سفر لوکس

Uniworld میزبان اولین “Mystery Cruise” در سال 2022 است

سفرهای دریایی رودخانه بوتیک Uniworld اولین “سفر دریایی مرموز” خود را اعلام کرد. این کروز 10 روزه منحصر به فرد اروپا با میزبانی الن بتریج ، رئیس و مدیر عامل خط ، در 12 ژوئن 2022 با یک برنامه سفر فقط یک بار انجام می شود.

Uniworld نوید تجربیات فوق العاده و بی نظیر چه در کشتی و چه در خارج از کشتی را می دهد. بتریج در یک اعلامیه مطبوعاتی گفت: “در Uniworld ، میهمانان ما هرگز متوقف نمی شوند که ما را با پشتیبانی باور نکردنی و وفاداری خود متحیر کنند.” “آنها بارها و بارها به ما اعتقاد داشتند ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که با ایجاد یک نوع” Mystery Cruise “با تجربه های کاملاً جدید که قبلاً هرگز در سفرهای Uniworld گنجانده نشده بود ، کمی لذت ببریم.”

بتریج این برنامه سفر را “سفری باورنکردنی در لیست سطل و پر از شگفتی برای کسانی که هیجان ماجراجویی را دوست دارند” توصیف کرد. بزرگترین غافلگیری نشان دادن برنامه سفر است که فقط زمانی اتفاق می افتد که مهمانان در حال رفتن به فرودگاه باشند. در طول هفته های قبل از عزیمت ، مهمانان Uniworld که با “Mystery Cruise” رزرو کرده اند ، سرنخ های مختلف و همچنین یک لیست بسته بندی برای تهیه دریافت می کنند. جدا از آن لیست بسته بندی ، چند سرنخ اضافی ممکن است به وب سایت خط رودخانه نزدیک به محل عزیمت اضافه شود.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

مهمانانی که در این سفر دریایی قایقرانی می کنند – مانند سایر سفرهای دریایی Uniworld – به امکانات و خدمات لوکس دسترسی خواهند داشت. آنها انتخاب نامحدودی از شراب و شراب دریافت می کنند. وعده های غذایی “کالیبر پنج ستاره”. برنامه های سلامتی سرگرمی پردازنده؛ سرویس ساقی داخل مجموعه ؛ ترانسفر فرودگاه کمک هزینه های داخلی و بیشتر

بتریج گفت: “با تولید واکسن و باز شدن مرزها ، مهمانان ما اعلام کرده اند که آنها مایلند به هر جایی سفر کنند تا فقط به آنجا برگردند و یک بار دیگر جهان را کشف کنند.” “بعد از این سال پر هرج و مرج ، دیگر نیازی به استرس اضافی نیست ، بنابراین ما از تمام جزئیات مراقبت کرده ایم تا مهمانان ما بتوانند آرام بنشینند و از این سفر مرموز یک عمر لذت ببرند.”

این مقاله در اصل در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

وایکینگ کشتی های اضافی را در رودخانه می سی سی پی اعلام می کند

Crystal Mozart در سال 2022 برای رزروهای آمریکای شمالی بازگشت

سفرهای عمیق برای اواخر سال 2021 تا سال 2023

Uniworld برنامه تمدید Oberammergau را برای سال 2022 اعلام کرد

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *