تورها

Silversea گشت و گذار شامل ساحل را به تمام بناهای تماس اضافه می کند

سفرهای دریایی Silversea، با شروع برنامه های جدید 2022-23 خود ، حداقل یک سفر رایگان ساحلی را از طیف وسیعی از تجربیات در هر بندر – در کل ناوگان خط ، به مهمانان ارائه خواهد کرد. بعلاوه هنوز ، تمام کرایه های سفر دریایی شامل حمل و نقل هوایی و رفت و برگشت هستند.

مجموعه جدید سفرهای Silversea که از مارس 2022 تا مه 2023 شروع به حرکت می کند ، بزرگترین نسخه سفر خط مسافرتی را برای همیشه نشان می دهد. مجموعه جدید شامل 315 سفر دریایی در هر هفت قاره است که 669 مقصد را در 114 کشور با 61 تماس دوشیزه فراخوانی می کند. مسافران رزرو شده در این سفرها می توانند از 180 روز قبل از سفر با دسترسی به سفرهای ساحلی – و همچنین سفرهای ساحلی “Silversea Selected” (با هزینه اضافی در دسترس هستند) رزرو کنند. my.silversea.com. اعضای انجمن ونیزی خط کروز 30 روز اضافی برای انتخاب خود لذت می برند ، و تجربیات انتخاب شده خود را از 210 روز قبل از قایقرانی رزرو می کنند.

همچنین ارتقا class کلاس های تجاری در مقاصد و سفرهای انتخابی مانند World Cruises و Grand Voyages خط کروز گنجانده شده است. پس انداز اضافی در قالب “اعتبار هوایی غیر استفاده” به مسافرانی که ترتیب سفر خود را می دهند یا به مسافرانی که از مناطق مستثنی سفر می کنند ارائه می شود. بسته به برنامه پرواز برنامه هوایی Silversea ، مهمانان همچنین ممکن است از یک یا دو شب هتل یا استفاده از اتاق روز که در کرایه سفر دریایی وجود دارد لذت ببرند.

علاوه بر این ، به عنوان بخشی از قابل فهم ترین پیشنهادات اعزامی همه جانبه در دریا ، مهمانان سیلورسا همچنین از موارد زیر در سفرهای سفر لذت می برند:

  • پروازهای داخل کشور با برنامه سفرهای انتخاب شده
  • تیم اعزامی بسیار واجد شرایط ، متشکل از متخصصان در زمینه خود
  • با راهنمای زودیاک ، تورهای زمینی و دریایی و همچنین فعالیت های کنار ساحل
  • سخنرانی های غنی سازی توسط تیم اعزامی ما
  • پارک تفریحی رایگان در مناطق آب سرد
  • استفاده رایگان از لباسهای پشمی و تجهیزات غواصی در سفرهای انتخاب شده
  • کوله پشتی و بطری آب رایگان

خوب است بدانید: از آنجا که کرایه سفر دریایی Silversea شامل گشت و گذار در ساحل و حمل و نقل هوایی رفت و برگشت است ، شرکای سفر واجد شرایط کمیسیون بالاتری برای هر رزرو خواهند بود.

برنامه های سفر جدید Silversea از سال 2022 تا 23 به اعضای انجمن کشتی ونیزی از 1 دسامبر به فروش می رسد. فروش عمومی در 10 دسامبر آغاز می شود.

مشاوران سفر می توانند در تاریخ 30 نوامبر / 1 دسامبر در وبینارهای زنده شرکت کنند تا درباره مجموعه برنامه سفر جدید 2222-2022 Silversea اطلاعات کسب کنند. اینجا ثبت نام کنید: آمریکا / کانادا؛ آمریکای لاتین / کارائیب.

مقالات مرتبط

دور دنیا: سفرهای جواهری در تاج

Azamara اولین “سری مسترکلاس” جدید را برای مشاوران سفر ارائه می دهد

MSC سفرهای Magnifica را تعلیق می کند ، برنامه های Grandiosa را تمدید می کند

دانشگاه ریجنت پیشرفته با چهار دوره جدید راه اندازی می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *