تورها

Tauck از سرگیری عملیات در اروپا و آفریقا

تاوک اعلام کرده است که مجدداً رسماً عملیات خود را در اروپا و آفریقا آغاز کرده است. این شرکت در نظر دارد تا مراحل خود را آغاز کند ، با انتخاب سفرهای دریایی “ایسلند” و “گنجینه های دریای اژه” در اقیانوس در ژوئن و ژوئیه. (همچنین برای ماه جولای از سرگیری سفرهای دریایی این شرکت در جزایر گالاپاگوس و همچنین ماجراجویی خانوادگی “Tauck Bridges” در کاستاریکا برنامه ریزی شده است.) سافاری های راهنمای Tauck در شرق و جنوب آفریقا در ماه اوت و تورهای زمینی آن از سر گرفته می شوند. در اسپانیا ، فرانسه و پرتغال.

در ماه آگوست همچنین سفرهای دریایی تاوک در رودخانه اروپا از سر گرفته می شود و حرکت در رود راین و سن در فرانسه و رودخانه دورو در پرتغال انجام می شود. اگرچه تاریخ مشخصی تعیین نشده است ، Tauck قصد دارد سفرهای خود را در رودخانه های راین ، ماین و دانوب – و عمده تورهای زمینی باقی مانده در اروپا – در اوایل پاییز به عنوان مجوز باز شدن مرزها آغاز کند. این برنامه های سفر با بازگشت به فهرست فعال شرکت به صفحه “Open for Travel” در وب سایت Tauck اضافه می شوند.

جدید پرستو ms

سفرهای اوت Tauck در Douro اولین سفرهای آن در رودخانه و همچنین اولین سفر جدید آن است پرستو ms قایق رودخانه بلع فقط 84 میهمان Tauck را در خود جای خواهد داد که تعداد کمتری در مقایسه با کشتی های Douro دیگر خطوط تفریحی با همان اندازه تقریبی است. یکی از ویژگی های قابل توجه کشتی رستوران پاپ آپ است که از قسمت عقب خورشید (بالا) عرشه کشتی بر روی بالابرهای هیدرولیکی بلند می شود و به یک غذاخوری کاملاً فعال با منظره حومه اطراف تبدیل می شود. این رستوران به نام Arthur’s for Tauck رئیس آرتور Tauck جونیور نامیده می شود ، همچنین می تواند هنگام عبور از زیر پل های کم ارتقا یابد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

به گفته وی ، شروع مجدد فعالیت های اروپایی آن برای Tauck بسیار مهم است ، زیرا محبوب ترین مقصد این شرکت در سراسر جهان است. Tauck قبلاً فعالیت خود را در ایالات متحده از سر گرفته است – دومین مقصد محبوب آن – و توفیقی که Tauck در حال حاضر از آن برخوردار است ، شروع و راه اندازی مجدد در اروپا و آفریقا را آگاه و تقویت می کند.

بازگشت Tauck به اروپا نیز در حالی صورت می گیرد که 30 سال حضور این شرکت در این قاره است. در مجموع ، Tauck بیش از 70 تور زمینی ، سفرهای دریایی با رودخانه ها و سفرهای دریایی با کشتی های کوچک در سراسر اروپا را اجرا می کند ، از جمله سفرهای خانوادگی “Tauck Bridges” و تعدادی تور زمینی گروه کوچک فقط به طور متوسط ​​24 مهمان.

Tauck با عزیمت “کوه گوریل سافاری: کنیا ، تانزانیا و رواندا” و عزیمت 4 کنگره “کنیا و تانزانیا: یک سافاری کلاسیک” و “آفریقای جنوبی: یک ماجراجویی زیبا” ، سفرهای خود را در شرق و جنوب آفریقا از سر می گیرد. ” تمام سافاری های این شرکت سفرهای گروه های کوچک هستند و در هر حرکت 18 نفر مهمان برای اطمینان از یک غوطه وری صمیمی از نزدیک ، در فرهنگ محلی ، گیاهان و جانوران وجود دارد.

مدیر عامل Tauck: تقاضا زیاد است

با شروع بازگشایی جهان ، مدیر عامل Tauck ، دان ماهار از مسافران می خواهد که اکنون برنامه های تعطیلات خود را قفل کنند. ماهار گفت: “یك چیز كه ما طی 96 سال خود بارها و بارها آموخته ایم این است كه سفر منع شده واقعا به تعویق افتاده است. “وقتی مردم قادر به مسافرت نیستند ، این فقط میل و عزم و اراده آنها را برای انجام این کار تقویت می کند. و اکنون – با توجه به اینکه 97 درصد از مهمانان ما واکسینه شده اند – شاهد بازگشت دوباره تقاضا هستیم. “

وی افزود: “نود درصد از سفرهای 2021 ما در ایالات متحده به طور کامل فروخته شده است. 2022 دارای قویترین رزروهای پیش از هر سال در تاریخ 96 ساله ما است و آوریل قوی ترین ماه رزرو ما از سال 2007 است. امروز هنوز فضای کافی داریم ، اما نمی توانیم بگوییم چه مدت طول می کشد. “

مقالات مرتبط

Tauck اعلام می کند که تورهای ایالات متحده تا 1 ژوئیه مجدداً کامل شروع می شود

سفارش سفارشی فرانسه با سفر اندی سوان

به قاره: سفرهای دریایی جدید در آبراه های اروپا

شرکت مسافرتی از برنامه خود برای خنثی سازی کربن تا سال 2030 رونمایی کرد

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *