دسته‌بندی نشده

TTC مارک های لوکس را تحت یک نهاد متحد کرده و نیروی فروش جدید ایجاد می کند

شرکت مسافرتی (TTC) از تغییر ساختار نیروی فروش آمریکایی خود به نمایندگی از مارک های برتر و لوکس خود تحت یک نهاد واحد خبر داده است. مجموعه مخمل. از جمله مجموعه هتل های میخک قرمز ، سفرهای دریایی رودخانه بوتیک Uniworld ، تعطیلات بینش ، طلای لوکس و سفرهای آفریقایی ، تیم فروش Velvet Collection یک منبع جامع از متخصصان متشکل از TTC را در سراسر مارک های برتر خود برای خدمت به جامعه مشاوران سفر ارائه می دهد.

الن بتریج ، سخنگوی TTC ، مدیر عامل جهانی Uniworld ، در یک اعلامیه مطبوعاتی گفت: “ما به عنوان یک سازمان ، فرآیندهای تجاری خود را به طور مداوم ارزیابی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین راه حل ها و کمک ها را به شرکا و مهمانان خود ارائه می دهیم.”

وی افزود: “ما می خواهیم آماده خدمت رسانی بهتر به نمایندگان پذیرای اولین مسافران سفر باشیم: مشتریان مرفه بازار که به دنبال تجربیات کاملاً برنامه ریزی شده و معتبر در سراسر جهان هستند.”

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

طبق گفته بتریج ، تیم Velvet Collection نحوه خدمت مشاوران سفر به مشتریان خود را آینه می دهد ، و از فرآیندهای فروش مشاوره ای استفاده می کند تا راه حل های زمان واقعی برای نگرانی های سفر خود را از طریق محصولات سفر ، تجربیات و مقصد ارائه دهد. از نظر داخلی ، TTC می گوید که این هم افزایی در شرکت وجود دارد – از فناوری آموزش ، حسابهای SalesForce یکپارچه و روش فروش CSP “که روابط طولانی مدت با مشتری را ارتقا می بخشد”.

“این در مورد ایجاد رابطه و ارائه خدمات برجسته در سراسر طیف سفر از سفرهای دریایی با رودخانه و تعطیلات هدایت شده تا اقامت در هتل های لوکس و تجارب سفارشی سفارشی است. با بهینه سازی اطلاعات ، ما به یک منبع واحد کمک خواهیم کرد تا به شرکای سفر خود کمک کنیم بهترین ها را در حال حاضر و در آینده ارائه دهند. “

سازمان فروش جدید ایالات متحده را به دو منطقه متمایز تقسیم خواهد کرد – ساحل شرقی و ساحل غربی – و تحت نام تجاری TTC الن بتریج از Uniworld ، Jonathan Raggett ، مدیرعامل جهانی مجموعه Red Carnation Hotel ، Jon Grutnzer ، رئیس جمهور Insight Vacations and Luxury Gold و Sherwin Banda ، رئیس سفر آفریقایی.

مقالات مرتبط

TTC در هر تعطیلات هدایت شونده “مدیر بهزیستی” دارد

Protravel International ، Tzell Travel Group Merge ، Pick Virtuoso

بیشتر از همیشه با هم

مشاوره تخصصی: تجارت در بحران COVID

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *