سفر لوکس

Six Sense Ibiza قرار است در ژوئیه 2021 باز شود

شش حس ایبیزا قرار است در ماه ژوئیه به عنوان اولین جامعه اقامتی و اقامتی دارای مجوز BREEAM در Balearics آغاز به کار کند. این چیزی است که ما مدتی است زبانه ها را روی آن نگه داشته ایم.

در کل 116 محل اقامت مهمان ، ویلا ، سوئیت و غارهای ساحلی در یک سایت 20 هکتاری وجود دارد. اقامتگاه های دهکده با تراس های صمیمی ، باغ های سرسبز و استخرها در دسترس تعداد معدودی از مالکان است. مهمانان این استراحتگاه می توانند چهار رستوران ارگانیک ، یک استودیوی ضبط صدا و Six Senses Spa داشته باشند. همچنین یک مهمان تجربه ساز برای شخصی سازی اقامت در مهمان وجود دارد.

آشپزی

Six Sense Ibiza اولین پایگاه اروپایی برای آشپز مشهور Eyal Shani ، پدر بنیانگذار غذاهای جدید اسرائیلی خواهد بود. منوی وی از اصول راهنمای ارگانیک ، فصلی ، مقوی و خوشمزه “با شش حس بخور” پیروی خواهد کرد. سایر مکان های امضا ، از جمله The Orchard ، Piazza ، Farmacy Bar و Live Cave ، با “تهیه سبزیجات خودتان” ، میز آشپز و دروس آشپزی در برنامه نویسی Farm تکمیل خواهد شد. بسیار جالب: مزرعه Six Senses Ibiza یک باغ زیتون 400 ساله با دارا بودن یک مزرعه کشاورزی. در اینجا ، میهمانان در تولید محصولات ارگانیک که رستوران ها ، کافه ها و بارهای اقامتگاه را تأمین می کنند ، شرکت خواهند کرد.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

2020 برنامه های ازدواج هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصد و تفریحگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

سلامتی و آبگرم

Six Sences Spa اتاق های درمان مجرد و زوج ، اتاق بخار ، منطقه همام و تناسب اندام ، کافه و آب میوه را در خود جای داده است. Rose Bar طیف وسیعی از برنامه های درمانی و پیشگیری از طول عمر را با ترکیبی از روش های تشخیص ، سنجش بیوشیمی ، تغذیه و زیبایی به مهمانان ارائه می دهد. در فضای باز ، یک عرشه یوگا و حلقه بوکس چشمگیر روی سقف وجود دارد.

خوب است بدانید: Six Senses Ibiza مجموعه ای از “آخر هفته های تیزر” را ارائه می دهد ، همراه با مکان های طولانی تر با مضمون یوگا ، تمیز کردن و تناسب اندام.

موسیقی ، مد ، هنر و فرهنگ

Six Senses Ibiza طیف جدیدی از اغوا کننده را به صحنه موسیقی Ibiza اضافه خواهد کرد. درست در ساحل ، مکان موسیقی Beach Caves ضربان قلب رفت و آمد مکرر است. میزبان برنامه های زنده ، رویدادها ، جلسات هنرمندان در حال ظهور و یک مجموعه گسترده وینیل ، Beach Caves دارای فناوری آوانگارد از McIntosh و Sonus faber از طریق همکاری با گروه McIntosh است. حتی یک اتاق مهمان Cave Royale با یک درب مخفی وجود دارد که به استودیوی ضبط منتهی می شود.

Six Senses Ibiza مد پایدار را در Agora جشن می گیرد ، یک مفهوم خرده فروشی جدید ، یک تجربه سرگرمی ، بخشی از آموزش و خرید بخشی. با تدوین سردبیران مد Daniela Agnelli و Tiffanie Darke ، در تلاش است تا در یک سری فصل ها “کاهش” ، “بازیافت” ، “اجاره” و “بازگرداندن” داستانی را بیان کند. نکات جالب توجه در این فروشگاه تجربه “مجله زنده” ، “اتاق سیندرلا” برای شبهای لباس پوشیدن و یک درخت قصد برای مشتریان است که تغییر را به یاد می آورند.

این استراحتگاه همچنین میزبان یک گالری هنری با نمایشگرهای عکاسان مگنوم خواهد بود که توسط ایلین گرونستاین برای بازتاب مقصد تنظیم شده است. همراه با رویدادها و کارگاه های عکاسی ، انتخاب بیشتری از چاپهای خوب از طریق گالری مگنوم در دسترس خواهد بود. همچنین یک کتابخانه نیز وجود خواهد داشت.

Six Sences Ibiza یک انتقال خصوصی 35 دقیقه ای از فرودگاه است.

مقالات مرتبط

شش حس برای افتتاح پنج ویژگی در سال 2021

گشت و گذار در خیابان های عقب کوردوبا

شش حس برای افتتاح ملک برزیل در فوریه 2021

ایل سرنو در ماه ژوئن سوئیت جدید پنت هاوس را افتتاح می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *