تورها

Uniworld در سال 2022 برنامه سفر فقط با قطار به علاوه سفرهای دریایی و دریایی بیشتر را انجام خواهد داد

برای سال 2022 ، سفرهای دریایی رودخانه بوتیک Uniworld از برنامه سفر فقط ویژه راه آهن و همچنین برنامه های سفر اضافی Cruise & Rail رونمایی کرده است. در بیانیه مطبوعاتی آمده است ، با افزایش تقاضا برای سبک های سفر خصوصی و راحت ، Uniworld به مهمانان خود راه های بیشتری برای دیدن مقصدهای مناسب با لیست سطل ارائه می دهد.

نکته برجسته: Uniworld راهی جدید برای مسافرت از طریق روسیه با سفر فقط با قطار ترانس سیبری با استفاده از Golden Eagle Trans-Siberian Express از مسکو به ولادی وستوک به مهمانان ارائه خواهد داد. میهمانان از شرق به غرب از طریق رشته کوه اورال و در امتداد ساحل بزرگترین دریاچه آب شیرین در جهان – دریاچه بایکال عبور می کنند. در این برنامه سفر ، مسافران در خیابان های مسکو گشت و گذار می کنند ، در کافه پوشکین غذا می خورند و در ایستگاه Kazansky مسکو شراب گازدار روسی میل می کنند. در کازان ، مهمانان از قلعه کرملین ، میراث جهانی یونسکو دیدن می کنند و به نووسیبیرسک سفر می کنند و از سالن اپرا در میدان لنین بازدید می کنند.

یک نماینده Uniworld در طول سفر و همچنین یک ماشین غذاخوری منحصر به فرد Uniworld در خدمت برخی از محبوب ترین غذاهای Bea Tollman حضور خواهد داشت. تاریخ عزیمت 27 جولای ، 6 آگوست و 21 آگوست است و شامل یک شب اقامت در هتل در هتل چهار فصل مسکو و هتل لوته ولادیوستوک است. Uniworld در صورت درخواست اقامت اضافی در هتل قبل و بعد از سفر را ترتیب می دهد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

قطارهای لوکس عقاب طلایی

علاوه بر این ، Uniworld در سال 2022 تجارب سفر دریایی و دریایی بیشتری را از طریق مجارستان ، ایتالیا ، ترکیه ، رومانی ، اتریش ، سوئیس و غیره راه اندازی خواهد کرد. تجربه جدید راه آهن “قلعه های ترانسیلوانیا” قطار سریع السیر دانوب عقاب طلایی را با “دانوب افسون” Uniworld متصل می کند ”کروز ، روی آن اس اس ماریا ترزا، برای هشت حرکت مختلف. میهمانان می توانند یکی از گزینه های راه آهن پیش از کروز را برای یک سفر 12 شبه که با اقامت یک شب در هتل در بوداپست شروع می شود یا گزینه راه آهن پس از کروز را برای یک سفر 11 شبانه که از Passau آغاز می شود ، انتخاب کنند. در این سفر ، مهمترین موارد بازدید از سه قلعه از جمله شام ​​در قلعه بران افسانه دراکولا و بازدید از پایتخت منطقه ترانسیلوانیا ، کلوژ-ناپوکا است.

دومین برنامه جدید سفر دریایی و دریایی Uniworld گزینه دیگری را برای ونیز فراهم می کند ، اتصال با همه جدید SS La Venezia. همراه با برنامه سفر چهار ساعته سفر دریایی و ریلی چهار شب “زوریخ به ونیز” که برای سالهای 2021 و 2022 ارائه شده است ، Uniworld همچنین “ونیز به استانبول” را راه اندازی کرده و به مدت هشت شب از ژوئیه تا سپتامبر معکوس می کند. این برنامه سفر شامل دو شب اقامت در هتل در استانبول و سفر در 9 کشور از جمله کرواسی ، بوسنی ، صربستان و بلغارستان است.

معامله: برای همه سفرهای دریایی 2022 ، Uniworld به مسافران رودخانه ای 12 درصد تخفیف در زمان پرداخت زودهنگام برای کشتی های پرداخت شده به طور کامل و رزرو شده تا 31 دسامبر 2021 ، از جمله سوئیت ها ارائه می دهد. این پیشنهاد در بخش سفرهای دریایی 2022 سفرهای دریایی و دریایی معتبر است.

اعضای باشگاه میراث رودخانه برای اولین بار به کتاب سفرهای جدید 2022 سفر دریایی و دریایی با توانایی قرار دادن ودیعه در برنامه مورد نظر خود ، برای مدت زمان محدود ، دسترسی پیدا می کنند ، قبل از اینکه در ژانویه برای رزرو در دسترس عموم قرار بگیرند.

مقالات مرتبط

آنانتارا سفرهای راه آهن لوکس را از طریق ویتنام آغاز می کند

Uniworld از عناصر طراحی “جدید” SS La Venezia رونمایی کرد

TTC مارک های لوکس را به عنوان یک نهاد متحد کرده و نیروی فروش جدید ایجاد می کند

سفر دریایی با رودخانه: دریای سیاه به جنگل سیاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *