سفر لوکس

Silversea از بندر عزیمت جدید برای سفرهای قطب جنوب رونمایی کرد

از نوامبر 2021 شروع می شود ، سیلورسا اولین بار پورتو ویلیامز ، شیلی را به عنوان بندر عزیمت جدید خود به این کشور آغاز خواهد کرد اکسپلورر نقره ایسفرهای دریایی به قطب جنوب. سیلورسا می گوید ، افزودن پورتو ویلیامز ، میهمانان را به سفرهای یکپارچه بین سانتیاگو و قطب جنوب دعوت می کند ، و پروازهای خصوصی راحتی آنها را افزایش می دهد. پورتو ویلیامز که در Isla Navarino در کانال Beagle در نوک جنوبی آمریکای جنوبی واقع شده است ، یک شهر مرزی کم جمعیت است که توسط قله های پوشیده از برف احاطه شده است.

پروازهای خصوصی شامل

به عنوان بخشی از بسته همه جانبه قطب جنوب Silversea ، مهمانان از یک ترمینال خصوصی در سانتیاگو ، شیلی با یک پرواز منحصر به فرد برای ناهار که فقط برای مهمانان Silversea به پورتو ویلیامز اختصاص یافته است حرکت می کنند – با فضای اضافی برای پا و هزینه چمدان اضافی. در هنگام پرواز توسط یک نماینده Silversea اسکورت می شود ، میهمانان می توانند مجموعه ای از تجربه های عالی را با الهام از SALT ، برنامه جدید آشپزی Silversea ، تجربه کنند. پس از ورود به پورتو ویلیامز ، مهمانان نیازی به ترخیص گمرک ندارند. در عوض ، آنها از انتقال سریع لذت خواهند برد که مستقیماً آنها را به اسکله می کشانند تا سوار شوند اکسپلورر نقره ای.

پس از سفر دریایی خود به “قاره سفید” ، مهمانان دوباره برای پرواز برگشت از پورتو ویلیامز به سانتیاگو سوار هواپیمای شخصی می شوند. سرویس پرواز بصورت رفت و برگشت و خصوصی مجموعه ای از مزایای بسته قطب جنوب را شامل می شود ، مانند پروازهای دور اقیانوسی رفت و برگشت در کلاس اقتصادی (یا بلیط هواپیما کلاس تجاری) به سانتیاگو. یک پذیرایی شام خوشامد و یک شب اقامت در هتل قبل از سفر دریایی در سانتیاگو ؛ حمل و نقل و حمل و نقل چمدان بین فرودگاه ، هتل و کشتی ؛ و اقامت شبانه در هتل بعد از کروز (با ترانسفر) برای میهمانانی که در روز پیاده روی پرواز بین المللی برگشتی ندارند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

مزیت پرواز خصوصی با همکاری Silversea با DAP Antarctic Airways تسهیل می شود – حامل انتخاب شده برای تأمین م flightلفه پرواز پل قطب جنوب ، برنامه پرواز کروز Silversea که سریعترین و مستقیم ترین مسیر را به قطب جنوب فراهم می کند ، با شروع نقره اي کاوشگر سفرها در دسامبر 2021.

سه کشتی اعزامی

سیلورسا سه کشتی اعزامی دارد –اکسپلورر نقره ای، نقره اي ابر و نقره اي باد– سرویس دهی به قطب جنوب در فصل تابستان منطقه. هر کشتی کاملا سوئیت ، سرویس باتلر دارای متخصصان متخصصی است که تورهای مسافرتی را برای مهمانان برگزار می کنند. این متخصصان علاوه بر تورهای زودیاک و کایاک ، کوهنوردی و طبیعت گردی در ساحل ، سخنرانی ها ، گفتگوها و بازجویی هایی را ارائه می دهند – همه اینها در کرایه گنجانده شده است.

مجموعه قطب جنوب سیلورسا شامل مجموعه ای از اکتشافات 10 روزه (یا 12 روزه) در شبه جزیره قطب جنوب و جزایر شتلند جنوبی و همچنین کشتی های کوتاه تر از پنج ، شش یا نه روز به عنوان بخشی از پرواز کروز پل قطب جنوب است. برنامه سفرهای طولانی تر شامل شبه جزیره قطب جنوب ، جزایر شتلند جنوبی ، جزایر فالکلند ، جزیره فیل و جورجیا جنوبی است. دو برنامه سفر “عمیق قطب جنوب” 20 روز را صرف ردیابی راهی فراتر از دایره قطب جنوب می کنند ، زیرا تلاش می کنند تا به عرض 69 درجه جنوبی برسند. به علاوه ، دو ناوگان منحصر به فرد فرصتی را برای شاهد گرفتگی خورشید در 4 دسامبر 2021 ، از قطب جنوب فراهم می کنند.

مقالات مرتبط

سفرهای دریایی در آلاسکا برای سال 2022 و بعد از آن

نیاز به واکسن زدن برای همه مسافران و خدمه دارد

سفرهای Crystal Endeavour 2021 Iceland اکنون برای رزرو باز است

RSSC در سپتامبر به قایقرانی با هفت دریا شکوه بازگشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *