سفرهای دریایی

Silversea جزئیات بازگشت به قایقرانی را به اشتراک می گذارد

سفرهای دریایی Silversea روز پنجشنبه فروش سفرهای کاملاً جدید در داخل را آغاز کرد ماه نقره ای خط دریایی از مجموعه ای از نه سفر – به طول 10 روز – که به صورت رفت و برگشت از پیرئوس (آتن) حرکت می کند ، با استفاده از جزایر یونان به عنوان سانتورینی ، به مقصد مدیترانه شرقی حرکت می کند. از جمله پاروس ، میکونوس و کرت و همچنین حیفا (اسرائیل) و قبرس.

برای محافظت از سلامتی و ایمنی میهمانان ، فقط مهمانان مجاز به ترک کشتی در تورهای سیلورسا در ساحل تأیید شده هستند که در کرایه گنجانده خواهد شد – یکی شامل تجربه ساحل در روز ، از انتخاب در هر بندر – با تجارب برتر ساحل تأیید شده با هزینه اضافی در دسترس است این مجموعه جدید که به مسافران امکان ترکیب سفرها برای کاوش طولانی را می دهد ، شامل نمونه سفرهای زیر است:

پیرایوس (آتن) به پیرئوس (آتن) – 18 ژوئن-28 ژوئن

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

ماه نقره ایسفر آغازین در 18 ژوئن از پیرئوس (آتن) حرکت خواهد کرد ، قبل از بازگشت به پیره (آتن) در 28 ژوئن ، در سیروس ، پاروس ، پاتموس ، رودس ، لیماسول ، هراکلیون و میکونوس تماس خواهد گرفت. در لیماسول ، مهمانان پترا تو رومیو را کشف می کنند ، یا “صخره آفرودیت” ، موزاییک های پافوس در خانه دیونیسوس و مقبره پادشاهان در قرن 3. یک تجربه ساحلی تأیید شده در رودس ، مسافران را به شهر قدیمی محصور در دیوار ، کاخ استادان بزرگ ، خیابان شوالیه ها و موزه باستان شناسی ، از دیگر نکات جالب توجه می برد. دو روز در دریا میهمانان را قادر می سازد تا از همه چیزهایی که در داخل است لذت ببرند ماه نقره ای. سفیر رئیس سیلورسا در انجمن ونیزی ، فرناندو باروسو دو اولیویرا ، میهمانان را در سفر همراهی می کند.

پیرایوس (آتن) به پیرئوس (آتن) – 28 ژوئن – 8 ژوئیه

پس از عزیمت از پیرئوس (آتن) در 28 ژوئن ، میهمانانی که از داخل کشتی سفر می کنند ماه نقره ای یک روز را در دریا می گذراند پس از کشف لذتهای لیماسول در قبرس ، میهمانان قبل از سفر به رودز ، آگوس نیکولاس و خلیج سودا در کرت و سانتورینی به اشدود (اورشلیم) و هایفا (ناصره) در اسرائیل سفر می کنند. مسافران این فرصت را خواهند داشت تا هنگام گشت و گذار در شهر قدیمی از برخی از مقدس ترین و مهمترین مکانهای تاریخ در بیت المقدس ، از جمله اتاق آخرین شام ، مقبره پادشاه دیوید و ابی خوابگاه دیدن کنند. مهمانان همچنین وقت خواهند داشت تا از مناظر و زندگی آرام روستا در Oia سانتورینی لذت ببرند.

ماه نقره ای

تحویل در اکتبر سال 2020 ، ماه نقره ای کمتر از 300 سوئیت دارد و نسبت خدمه به مهمان تقریبا 1 به 1 است. از میان هشت کانسپت رستوران آن ، آشپزخانه SALT جدید است که غذاهای با الهام از منطقه را به عنوان یکی از سه مکان جدید برنامه SALT جدید Silversea ارائه می دهد. SALT Bar و SALT Lab نیز وجود دارد – اولی کوکتل ، نوشیدنی و سایر نوشیدنی ها را با الهام از مقصد بازدید شده به مهمانان ارائه می دهد ، در حالی که دومی یک آشپزخانه آزمایشی است که به مهمانان امکان می دهد بهترین مواد را از منطقه

واکسیناسیون کامل اجباری

سیلورسا در اوایل آوریل اعلام کرد که واکسیناسیون کامل برای میهمانان و خدمه اجباری است ماه نقره ای در یونان پروتکل های تأیید شده توسط پنل سالم دریایی گروه رویال کارائیب و وزارت بهداشت یونان شامل اقدامات بهداشتی پیشرفته ، افزایش فیلتراسیون هوا است. مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا با تجهیزات پزشکی پیشرفته و تیم های پزشکی پیشرفته در داخل ماه نقره ای.

مقالات مرتبط

سفرهای Crystal Endeavour 2021 Iceland اکنون برای رزرو باز است

وایکینگ با سفرهای برمودا ، ایسلند و انگلیس مجدداً شروع به کار می کند

Windstar برای مهمانان قایقرانی نیاز به اثبات واکسیناسیون دارد

Regent Seven Seas Cruises از 13 سفر موضوعی در سالهای 22-2021 رونمایی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *