تورها

Tauck اعلام می کند که تورهای ایالات متحده تا 1 ژوئیه شروع مجدد کامل خود را اعلام می کنند

بعد از یک سال تورهای معلق و سفرهای دریایی ، تاوک روز سه شنبه از شروع مجدد کامل تورهای ایالات متحده خبر داد.

در ماه نامه ای به مهمانان و مشاوران سفر ، مدیر عامل Tauck ، دان ماهار ، برنامه های این شرکت را برای شروع مجدد تورهای خود در ایالات متحده تا 1 ژوئیه نشان داد. در این اعلامیه اشاره شده است که سفرهای برنامه “South Charms: Savannah، Hilton Head and Charleston” Tauck از قبل آغاز شده است. ، “ماه جدید نیواورلئان و رودخانه می سی سی پی” دنبال می شود ، و تورهای دیگر در سراسر کشور در ماه های آینده دوباره راه اندازی می شوند. مهمانان و مشاوران سفر می توانند به اطلاعات جدید در مورد سفرهای خاص تور در جدید دسترسی پیدا کنند برای سفر باز است صفحه در وب سایت Tauck.

آمادگی Tauck برای شروع مجدد عملیات ایالات متحده در ژانویه و فوریه هنگامی که چندین سفر برنامه “سرزمین عجایب: یلوستون در زمستان” را انجام داد ، نشان داده شد. به گفته ماهار ، موفقیت در آن تورها عاملی اساسی در اعلامیه روز سه شنبه بود. مهار در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “مهمانان به ما گفتند که آنها تورهای خود را دوست دارند و بازخورد مثبت آنها به طور قطعی ثابت کرد که ما می توانیم یک تجربه واقعی در سطح Tauck را ارائه دهیم در حالی که هنوز تمام پروتکل های ایمنی و بهداشتی را دنبال می کنیم.”

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

پروتکل های ایمنی و بهداشتی در همه برنامه های سفر 2021 Tauck شامل استفاده اجباری از ماسک ، فاصله اجتماعی در هر زمان ممکن و اقدامات تمیزکاری و ضدعفونی پیشرفته است. Tauck همچنین از مهمانان خواسته است که یک “Travel Well Pledge” را تکمیل و امضا کنند که تأیید می کند در طی پنج روز پس از خروج یا علیه COVID-19 واکسینه شده اند یا تست PCR COVID-19 را گذرانده اند ، زیرا آنها از ویروس عاری هستند. علائم ، و اینکه آنها از نزدیک با کسی که COVID-19 تشخیص داده است تماس نداشته اند.

علاوه بر این ، یک نظرسنجی اخیر از بیش از 5،000 مهمان که از هم اکنون تا سپتامبر برای سفر با Tauck رزرو شده اند ، نشان داد که 95 درصد از پاسخ دهندگان قبلاً واکسینه شده اند و 2 درصد دیگر نیز واکسن خود را برنامه ریزی کرده اند. و در حالی که تعداد کمی از میهمانان بلاتکلیف باقی مانده اند ، اکثریت قریب به اتفاق – 88 درصد – منتظر سفر آتی خود در Tauck طبق برنامه هستند.

مقالات مرتبط

مسافر نایا سفرهای مسافرتی حباب جدید را شروع می کند

Abercrombie & Kent در سال 2022 به قطب جنوب بازگشت

تعطیلات کلاسیک فروخته شده دیوید هو رئیس جمهور می ماند

ترافالگار از سفرنامه حقوق مدنی در سراسر جنوب ایالات متحده رونمایی کرد

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *