سفرهای دریایی

Tailwind Air اولین مسیر بین بندر بوستون و منهتن را اعلام می کند

اپراتور هواپیمای دریایی باد هوا پرواز مستقیم و بدون توقف هواپیمای دریایی را مستقیماً از اعلام کرده است منهتناست نیویورک اسکای اسپورت در خیابان 23 شرقی به بندر بوستون، جایی که یک تاکسی آبی اختصاصی هفت دقیقه ای مشتریان را به آنجا منتقل می کند جنوب بوستون اسکله پروازها تقریباً 75 دقیقه طول می کشد و از 3 آگوست 2021 شروع می شود.

“ما [Tailwind] خدمات دسترسی به قطار را با سرعت پرواز ترکیبی می کند ، “مدیر عامل و بنیانگذار Tailwind Air می گوید ، آلن رام. “با کاهش زمان سفر 40 تا 60 درصد ، خدمات برتر Tailwind Air باعث کاهش تشدید شده و سفرهای کاری نیمه روز را باز می کند.” با توجه به ظرفیت هشت سرنشین هواپیماهای دریایی ، و امکانات کم و کارآمد ، میهمانان می توانند از 10 دقیقه قبل از عزیمت برای چک وارد شوند.

یک برنامه کامل برای همه پروازهای انجام شده توسط Tailwind Air ، از جمله پروازهای بندر بوستون – منهتن ، در اینجا یافت می شود flytailwind.com. بلیط ها را می توانید از طریق وب سایت ، از طریق تلفن و از طریق آژانس های مسافرتی محلی و آنلاین از طریق مشارکت کد مشترک با آنها خریداری کنید ایرویز جنوبی.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

برای مشاوران سفر علاقه مند به مشارکت ، Tailwind Air پیشنهاداتی را ارائه می دهد. Tailwind Air همچنین کتابهای مسافرتی پیش پرداخت پیش پرداخت با تخفیف 10 ، 20 و 50 بلیط برای مسافران ارائه می دهد که می تواند با همکاران ، دوستان و خانواده تقسیم شود که 35 درصد یا بیشتر از هزینه های لحظه آخری صرفه جویی می کند. نرخ شرکت نیز موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، تماس بگیرید [email protected].

ناوگان Tailwind Air از دوزیستان Cessna Grand Caravan EX تشکیل شده و در حال حاضر با یک برنامه منظم از منهتن ، مونتاوک ، ایستهمپتون و جزیره پناهگاه پرواز می کنند. اخیراً ، Tailwind پروازهای روزانه مسافرتی را به Bridgeport ، CT اعلام کرد.

کرایه های یک طرفه از 395 دلار از منهتن تا بندر بوستون شروع می شود. مسافران می توانند با رزرو مستقیم در flytailwind.com از هم اکنون تا 30 آگوست 2021 ، 10 درصد اضافی با کد تبلیغاتی NYSBNH پس انداز کنند. Tailwind Air هزینه تغییر را دریافت نمی کند. قیمت ها شامل کلیه مالیات ها ، هزینه های شرکت مخابراتی و هزینه های دولتی است. قوانین ، مسیرها و برنامه های کرایه ای بدون اطلاع قبلی تغییر می کند. Tailwind Air سگ دوستانه است ، اگرچه محدودیت های مهمی اعمال می شود. یک کیسه نورد به اندازه استاندارد تا 20 پوند نیز در آن گنجانده شده است. هزینه های اضافی چمدان اختیاری و محدودیت های اضافی ممکن است اعمال شود. برای رزرو پرواز یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات اختیاری و هزینه چمدان ، به اینجا مراجعه کنید سایت اینترنتی.

Tailwind Air قصد دارد در سال 2022 پیشنهادات اضافی مسیر را اضافه کند و همچنین به پیشرفت فناوری هواپیمای برق دریایی و کشف نوآوری در تحرک هوای شهری بپردازد.

مطابق با اقدامات احتیاطی ایمنی توصیه شده برای محافظت در برابر COVID-19 ، Tailwind Air هنگام پرواز به ماسک برای همه کارکنان و مسافران نیاز دارد. اقدامات احتیاطی بیشتر شامل اتاق های تمیز کردن عمیق و هواپیماها ، کاهش تعداد فعل و انفعالات رایج در فرودگاه ها و هواپیماهای بزرگتر و فعالیت با ظرفیت پرواز هشت سرنشین است.

مقالات مرتبط

Emirates خدمات مسافرتی را به موریس راه اندازی می کند

یونایتد 15 هواپیمای Supersonic توسط Boom Supersonic را خریداری می کند

خطوط هوایی سنگاپور متعهد می شود تا میزان انتشار کربن خالص صفر را تا سال 2050 انجام دهد

خطوط هوایی ترکی نیوارک را به عنوان دهمین دروازه ایالات متحده اعلام کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *