سفرهای دریایی

Silversea به صورت استاندارد خدمات درب به درب را ارائه می دهد

سفرهای دریایی Silversea برای ارتقا. پیشنهادات همه جانبه خود ، با خدمات جهانی راننده Blacklane همکاری انحصاری کرده است. این مشارکت اکنون به میهمانان سیلورسا “سفر کامل به خانه در همه سفرها” را ارائه می دهد.

مهمانان این امکان را دارند که با یک وسیله نقلیه مخصوص راننده شخصی از خانه های خود جمع شوند و تا 50 مایلی به فرودگاه محلی خود یا مستقیم به کشتی منتقل شوند. در سفرهای برگشت میهمانان نیز همین سرویس در دسترس است. خدمات رزرو شده در رزروهای کامل کرایه ، در سراسر ناوگان فوق العاده لوکس Silversea در سفرهای مسافرتی ارائه می شود. از 30 مارس 2022. نقل و انتقالات اجرایی خصوصی خصوصی در بیش از 200 شهر در بیش از 50 کشور جهان در دسترس است.

روبرتو مارتینولی ، رئیس و مدیر عامل شرکت Silversea ، در بیانیه ای مکتوب گفت: “با معرفی نقل و انتقالات راننده Blacklane ، ما در حال افزایش سطح خدمات علامت تجاری خود هستیم تا از لحظه ای که مسافران خانه های خود را ترک می کنند و پس از بازگشت آنها پایان می یابد.”

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

با در اختیار داشتن یک سرویس راننده شخصی از و به خانه های مهمانان ، Silversea در حال ارائه پیشنهادات فراگیر و گسترده خود است. در نوامبر سال 2020 ، خط مسافرتی فوق العاده لوکس در مجموعه سفرهای جدید خود – سفرهای کلاسیک و سفرهای مسافرتی – سفرهای تفریحی ساحلی ، هوای رفت و برگشت و انتقال بین فرودگاه و کشتی را به طور استاندارد در همه سفرها – چه سفرهای کلاسیک و چه سفرهای اعزامی – معرفی کرد.

سرویس خانه به خانه در کلیه رزروهای کرایه عمومی عمومی ، از جمله کرایه های ترکیبی ویژه ، سفرهای بزرگ و سفرهای دریایی کامل در دسترس است. نقل و انتقالات بیش از 52 مایل با هزینه اضافی در دسترس هستند.

مقالات مرتبط

“جزیره زمرد:” میراث فرهنگی ، قرعه کشی فرهنگی

باد نقره ای Silversea برای تبدیل شدن به کلاس یخ

Silversea سفرهای دریایی را با کشتی در یونان ، گالاپاگوس از سر می گیرد

Seabourn Ovation برای اجرای برنامه های سفر جدید از میامی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *