سفر لوکس

United و CDC ابتکار جستجوی تماس با ما را در همه پروازها راه اندازی می کنند

United Airlines با پشتیبانی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) برنامه ای را برای جمع آوری اطلاعات تماس مشتری برای همه پروازهای بین المللی و داخلی اعلام کرد. در طی فرآیند ورود ، از مشتریان United خواسته می شود که داوطلبانه شرکت کنند و اطلاعات تماس ، مانند آدرس ایمیل ، شماره تلفن ها و آدرس محل اقامت خود را پس از رسیدن به مقصد ارائه دهند – جزئیاتی که قبلاً برای آنها دشوار بود. CDC را بدست آورید. این تلاش نشان دهنده جامع ترین برنامه جمع آوری اطلاعات تماس با سلامت جامعه صنعت هواپیمایی است و دسترسی سریع به داده ها از تلاش CDC برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در ایالات متحده و جهان پشتیبانی بهتری می کند.

دکتر رابرت آر. ردفیلد ، مدیر CDC ، گفت: “ردیابی تماس یک م fundamentalلفه اساسی در استراتژی پاسخگویی بهداشت عمومی کشور برای کنترل شیوع بیماری های واگیر دار مربوط به بهداشت عمومی است.” “جمع آوری اطلاعات تماس از مسافران هواپیمایی ، به موقع بودن و کامل بودن اطلاعات را برای پیگیری بهداشت عمومی COVID-19 و ردیابی تماس بهبود می بخشد.”

برنامه یونایتد به صورت فازهایی آغاز می شود ، این هفته با جمع آوری داوطلبانه اطلاعات برای همه ورودهای بین المللی آغاز می شود. در هفته های آینده ، این شرکت هواپیمایی در سفرهای خروجی داخلی و بین المللی مرحله خواهد داشت. مشتریان می توانند با استفاده از برنامه تلفن همراه یونایتد ، در united.com یا در فرودگاه ، شرکت کنند و در این تلاش شرکت کنند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

یک تجربه سفر ایمن تر

به گفته آن ، یونایتد اولین شرکت هواپیمایی بود که آزمایش اختیاری پیش از پرواز COVID-19 را برای مشتریان اعلام کرد. در ماه اکتبر ، این شرکت هواپیمایی این امکان را به مشتریانی داد که از فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو به هاوایی سفر می کنند و می توانند در یک روز تست سریع قبل از پرواز را در فرودگاه انجام دهند یا یک تست رانندگی را با هزینه مناسب در آن قرار دهند. این برنامه به مشتریان با نتیجه منفی این امکان را می دهد تا الزامات قرنطینه اجباری هاوایی را دور بزنند.

به دنبال این تلاش ، یونایتد در دو برنامه آزمون بین المللی موفق شرکت کرد. در ماه نوامبر ، یونایتد اولین بار را در جهان اعلام کرد برنامه آزمایشی آزمایشی آزمایشی رایگان COVID-19 روی اقیانوس اطلس برای مشتریان ، گزارش شده توسط انتشارات خواهر ما آژانس مسافرتی. این شرکت هواپیمایی آزمایشات سریعی را برای هر مسافر بالای دو سال و اعضای خدمه پروازهای انتخاب شده از فرودگاه بین المللی نیوآرک لیبرتی به هیترو لندن ارائه داد. همچنین ، با مشارکت مشترک CommonPass ، یک کارت سلامت دیجیتال با هدف امکان سفر امن تر و بازگشایی مرزهای بین المللی ، مشتریان در آزمایشی در پروازهای نیوآرک به لندن شرکت کردند و توانستند نتایج آزمون COVID-19 خود را به طور یکپارچه در اختیار دولت های مربوطه قرار دهند.

به تازگی در ماه دسامبر ، یونایتد تلاش های خود برای آزمایش مشتری را گسترش داده و گزینه آزمایشی پست الکترونیکی جدید را برای پروازهای خارج از هیوستون برای انتخاب مقصدهای آمریکای لاتین و کارائیب مانند آروبا ، شهر بلیز و باهاما در نظر گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه تست ، مراجعه کنید united.com/covid-testing.

این مقاله در اصل در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

Delta به طور دائم هزینه های تغییر بین المللی را حذف می کند

MMGY: نیمی از مسافران آمریکایی واکسن COVID را ASAP مصرف می کنند

بوئینگ 737 مکس توسط FAA پاکسازی شد تا دوباره فعالیت کند

خطوط هوایی اتحاد مسیر جدید اسرائیل را آغاز می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *