سفرهای دریایی

Travel Edge رویداد مجازی بی حد و حصر را خاتمه می دهد

Travel Edge کنفرانس دیجیتال بی حد و حصر خود را با صدها مشاور سفر لوکس به پایان رسانده است. این رویداد با موضوع “ملاقات با آینده” ، همچنین مشاوران را قادر ساخت تا با مسافران برتر در سفر ارتباط برقرار کنند و به پیشرفت کار آنها کمک کنند. طبق گفته Travel Edge ، این رویداد در 22 و 23 ژوئن ، در حالی که راه های کاملاً جدیدی برای شبکه سازی و اتصال ایجاد کرده بود ، مشاوران را به جعبه ابزار مورد نیاز برای پیشرفت در چشم انداز سفر سریع مجهز کرد.

جلسات توسعه حرفه ای گستره روند صنعت ، از جمله سفرهای خانوادگی و تجملات جدید را بررسی کرد. در همین حال ، Trendsetter Partner Experiences شرکت کنندگان غرق و مجهز به اقدامات اجرایی و بینش های عملی را غرق می کند. از مجریان برجسته می توان به انجمن سفر خانوادگی ، سفرهای Silversea و دیگران اشاره کرد.

اتصال در این رویداد در مرکز صحنه قرار گرفت. روز دو یک بعد از ظهر شبکه یک به یک را ارائه داد و بیش از 2000 قرار ملاقات بین مشاوران و 100 شریک از ترکیبی از هوا ، تور ، سفر دریایی ، هتل و موارد دیگر را مشاهده کرد. این جلسات شخصی گردآوری شده از چت های ویدئویی یک به یک با هدف الهام بخشیدن ، آموزش و تسهیل ارتباطات معنی دار است. شرکای برجسته هتل های Fairmont ، جهانگردی استرالیا ، سفرهای دریایی با اقیانوسیه ، ویلا های تمیز و موارد دیگر بودند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

همچنین در طی این دو روز جوایزی اهدا شد ، از جمله سه شب اقامت برای دو نفر در Casa De Campo ، دو شب اقامت برای دو نفر در Solaz ، Los Cabos ، دو شب برای دو نفر در Nobu ، Los Cabos و هفت هفت اقامت شبانه برای دو نفر با AmaWaterways.

Travel Edge همچنان رویدادهای Limitless بیشتری را با برگزاری “بزرگتر از گذشته” برگزار می کند. در حالی که در پس زمینه جشنواره بین المللی فیلم تورنتو قرار دارد ، Limitless ماه سپتامبر مشاوران را به آخرین اخبار و بینش های صنعت مجهز می کند.

مقالات مرتبط

نامه سردبیر: تعریف Ultra-Luxury

هفته سفر Virtuoso در اوت امسال به قالب شخصی بازمی گردد

مایکل جانسون به عنوان رئیس Travel Edge منصوب شد

سفر والری ویلسون سفر مشتری مجازی را برگزار می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *