمبیا ، برنامه ها

سیبورن برنامه های به روز شده و تغییرات برنامه را در فصل 2021 آلاسکا و بریتیش کلمبیا از ماه مه تا سپتامبر 2021 در سیبورن ادیسه اعلام کرده است. اکنون کل فصل شامل 18 سفر هفت روزه بین ونکوور کانادا و جونو آلاسکا خواهد بود.

سیبورن برنامه سفرهای هفت روزه خود را اصلاح کرد تا مطابق با الزامات دستورالعمل چارچوب از سرگیری کشتی کشتی کروز صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ایالات متحده برای قایقرانی با تماس های بندری ایالات متحده باشد. برای تحقق این امر ، خط استقرار خود را به سفرهای هفت روزه چرخان شمال و جنوب منتقل کرده است که از ونکوور ، بریتیش کلمبیا و جونو فعالیت می کنند. تعدادی از این سفرها تجربه Glacier Bay را شامل می شود زیرا Seabourn یکی از مارک های دارای مجوز برای کشف خلیج Glacier است.

هر سفر دریایی یک هفته ای شامل تجربه یخچال های طبیعی در مکانهایی مانند خلیج یخچال طبیعی ، یخچال طبیعی هوبارد یا تریسی / اندیکوت آرم است. Voyages همچنین شامل برنامه محبوب Ventures by Seabourn از تجربیات به سبک اعزامی به رهبری تیم اعزامی کشتی است.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

فصل به روز شده آلاسکا و بریتیش کلمبیا در تاریخ های زیر برای رزرو مجدداً باز می شود:

اکنون برای فروش باز است:

  • “یخچال های طبیعی و آلاسکا در داخل پاساژ” – ونکوور به جونو (تاریخ حرکت: 28 مه ، 6 و 20 آگوست 2021)
  • “Fjords Alaska & Canadian Inside Passage” جونو به ونکوور (تاریخ حرکت: 30 ژوئیه ، 13 آگوست 2021)

سفرهای جدید برای فروش در 2 ژانویه 2021:

  • “Fjords Alaska & Canadian Inside Passage” – جونو به ونکوور (تاریخ حرکت: 4 و 18 ژوئن ؛ 16 ژوئیه ؛ 27 آگوست و 10 سپتامبر 2021)
  • “یخچال های طبیعی و آلاسکا در داخل پاساژ” – ونکوور به جونو (تاریخ حرکت: 11 ژوئن ؛ 9 و 23 ژوئیه و 3 سپتامبر 2021)

  • “Glacier Bay & Canadian Inside Passage” – ژوئن به ونکوور (تاریخ عزیمت: 10 سپتامبر 2021)

در نتیجه تغییرات استقرار ، فصل اصلاح شده Seabourn در سال 2021 آلاسکا و بریتیش کلمبیا در 28 مه 2021 آغاز می شود و بنابراین ، این خط دو سفر را لغو کرده است: قایقرانی ساحل اقیانوس آرام که برای 15 مه 2021 برنامه ریزی شده بود و سفر آلاسکا که بود Seabourn می گوید که این تغییرات و جزئیات خاص را به مهمانان و مشاوران سفر آنها در سفرهای آسیب دیده ارائه می دهد.

Seabourn اضافه می کند که در حال حاضر با کمک متخصصان جهانی بهداشت در پاسخ به COVID-19 و ارزیابی چگونگی تأثیر آنها بر برنامه های سفر در آینده ، پروتکل های ایمنی و بهداشت را بهبود می بخشد.

مقالات مرتبط

Ships of Dreams: سفرهای دریایی جدید در آبراهه ها

Seabourn نام استیو Smotrys را به عنوان معاون رئیس جمهور ، فروش جهانی می گذارد

از مجموعه سفرهای جهانی در سال 2022-23 Scenic Eclipse رونمایی شد

Silversea و Azamara RCL تعلیق کروز را طولانی می کنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *